Şimdi Ara

_____NOKIA 5800 XM -- ANA BAŞLIK (1395. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.615
Cevap
25
Favori
2.521.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DungeonKeeper

quote:

Arkadaşlar benim komik bi problemim var :D , benim telefonun flash ışığı Yeşil yanıyo , yani hafif yeşil :D , fabrikasyon bi hatamı yoksa herkezde mi var merak ettim :D

bi arkadaşımdada aynı telefondan var , onun beyaz yanıyo benim yeşil, bu nasıl bi çelişki anlamadım

arkadaşlar bu sorun bitek bendemi var yani ??
    kameranın flashı yeşil yanıyo hafiften ??

yanlış led takmışlar senin telefona
    beyaz yanıyor normalde bir bozukluk var yeşil yanıyorsa... servise götür bence.
  • www.vatanbilgisayar.com/logitech-981-000182-portable-headset-h165/productdetails.aspx?I_ID=41588

Dün bu kulaklıktan aldım hem mp3 hemde bu telefonda kullanmak için çok kaliteli bir sese sahip tok bir ses veriyor eger kulaklık alacaklar varsa onerırım bırde yanında tasıma cantasıda vad :) kullznmadıgınız zaman kır toZ olmasın dıye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makovad -- 25 Mart 2010; 7:42:20 >
  • Kod değiştirirek versiyon yükseltebildim. Bazı arkadaşlar yazılım güncellemesinden sonra hard format atmış telefona. Bu ne işe yarar, nasıl yapılır, yapmam gerekiyor mu, açıklarsanız sevinirim.

Sayfaların içinde kayboldum.
  • yeni versıyon yukledıysenız hardformat hem telefonunuzdan hemde v40 veesıyonubdan tam performans ıstıyorsanız atmanızı onerırım hatta hafıza kartınızıda bıcımlendırın %100 performans ıcın gereklıdır.googleye hard format yazın karsınıza nasıl atmanız konusunda bılgı gelecektir.
  • özelden tartısalım forum kırlılıgı olmasın arkadaslar rıca edıyoruz.
  • hard format atmasanda olur ama atmak daha mantıklı
    en yenı sürüme yeni temiz bir adım atmak gibi düşün o yuzden format atılarak gereksız dosyalar varsa virüslü ıvır zıvırlar siliniyor

hard format telefon kapalı iken :: yeşil tuş(yes tuşu) + kırmızı tuş (no tuşu)+ kamera tuşu + açma kapama (power ) tuş u bunlara aynı anda bas ve telefonda nokia yazısı cıkana kadar el ele tususana kadar çekme eller cıkınca bırak bu 4 tuşu
    ulke ısımlerı cıkarsa tamamdır oldu demektir. sonra en bastan ayarlını yap tekrar saat maat ulke adı vs vs

not: hard format telefondakı herseyı siler o yuzden SİM KARTINI ve HAFIZA KARTINI çıkar öyle at yoksa onlarında içi boşalır

daha sonra hafıza kartınıda biçimlendirmen gerek

onun içinde pc suıt ıle bılgısayara yedekle ıcındekıleri ya da bluetooth la at pc ye sonra bıcımlendır onuda . bıcımlendırmeyıde bulursun zaten kurcala biraz

eger ıcınde önemlı bıseyler yoksa dırek oyle bıcımlendır

bıcımlendırıncede hafıza kartın tamamen boşalmıs olcak cunku
  • quote:

Orijinalden alıntı: locke78

5800 tuş kilidi koymak istiyorum ama en son kilid onaylama için tekrar gişriniz dediğinde aynı rakamları girsemde kod hatası diyor

ne yapabilirim arkdaşlar acil yardım

Güncel
  • Teşekkür ederim değerli açıklamalarınız için.

Bu 4 tuşa aynı anda basmak için sanırım ikinci bir kişiye ihtiyaç olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerturkfm

Teşekkür ederim değerli açıklamalarınız için.

Bu 4 tuşa aynı anda basmak için sanırım ikinci bir kişiye ihtiyaç olacak :)

sol elındekı 3 parmagı sag elındekı tek parmagı kullanabilirsin
    ekrana eller gelmeden bırakma hiç birini ama
  • quote:

quote:

5800 tuş kilidi koymak istiyorum ama en son kilid onaylama için tekrar gişriniz dediğinde aynı rakamları girsemde kod hatası diyor

ne yapabilirim arkdaşlar acil yardım

Güncel

tus kılıdı derken
    guvenlık kodlu tus kilid mi ?
    neden kod hatası dıyor anlamadım bı telefonu yenıden baslat yada ilk ocne 12345 dene sıfre ıcın
  • Müzik Çalar'da dinlediğim şarkılar için resim atamak istiyorum Cover adıyla aynı klasörde var ve winamptan TAG olarakda ayarlıyorum ama müzikçalarda bu resim görünmüyor.

Ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

Müzik Çalar'da dinlediğim şarkılar için resim atamak istiyorum Cover adıyla aynı klasörde var ve winamptan TAG olarakda ayarlıyorum ama müzikçalarda bu resim görünmüyor.

Ne yapmalıyım?

360TING diye ek bir müzik player programı var onu kullan orjinal müzk playerı bazen göstermiyor albüm resimlerini!
    imzamdaki konun içinde bulabilirsin programı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

Müzik Çalar'da dinlediğim şarkılar için resim atamak istiyorum Cover adıyla aynı klasörde var ve winamptan TAG olarakda ayarlıyorum ama müzikçalarda bu resim görünmüyor.

Ne yapmalıyım?

evet coverlar mp3'lere gömülü olsa bile görünmüyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BurakDemirbas

Arkadaşlar 30-35 liraya kulaklık tavsiye eder misiniz ? Kulaklık bozuldu benim. Birde bu fiyata aldığımız kulaklık nokianınkinden iyi olur mu ayrıca kulağa oturursa sevinirin nokianın kulaklığı kulağımdan düşüyor hep.

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110260454&CS_Category=_KULAKLIK___MIKROFON890&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU

bunu kullanıyorum çok memnunum ...
    kulaktanda düşmez kulak içi kulaklık kullanımı çok rahat ses sızmasıda yapmıyo dışardan gelen sesleri engelliyo

elinde kumanda varsa onunlada kullanabilrsn

Güzele benziyor ama stoklarda yok başka önerisi olan var mıdır ? Teşekkürler dostum ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jebote

hard format atmasanda olur ama atmak daha mantıklı
    en yenı sürüme yeni temiz bir adım atmak gibi düşün o yuzden format atılarak gereksız dosyalar varsa virüslü ıvır zıvırlar siliniyor

hard format telefon kapalı iken :: yeşil tuş(yes tuşu) + kırmızı tuş (no tuşu)+ kamera tuşu + açma kapama (power ) tuş u bunlara aynı anda bas ve telefonda nokia yazısı cıkana kadar el ele tususana kadar çekme eller cıkınca bırak bu 4 tuşu
    ulke ısımlerı cıkarsa tamamdır oldu demektir. sonra en bastan ayarlını yap tekrar saat maat ulke adı vs vs

not: hard format telefondakı herseyı siler o yuzden SİM KARTINI ve HAFIZA KARTINI çıkar öyle at yoksa onlarında içi boşalır

daha sonra hafıza kartınıda biçimlendirmen gerek

onun içinde pc suıt ıle bılgısayara yedekle ıcındekıleri ya da bluetooth la at pc ye sonra bıcımlendır onuda . bıcımlendırmeyıde bulursun zaten kurcala biraz

eger ıcınde önemlı bıseyler yoksa dırek oyle bıcımlendır

bıcımlendırıncede hafıza kartın tamamen boşalmıs olcak cunku

sim kartı veya hafıza karını çıkarmaya gerek yok.ben her hard format attığımda ikisinide çıkarmadan atıyorum hiçbirininde içi boşalmadı.
  • arkadaslar v40 da kısayol rehberıne 4 den fazla kısı ekleyebılen varmı ben ekleyemıyorum
  • arkadaslar acaba ankarada fatura sormayan nokia shop var mı?
    kaybettim galiba :)
  • Arkadaşlar benim telin flas ışığı foto çekerken sarımtırak bi renkte yanıyo ??? sizdede oluyomu bu ??

_____NOKIA 5800 XM  --  ANA BAŞLIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 25 Mart 2010; 18:07:26 >
  • S60v3 S60v5 Premium Blue ve Premium Red by IND190

_____NOKIA 5800 XM  --  ANA BAŞLIK

S60v3 preFP1, FP1, FP2, Eseries ve S60v5:
    http://www.reis-ieagles.com/s60v5-temalar/s60v3-v5-premium-blue-ve-premium-red-by-ind190-t1496.html

Düz siyahını daha önce vermiştim:
    http://www.reis-ieagles.com/s60v5-temalar/s60v3-v5-premium-black-by-ind190-t1420.html

• merhabalar

nokia 5800ün dahili modemi ile - vinn türevi bir 3g usb modem arasında, bilgisayar dan internete bağlanmak adına bir fark var mı, hız-stabilite vs gibi... cep telefonun dahili modemi ile bilgisayardan nete bağlanırken (ara kablo ile) cep telefonun pili çok yıpranır mı çabuk biter mi?
    cepalar için şimdiden teşekkürler
    saygılar
  • 
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.