Şimdi Ara

Nokia 5800 Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Prog.-Yazılım Paylaşım/5800'la İlgili Herşey (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.380
Cevap
18
Favori
280.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

quote:

Orijinalden alıntı: yori

bir soru sordum ama gören olmadı :(
    müziklerimi hafıza kartına gönderdim şimdi bulamıyorum neden

hangi klasörün içine attıysan oradadır. Kaybolmaz yani dosya yöneticisinden gir bak. Ama ben genellikle mp3 lerimi sesler>dijital seslerin içine atıyorum. Bana kalırsa sen de kendine bir kasör seç ve ya yarat ve onun içine at

teşekkür ederim arkadaşım :)
    tekrar bakacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dapai

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    acil yardıma ihtiyacım var telefonda bt kulaklıktan müzik dinleniyor ama görüşme yapılamıyor ayarlarınamı değdim ne yaptım bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISELY

acil yardıma ihtiyacım var telefonda bt kulaklıktan müzik dinleniyor ama görüşme yapılamıyor ayarlarınamı değdim ne yaptım bilmiyorum

Alıntıları Göster
    bizim üst katta wifi var şifresi yok 5800 la o wifiyi çektikten sonra 5800 ı pcye bağlayıp o wifiyi pcde kullanmam mümkün mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: tardy

quote:

Telefonunuzda Settings Wizard diye bir menü olacak.Oradan operatör ayarlarınızı tanımlayın.Eğer hala olmazsa WAP yazıp 7777'e ücretsiz gönderin.Gelen mesajdaki ayarları kaydedin.Hiçbir sorun kalmaması gerekiyor.Kontörünüzün olduğundan eminsiniz değil mi?

Setting Wizard'ı denedim ama olmadı. 7777'ye gönderdiğim mesajın cevabı gelmedi hala. Kontörüm var. Hatta şu 3G'li telefon kampanyası olan 20 TL'ye 200 TL'lik konuşma ve 100 MB internet kampanyasına da başvurdum ama dediğim gibi Turkcell İnternet'ten bağlanamıyorum. WLAN'ı kullanıyorum evde.

Alıntıları Göster
    saol işime yaradı

• quote:

Orijinalden alıntı: atakanasd123

bizim üst katta wifi var şifresi yok 5800 la o wifiyi çektikten sonra 5800 ı pcye bağlayıp o wifiyi pcde kullanmam mümkün mü

joikuspot programı var wireless paylasım için ama sadece edge ya da 3g alıp wireless paylaşıyor bildigim kadarıylai bir dene istersen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercrazy

quote:

joikuspot programı var wireless paylasım için ama sadece edge ya da 3g alıp wireless paylaşıyor bildigim kadarıylai bir dene istersen..

o program var bende ama o sendeki interneti wifi ağına dönüştürüyo ben başkasındaki wifiyi 5800 yoluyla pcde kullanmak istiyorum . Masaüstü olduğu için pcde wifi yok çünkü

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sercrazy

quote:

o program var bende ama o sendeki interneti wifi ağına dönüştürüyo ben başkasındaki wifiyi 5800 yoluyla pcde kullanmak istiyorum . Masaüstü olduğu için pcde wifi yok çünkü

Alıntıları Göster
    Merhaba benim bir Nokia 5800 XM telefonum var telefona format attığım zaman tüm bilgilerim gidiyor acaba birisi bana telefona ve hafıza kartına kayıt edilen Mesajllarımı nasıl kurtarabileceğimi yada bunlar sistem dosyalarında nerde bulunuyor söyleyebilir mi çok önemli bilgiler ve kayıtlar var. Hem notlar hemde Mesajlar için ( Hem telefon hemde hafıza kartını kayıtlı mesajlar için) PM atabilirseniz daha çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: MattHew42

Merhaba benim bir Nokia 5800 XM telefonum var telefona format attığım zaman tüm bilgilerim gidiyor acaba birisi bana telefona ve hafıza kartına kayıt edilen Mesajllarımı nasıl kurtarabileceğimi yada bunlar sistem dosyalarında nerde bulunuyor söyleyebilir mi çok önemli bilgiler ve kayıtlar var. Hem notlar hemde Mesajlar için ( Hem telefon hemde hafıza kartını kayıtlı mesajlar için) PM atabilirseniz daha çok sevinirim

Alıntıları Göster
    yahu bunu usbden şarj etmenin yolu yok mu gece gece madur kaldım da :d

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaya_han1

arkadaşlar ben forumun yenisiyim fakat yaterince okudum forumu. bende 5800 v52 son sürüm yüklü ama bu forumda verilen oyunlar ve uc player vs proğramları attığımda telefona uyumsuz vs. açılamaz gibi ibareler çıkıyor, ne yapabilirim. teşekkürler

5800 ile ilgili sitelerden ya da kullananlar tarafından teşekkür alan konulardan forumlardan buluyorsan ilgili programları yüklemeye devam et. bahsettiğin uyarıları ben hep alıyorum eski tellerim de dahil şimdiye kadar hiçbir şey olmadı.
    ama "yok ben çok pimpirikliyim" diyorsan ilgili programın adını yaz kullanan arkadaşlardan bilgi almaya çalış.

Alıntıları Göster
    hocam ellerine saglık
    Artık yok 5800 almalımıyım yok 5800 da ne özellikleri gibi derdi olanlar cözümünü görür

• quote:

Orijinalden alıntı: sahpatsan

hocam ellerine saglık
    Artık yok 5800 almalımıyım yok 5800 da ne özellikleri gibi derdi olanlar cözümünü görür

Alıntıları Göster
    arkadaslar 5800 ım konusma esnasında yenı sarj etmıs olsamnda kapanıyor sızce nedenı nedır cozumu nedır
  • quote:

Orijinalden alıntı: scada

arkadaslar 5800 ım konusma esnasında yenı sarj etmıs olsamnda kapanıyor sızce nedenı nedır cozumu nedır

Alıntıları Göster
    Ne zaman Wi-Fi'dan internete bağlanıp YouTube'dan bir şey izlesem mutlaka telefon kendi kendine reset atıyor. PIN kodum var normalde onu sormadan direk kapanıyor sonra NOKIA yazısı geliyor sonra açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean Boswell

Ne zaman Wi-Fi'dan internete bağlanıp YouTube'dan bir şey izlesem mutlaka telefon kendi kendine reset atıyor. PIN kodum var normalde onu sormadan direk kapanıyor sonra NOKIA yazısı geliyor sonra açılıyor.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 5800 telefonumdan baska bir telefona geçsem rehberi taşımak için yapabileceğim bir şey var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chomar

arkadaşlar 5800 telefonumdan baska bir telefona geçsem rehberi taşımak için yapabileceğim bir şey var mıdır?

geçeceğin telefona bağlı... ayrıca sanırım hafıza kartına da rehberş yedekleyebiliyorsun ama emin değilim. olmadı pc ye yedekle direk microsofta oradan yein tele de yapabilirsin...
  • quote:

quote:

geçeceğin telefona bağlı... ayrıca sanırım hafıza kartına da rehberş yedekleyebiliyorsun ama emin değilim. olmadı pc ye yedekle direk microsofta oradan yein tele de yapabilirsin...

microsofta yedek almayı nasıl yaparım acaba? ovi suiteden yaptım bişiler ama sanırım o diğer telefona geçmez. zira diğer telefon lg optimus black.
  • quote:

quote:

quote:

microsofta yedek almayı nasıl yaparım acaba? ovi suiteden yaptım bişiler ama sanırım o diğer telefona geçmez. zira diğer telefon lg optimus black.

ben win7 kullanıyorum vistada da var biliyorum. belgeler kısmında kişiler diye bir klasör var bu kısma daha önceden w810i nin rehberini yedeklemiştim. ama nasıl yaptığımı inan hatrlamıyorum. istersen telefonu bağla pc ye. bir dene adı geçen kişiler klasöründen.

• quote:

quote:

Telefonunuzda Settings Wizard diye bir menü olacak.Oradan operatör ayarlarınızı tanımlayın.Eğer hala olmazsa WAP yazıp 7777'e ücretsiz gönderin.Gelen mesajdaki ayarları kaydedin.Hiçbir sorun kalmaması gerekiyor.Kontörünüzün olduğundan eminsiniz değil mi?

Setting Wizard'ı denedim ama olmadı. 7777'ye gönderdiğim mesajın cevabı gelmedi hala. Kontörüm var. Hatta şu 3G'li telefon kampanyası olan 20 TL'ye 200 TL'lik konuşma ve 100 MB internet kampanyasına da başvurdum ama dediğim gibi Turkcell İnternet'ten bağlanamıyorum. WLAN'ı kullanıyorum evde.

Alıntıları Göster
    iyi günler. babamın nokia 5800 ündeki şarkılara tıklanmıyor. bastığımda hiç bir şarkı çalmıyor. geri tuşuda çalışmıyor şimdi oynata girdiğimde. sebep nedir? acil yardım...

• quote:

Orijinalden alıntı: samez

iyi günler. babamın nokia 5800 ündeki şarkılara tıklanmıyor. bastığımda hiç bir şarkı çalmıyor. geri tuşuda çalışmıyor şimdi oynata girdiğimde. sebep nedir? acil yardım...

Alıntıları Göster
    sürekli mi oluyor yoksa arada bir mi. bende de bazen olabiliyor. miSAL dün haritalar kaasma yapt. sürekli yapmıyorsa arada bir tekrarlıyorsa ben teli kapatıp açıyorum sorun gidiyor. deneyebilirsin.
    yalnız sorun sürekliyse bir şey diyemem
  • quote:

sürekli mi oluyor yoksa arada bir mi. bende de bazen olabiliyor. miSAL dün haritalar kaasma yapt. sürekli yapmıyorsa arada bir tekrarlıyorsa ben teli kapatıp açıyorum sorun gidiyor. deneyebilirsin.
    yalnız sorun sürekliyse bir şey diyemem

usta harbiden aç kapayla oldu yav :) klasik türk çözümü nedense hiç aklıma gelmemişti :D
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Vay, böyle popüler bir telefon, bu kadar ucuz:http://goo.gl/z9Vsq

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Youtube videolarını açamıyorum. Var mı bir çözüm sunacak?

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.