Şimdi Ara

Nokia 5800 Ses problemi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
50.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LAVMAN

bende 5800 ı yeni aldım ama orj kulaklıkla cok dusuk ses alıyorum ve hoparlarlor en ust seste hafif cızırtılı geliyor..

orjinal kulaklığı iyi değil yani müzik dinlemek için kötü bir kulaklık. biraz paraya kıyıp sennheiser CX200 Street 2 alırsanız (70tl) gerçekten müzik dinlemeye başlarsınız. hoparlörlerde ki cızırtıya gelince müziğe göre, kaliteye göre bu olabiliyor. ama bu her ses sisteminde olabilecek bişey. bu hatalı olduğu anlamına gelmez. ben bu kulaklıkla birlikte mp3, mp4 player olayını 5800 da buldum... artık ekstradan bişeye ihtiyacım kalmadı.
  • bu sorun halen var mı merak ediyorum.. bende yakında almayı düşünüyorum.. bilgisi olan biri kulaklık ses çıkışını (müzik için) piyasadaki MP3 PLAYERlar ile kıyaslayabilir mi acaba ? bilhassa cowon, creative zen veya sandisk clip kullanıcısı biri yorumlarsa harika olur benim için.. kaliteli birkaç kulaklığım var.. cowon d2 player kullanıyorum müzik dinlemek için.. fakat bazen yanımda hem mp3 player hemde telefon taşımak zor geliyor.. hem telefonu hem cowon'u bir tarafa bırakıp 5800 almak mantıklı mı sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _XaNDeR_ -- 24 Aralık 2009; 13:33:08 >
  • ben de 5800 aldım...kulaklıktan gelen sorun dılşında sorunum yok...dışa verdiği se de gayet iyi...ama bu kulaklık sorununa net bitr cevar var mı..başlıktaki tüm mesajları okdum am pek birşey yok......
  • Beyler Sırf Buraya Üye Olmamın Sebebi Milleti Bilgilendirmek İçin
    Arkadaşlar Ben 1 Aydır Kullanıyorum 5800 ve Hiçbir Şekilde sorun Yaşamadım Telefonumda
    Piyasadaki Bütün Telefonlara 10 Çeker Bu Telefon
    Bu Kalitedeki Bir Telefon 529 Milyon Gibi Mucize Bir Fiyatla Önünüze Geliyo Bundan İyisi Var Mı Ya...
    Kulaklık Ve Ses Sorunu Yaşadıgını Söleyen Arkadaşlara Sölüyorum
    Hata Telefonda Deil Bende İlk Kurcaladıgımda Sizin Gibi Telefona Buldum Sucu
    Şimdi Kulaklıkta Süper Stereo ile müzik keyfi yaşarken yazıyorum bunları size
    Tek Yapmanız Gereken Parçaları Dogru Olarak Takmak Bu Kadar Basittt
    5800 almayı Düşünen arkadaşlarada burdan sesleniyorum
    Kullanmayı bilirseniz Piyasadaki Bütün telefonları çöpe atarsınız :)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: whytheyuswhy

Beyler Sırf Buraya Üye Olmamın Sebebi Milleti Bilgilendirmek İçin
    Arkadaşlar Ben 1 Aydır Kullanıyorum 5800 ve Hiçbir Şekilde sorun Yaşamadım Telefonumda
    Piyasadaki Bütün Telefonlara 10 Çeker Bu Telefon
    Bu Kalitedeki Bir Telefon 529 Milyon Gibi Mucize Bir Fiyatla Önünüze Geliyo Bundan İyisi Var Mı Ya...
    Kulaklık Ve Ses Sorunu Yaşadıgını Söleyen Arkadaşlara Sölüyorum
    Hata Telefonda Deil Bende İlk Kurcaladıgımda Sizin Gibi Telefona Buldum Sucu
    Şimdi Kulaklıkta Süper Stereo ile müzik keyfi yaşarken yazıyorum bunları size
    Tek Yapmanız Gereken Parçaları Dogru Olarak Takmak Bu Kadar Basittt
    5800 almayı Düşünen arkadaşlarada burdan sesleniyorum
    Kullanmayı bilirseniz Piyasadaki Bütün telefonları çöpe atarsınız :)))))
    yahu nasıl dzügün bağlamak..kabloyu yerine takamıcak kadar anlamıyoer muyuz biz sanki....kulaklık sesi düşü işte..dış ortamda ses vermiyor doğru dürüst...

• ekolayzer ayarlarını paso tavan yaparsanız tabi ki sesi bozarsınız. Parabolik bi eq ayarı idealdir.
  • selam arkadaşlar.... ben de 4 günden bu yana nokia 58XM_siyah kullanıcısıyım.....ve bugün 5.gün.....telefon kvk da....sizlerin yazdıklarını inceledim dikkatle.....kendi gözlemlerimi de aktarmak isterim....öncelikle cihazın ses problemi yok...problem cihazla birlikte gelen kulaklıklarda....kendi mp.3 kulaklığımı taktığımda gayet tatmin edici desibelde ve frekansta ses çıkışı alabildim....kendi kulaklığım da sennhiser veya creative marka felan değil,,,,20tllik sonny..ucuz bişiy.. benim telefon neden serviste derseniz; ben de anlam veremedim....bütün firmware güncellemelerini ve pc senkronizayonunu pc suit ve ovi suit yardımıyla tam yaptım.....nokia maps 2.00 ile geliyor,nokia maps 3.00 a güncelledim,,,sadece sertifikalı olan appsleri yükledim...öyle fazla da değil 3-5 tane...onun dışında birkaç duvar kağıdı ve 150 adet mp.3.....sonuç 4.günde cihaz kitlendi.....kapama/ açma butonuna bastığımda, cihaz stand-by moduna girip açılırken çıkan nokia arayüzünde takılıp donma yaptı,,, bataryayı çıkarmadan da düzelmiyordu hiç bi şekilde......ayrıca içinde gelen 8gblık hafıza kartı sıkışık kaldı....çıkmak bilmedi bir türlü....nerdeyse telefonu kırıcaktım çıkarabilmek için..... açma/kapama butonu içine göçtü bir de,,,,baktım hiç bişekilde açılmıyo tel,dedim şimdi hard resete ihtiyaç olacak....kart da milim kıpırdamadı,hiç bi atma felan yok... kvk daki bayana durumu anlattım...yazılımsal sorun teşhisi koydu.... ee,iyi de açma kapama butonu içine göçmüş...donanım sorunudur bu da daha çok..bakalım ne olucak....sitesinden kontrol ettim az evvel imei nosu ile....onarılıyor,kalite kontrolü bekleniyor diyor.....hayırlısıyla sorunsuz teslim edilir inşallhh ilk defa nokia kullanıyorum....nokia gözümden düştü doğrusu.... o bişiy değil bir sanal marketten de önlü arkalı şu pahalı şeffaf kılıflardan sipariş etmiştim evvelinde....yarın kargolanıyor...telefonu feci çizerler serviste...kılıfın da hayrı kalmaycak...

• Semih her konuda aynı msj var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3tyu

Semih her konuda aynı msj var ?

Evet, ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim
  • kusura bakmayın arkadaşlar..... yazıyı ilk yazdığımda server bakıma girdi gibi bir uyarı göründü ekranda ,,iki ayrı yerde karşıma çıkınca sürekli ben de daha önceden panoya kopyalamıştım uzun diye yazıları...yazdığım gitmemiştir diye başka alanlara da kopyaladım... fuzuli oldu biraz o yüzden...okuma sıkıntısı yarattığım için üzgünüm...
  • Kulaklıktan gelen sesi artırmak için ayarlar>aksesur>metin telefonunu işaretleyin ses artsın. Normal ses için işe yaramaz benim bildiğim bu. kolay gelsin
  • arkadaslar ben 5800 xm alalı 1 hafta oldu yeni versiyonu yklü (v 31.0.101) ses konusuna gelince ahızede ve dışarı cıkan ses konusunda hiç bi sıkıntı yok kulaklık deseniz nokiayı biliyonuz kulaklıkta krizma var ama icraat yok pcmdeki crteative marka 5.1 e takılırum 2.1 olarak ses kalıtes, çook çook iyi ama benimde bi sorunum var telefon elimdeyken kendi kendine kapanıyor ekran görüntüsü hızla sılınıyo ekran kararıp tekrar açılıyo ses sorunum yok ama su kapanma olayına bi çözümü olan varsa yardımcı olabilirmi.

• KUTUDAN ÇIKAN KULAKLIK BERBAT
  • nokia böle müzik telefonlrarına sonyericsson gibi kulak içi kulkalık verse aslında herkesi memnun etmiş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: seho35

nokia böle müzik telefonlrarına sonyericsson gibi kulak içi kulkalık verse aslında herkesi memnun etmiş olur

Kendimiz alsakta kulaklığı sony ericcssondaki gibi ses gelmiyorki dostum neye yarar
  • 5 liralık kulaklıklar nokianınkinden çok çok daha iyii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seho35 -- 13 Şubat 2010; 18:46:41 >
  • Bu telefonun ahize sesi nasıl ? Yani telefonda biri ile konuşurken karşıdakinin sesi rahat duyuluyoyr mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

Bu telefonun ahize sesi nasıl ? Yani telefonda biri ile konuşurken karşıdakinin sesi rahat duyuluyoyr mu ?

Tabikide duyuluyor diğer telefonlar gibi normal yani..
  • Telefonu alalı 12 gün oldu.Şuan için memnun olmadığım en önemli sorun ses kalitesi.
    Eski telefonum w810i ses olarak çok daha net ve yüksek sesler verirken muzik telefonu adı altında piyasa sürülen bu telefondan yeterli performans alamadım.
    Kendi kulaklıyla ve sony ericsoon kulaklıkla denedim.
    Bekleyelim yakında patchler flan çıkar belki.Ama patchlere gerek kalmadan ericsoon w810 dan daha iyi olmasını beklerdim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.