Şimdi Ara

_____NOKIA 5800 XM -- ANA BAŞLIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
41.670
Cevap
27
Favori
2.502.530
Tıklama
Giriş
    2927 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DungeonKeeper

quote:

Orijinalden alıntı: BurakDemirbas

Arkadaşlar 30-35 liraya kulaklık tavsiye eder misiniz ? Kulaklık bozuldu benim. Birde bu fiyata aldığımız kulaklık nokianınkinden iyi olur mu ayrıca kulağa oturursa sevinirin nokianın kulaklığı kulağımdan düşüyor hep.

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110260454&CS_Category=_KULAKLIK___MIKROFON890&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU

bunu kullanıyorum çok memnunum ...
    kulaktanda düşmez kulak içi kulaklık kullanımı çok rahat ses sızmasıda yapmıyo dışardan gelen sesleri engelliyo

elinde kumanda varsa onunlada kullanabilrsn

Güzele benziyor ama stoklarda yok başka önerisi olan var mıdır ? Teşekkürler dostum ayrıca.
    |
    |

• Yüzbaşı
    410 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jebote

hard format atmasanda olur ama atmak daha mantıklı
    en yenı sürüme yeni temiz bir adım atmak gibi düşün o yuzden format atılarak gereksız dosyalar varsa virüslü ıvır zıvırlar siliniyor

hard format telefon kapalı iken :: yeşil tuş(yes tuşu) + kırmızı tuş (no tuşu)+ kamera tuşu + açma kapama (power ) tuş u bunlara aynı anda bas ve telefonda nokia yazısı cıkana kadar el ele tususana kadar çekme eller cıkınca bırak bu 4 tuşu
    ulke ısımlerı cıkarsa tamamdır oldu demektir. sonra en bastan ayarlını yap tekrar saat maat ulke adı vs vs

not: hard format telefondakı herseyı siler o yuzden SİM KARTINI ve HAFIZA KARTINI çıkar öyle at yoksa onlarında içi boşalır

daha sonra hafıza kartınıda biçimlendirmen gerek

onun içinde pc suıt ıle bılgısayara yedekle ıcındekıleri ya da bluetooth la at pc ye sonra bıcımlendır onuda . bıcımlendırmeyıde bulursun zaten kurcala biraz

eger ıcınde önemlı bıseyler yoksa dırek oyle bıcımlendır

bıcımlendırıncede hafıza kartın tamamen boşalmıs olcak cunku

sim kartı veya hafıza karını çıkarmaya gerek yok.ben her hard format attığımda ikisinide çıkarmadan atıyorum hiçbirininde içi boşalmadı.
    |
    |

• Yüzbaşı
    523 Mesaj
    arkadaslar v40 da kısayol rehberıne 4 den fazla kısı ekleyebılen varmı ben ekleyemıyorum
    |
    |
    arkadaslar acaba ankarada fatura sormayan nokia shop var mı?
    kaybettim galiba :)
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DungeonKeeper -- 25 Mart 2010; 18:07:26 >
    |
    |

S60v3 preFP1, FP1, FP2, Eseries ve S60v5:
    http://www.reis-ieagles.com/s60v5-temalar/s60v3-v5-premium-blue-ve-premium-red-by-ind190-t1496.html

Düz siyahını daha önce vermiştim:
    http://www.reis-ieagles.com/s60v5-temalar/s60v3-v5-premium-black-by-ind190-t1420.html

|
    |

• Er
    7 Mesaj
    merhabalar

nokia 5800ün dahili modemi ile - vinn türevi bir 3g usb modem arasında, bilgisayar dan internete bağlanmak adına bir fark var mı, hız-stabilite vs gibi... cep telefonun dahili modemi ile bilgisayardan nete bağlanırken (ara kablo ile) cep telefonun pili çok yıpranır mı çabuk biter mi?
    cepalar için şimdiden teşekkürler
    saygılar
    |
    |
    evet fark var.5800 maksimum 3.2 mbit hıza çıkar 3g modemler ise 7.2 mbit .bu iki hızda oldukça yeterli ne kaybederim dersen burada da diğer sorunun cevabı devreye giriyor bu telefonlar mobil modem ler kadar sağlıklı bağlantı kuramazlar.ara sıra 3g den edge ye düşer ve çok nadiren yüksek hızda bağlantı kurarsın.ve pil konusuna gelince telefon değerlerinde 3g bağlantı süresi yazar.fikir edinmen için şöyle söyleyeyim konuşma süren den daha çabuk biter.ve doğal olarak her pilin bir şarj edilme sayısı olduğundan...pilin daha çabuk yıpranır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi femrebbbb -- 25 Mart 2010; 18:38:07 >
    |
    |
  • Teğmen
    192 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Crosshair

quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

Müzik Çalar'da dinlediğim şarkılar için resim atamak istiyorum Cover adıyla aynı klasörde var ve winamptan TAG olarakda ayarlıyorum ama müzikçalarda bu resim görünmüyor.

Ne yapmalıyım?

evet coverlar mp3'lere gömülü olsa bile görünmüyor

ovi player dan yapabiliyoruz bunu.sanatçının adına sağ tıklayıp düzenleye basıyoruz. albüm sanatını gözattan bulup tamam a basıyoruz
    |
    |

• Binbaşı
    1917 Mesaj
    quote:

Arkadaşlar benim telin flas ışığı foto çekerken sarımtırak bi renkte yanıyo ??? sizdede oluyomu bu ??

beyaz renk bendeki tefondaki flaş. senin telefonun flaşında sorun var. servise götür bence.
    |
    |
    355 Mesaj
    İyi akşamlaar arkadaşlar kırmızı rengin v 40 güncellemesini yapmam için hangi kodu kullanmam gerekecek forumda yazan arkadaşlar olmuş ama o kodlar da v 40 ı bulmadı.tşk.
    |
    |
    |
    |
    benim dokunmatik biraz zor acaba ekrandaki koruyucu bantını çıkarsammı...o koruma bantının zararı olurmu birde o var tabiki ..
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

quote:

Arkadaşlar benim telin flas ışığı foto çekerken sarımtırak bi renkte yanıyo ??? sizdede oluyomu bu ??

beyaz renk bendeki tefondaki flaş. senin telefonun flaşında sorun var. servise götür bence.

benim telinde flaşında sarılık var bu bir hata mı gerçekten

bu tarz bi durumda olan var mı arkadaşlar??
    |
    |

• Yüzbaşı
    596 Mesaj
    Hard format da tamamdır :)

Sıra geldi hafıza kartına format atmaya. Yalnız bu işlemi yapabilmek için menü/araçlar deniyor fakat araçlar seçeneği yok bende.
    |
    |

Orijinalden alıntı: powerturkfm

Hard format da tamamdır :)

Sıra geldi hafıza kartına format atmaya. Yalnız bu işlemi yapabilmek için menü/araçlar deniyor fakat araçlar seçeneği yok bende.

hafıza kartının içine gir sonra seçenekleri tıkla orada görürsün
    |
    |
  • Yarbay
    4915 Mesaj
    arkadaşlar 5800 blue telefonumu e63 almak için satıcam msn i özledim.ilgilenenler sölesin ekranda çizik yok jelatinden dolayı.jelatin çıkınca çiziksiz bir ekran telefonu 17 aralıkta aldım garantilidir genpadan
    |
    |

Punto Evo 1.3 Mjet 75 :) HP Active+ Hibrit Turbo
  • Yarbay
    2973 Mesaj
    Evkur´dan alıpta cihazı hatalı çıkan var mı ? Yarın ordan 5800 almayı düşünüyorum da
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: maktastur

hafıza kartının içine gir sonra seçenekleri tıkla orada görürsün

Teşekkürler, oldu :)

Forum sayesinde 2 günde yazılımı güncelledim, telefona ve hafıza kartına format attım :)

Bilmiyorum sırada neler var :)

Tekrar teşekkürler.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saydam -- 25 Mart 2010; 23:39:59 >
    |
    |

DONANIM
    #DirenApple
HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.