Şimdi Ara

_____NOKIA 5800 XM -- ANA BAŞLIK (2064. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.615
Cevap
25
Favori
2.521.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20622063206420652066
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5 yıldır kullanmakta olduğum 5800'ın arka kapağında niyeyse bir açıklık oluştu.Bende bunu kap alarak düzelttim.Artık 0 oynama
    Bu arada ekranda amma çizilmiş benim.Dün farkettim.

@cmbrbr foursquare qt'siz çalışmıyordu galiba.Ama yanlış biliyorda olabilirim.
  • Arkadaşlar suya düşen teli tamir etmeye çalışcam. Ekran aldım bugün. Şimdi anakart gerekli. Satan varsa pm. İzmir de nerede bulacağımı bilen de pm gönderirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

Arkadaşlar suya düşen teli tamir etmeye çalışcam. Ekran aldım bugün. Şimdi anakart gerekli. Satan varsa pm. İzmir de nerede bulacağımı bilen de pm gönderirse sevinirim.

Hocm anakart değiştirmek telefon değiştirmek gibi. IMEI değişiyor anakart değiştiğinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RingThalion

quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

Arkadaşlar suya düşen teli tamir etmeye çalışcam. Ekran aldım bugün. Şimdi anakart gerekli. Satan varsa pm. İzmir de nerede bulacağımı bilen de pm gönderirse sevinirim.

Hocm anakart değiştirmek telefon değiştirmek gibi. IMEI değişiyor anakart değiştiğinde.

hocam anakartta sorun var mı yokmu bilmiyorum aslında ancak lcd ekranın anakarta bağlanacağı soketi sökmüş telefoncu. sadece onu yaptırsam oda yeter gibi aslında haklısınız.
  • Arkadaşlar Telefon internete girince donuyor. Ne yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet Kirik

Arkadaşlar Telefon internete girince donuyor. Ne yapmalıyım ?

hard format at. olmazsa cwf yüklemeyi dene. yine yaparsa servise gönder
  • arkadaşlar 5800 ın yazılımını nasıl güncelleyebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fz18

arkadaşlar 5800 ın yazılımını nasıl güncelleyebilirim?

*#0000# yi tuşlayarak ordan güncelleştirmeleri yapabilirsin
  • V52.0.007 diyor.
    son sürüm müdür?
  • quote:

V52.0.007 diyor.
    son sürüm müdür?

hayır son sürüm değil. Son sürüm v60.0.003

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sürümü naıl yükleyeceğim? ovi suite bağlıyom teli güncellemelere giriyorum ancak son sürümü yüklemiyor. cihazınızda v52 yüklü diyor ovi suit, güncellemeleri yükle dediğimde de harita falan ıvır zıvır yüklemeleri veriyor,
  • quote:

bu sürümü naıl yükleyeceğim? ovi suite bağlıyom teli güncellemelere giriyorum ancak son sürümü yüklemiyor. cihazınızda v52 yüklü diyor ovi suit, güncellemeleri yükle dediğimde de harita falan ıvır zıvır yüklemeleri veriyor,

ben şimdiye kadar hiç suiti kullanmadım. Gerek duymadım desem yeridir. Şunları dene:
    1. *#0000# tuşla. Çıkan menüde sürümün yazacak. Seçenekler>güncelle yi dene. Olmadı madde 2ye geç
    2. Uygulamalar menüsünde yazılım güncelleme menüsü var. Bir de oradan dene

• quote:

bu sürümü naıl yükleyeceğim? ovi suite bağlıyom teli güncellemelere giriyorum ancak son sürümü yüklemiyor. cihazınızda v52 yüklü diyor ovi suit, güncellemeleri yükle dediğimde de harita falan ıvır zıvır yüklemeleri veriyor,

biyere bağlamadan önce telefon ile baktınızmı güncellemeye
  • iki tane 5800 var, birinde versiyon v60 diğerinde v52, öncesinde ve sonrasında defalarca sorguladım, v52 olan hiç değişmiyor, diğerinide vakti zamanında ovi suitle yapmıştım ama bu sefer olmayınca bi sorayım dedim.. neyse telefonun dokunmatiğinde sorun çıktı ve garantisi devam ettiği için servise gönderdik. gelince bakarız artık...
  • quote:

iki tane 5800 var, birinde versiyon v60 diğerinde v52, öncesinde ve sonrasında defalarca sorguladım, v52 olan hiç değişmiyor, diğerinide vakti zamanında ovi suitle yapmıştım ama bu sefer olmayınca bi sorayım dedim.. neyse telefonun dokunmatiğinde sorun çıktı ve garantisi devam ettiği için servise gönderdik. gelince bakarız artık...

tam fırsatı işte servise söyleyin günceller
  • galaxy s2 ile 5800 in ahize ve hoparlor sesini kiyaslayan oldu mu? s2de mono hoparlor var. hangisi iyi ses olarak?

• Bugün emektar 5800'ın navigasyonunu kullanayım dedim. Bir de baktım ki İstanbul'daki tüm sokak ve caddelerin trafik durumlarını da gösteriyor. İnanın Android ve iOS'da bu kadar başarılı bir navigasyon programı yok!
  • quote:

Orijinalden alıntı: luxaeterna

Bugün emektar 5800'ın navigasyonunu kullanayım dedim. Bir de baktım ki İstanbul'daki tüm sokak ve caddelerin trafik durumlarını da gösteriyor. İnanın Android ve iOS'da bu kadar başarılı bir navigasyon programı yok!

artı ayarlarsan konuşup araba veya motorda yolu tarif edip sürratini gösteriyor aracın
  • Arkadaşlar elinde ön kapak çerçevesi olan var mı fazlalık olarak .Benimkisi son düşüşünden sonra dağıldı dokunmaditği basmamaya başlamıştı .Bugün açtım anakart tırnağı kırılmış onu yapıştırdım tek sorun kırık çerçeve kaldı :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: luxaeterna

Bugün emektar 5800'ın navigasyonunu kullanayım dedim. Bir de baktım ki İstanbul'daki tüm sokak ve caddelerin trafik durumlarını da gösteriyor. İnanın Android ve iOS'da bu kadar başarılı bir navigasyon programı yok!

artı ayarlarsan konuşup araba veya motorda yolu tarif edip sürratini gösteriyor aracın

Biliyorum, kendisini yıllarca kullandım. 1 senedir Android kullanıcısıyım. Bir denemek için tekrar açmıştım sadece...
  • 
Sayfa: önceki 20622063206420652066
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.