Şimdi Ara

Nokia 5800 İç temizlik anlatımı (resimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
58
Cevap
3
Favori
16.817
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Nokia >> Nokia 5800 İç temizlik anlatımı (resimli)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    682 Mesaj
    Beceriksizsen telefonun içini açmayacaksın kardeşim, boşuna insanların gözünü korkutmayın gayet basit bir işlem.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Metin*

Eline ve ... güvenenler komple açıp temizlesinler yani garanti sorunu olmaz kırmadıkça

kısa öz anlamlı bir replik konunun özeti buradadır
    |
    |

Alışveriş Yaptıklarım:mehmet00805,
    **htepeli arkadaşa sonsuz güveniyorum ve yardımı için çok teşekkür ediyorum***

• Yarbay
    13402 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SPETNAS

ben bu yazıyı okumadan önce rahatsız ettiğinden temizlemek için açmıştım ama açarken ne kadar dikkat etsemde yukarıdaki dokunmatiği cihaza bağlayan film yırtıldı. nokiaya götürünce 115tl istediler. 2012ye kadar garantisi olan telimi o yüzden başka servise 60tlye yaptırdım. bence kendiniz açmayın. direkt servise götürün. sizin hatanız olmayan birşey yüzünden başınıza iş açmayın.

|
    |

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame
  • Yarbay
    5659 Mesaj
    Arkadaşlar peki bu ön camı değiştirebiliyormuyuz? malum ön camda hafif kılcal çizikler oluştu. Kalemden kaynaklanan çizikler.
    |
    |
    İşte bu...3 aydan beri servisteki şerefsizlerin parmağının izinin çilesini çekiyordum...Ekranın tam ortasına hafifçe dokunmuşlar parmakla,o da gözüme çok batıyordu.Sildim,izi gitti.Telefon sapasağlam çalışıyor.Teşekkürler
    |
    |

Volvo For Life.
  • Yarbay
    4078 Mesaj
    2-3 ayda bir açar temizlerim.(açarken tornavidanınucuna naylon yada bant geçirin kapatırkende aşırı sıkmayınki vidaların üstü bozulmasın.)
    |
    |
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Adam Gibi Heyecan Yapmadan Açarsanız Dikkatli Bir Şekilde Ne Flex Kopar Nede Başka Birşey Olur En Başında Eliniz Titremicek Bu Tür İşleri Yaparken.
    |
    |
    || Cooler Master CM690 Full Modding || Cooler Master 650W PSU PLUS 80 || MSİ P67A GD55 B3 || İNTEL i7 2600K 3.4Ghz || ASUS AMD Radeon HD6970 GDDR5 256BİT 2GB || Kingston Hyperx DDR3 1333Mhz CL7 4*4 8GB || Western Digital 7200Rpm SATA 3 640GB || Pioneer Double Layer DVD 24x SATA || Zalman ZM MFC3 Multi Fan Controller || XIGMATEK Balder CPU Cooler || XIGMATEK Blue Led 120MM 7' || XIGMATEK Red Led 120MM 1' || Western Digital My Book 1TB || Samsung 2230N 21.5 Full HD || Microsoft Wireless Desktop 1000 || Logitech F710 Wireless Gamepad || Logitech Z5500 5.1 505W Rms Dolby Digital DTS THX || Sony Ericsson W810i WALKMAN Full Modding ||
  • Binbaşı
    1499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pesidelphia

Adam Gibi Heyecan Yapmadan Açarsanız Dikkatli Bir Şekilde Ne Flex Kopar Nede Başka Birşey Olur En Başında Eliniz Titremicek Bu Tür İşleri Yaparken.

elin titremesi ile ilgisi yok. pena işi kolaylaştırıyor diye tırnaklarımda yeni kesikti penayı fazla soktuk galiba. aslında aklımada geldi kopar bu diye. sonuçta zayıf bi şey olan oldu. arka kapakta tırnağı kırıktı onla beraber 75 tl ye patladı . kvk ile falan uğraşamazdım telefon acil lazımdı. verdim telefon tamircisine parçalar orjinal. dedi inşallahj yan sanayi takıp beni kandırmıyordur.
    |
    |

• Yarbay
    11848 Mesaj
    Ben de pek açmayı düşünmüyorum, 5310 vardı onu açmıştım sonrasında artık bir köşede duruyor.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Arquitecto

Ben de pek açmayı düşünmüyorum, 5310 vardı onu açmıştım sonrasında artık bir köşede duruyor.

|
    |
    |
    || Cooler Master CM690 Full Modding || Cooler Master 650W PSU PLUS 80 || MSİ P67A GD55 B3 || İNTEL i7 2600K 3.4Ghz || ASUS AMD Radeon HD6970 GDDR5 256BİT 2GB || Kingston Hyperx DDR3 1333Mhz CL7 4*4 8GB || Western Digital 7200Rpm SATA 3 640GB || Pioneer Double Layer DVD 24x SATA || Zalman ZM MFC3 Multi Fan Controller || XIGMATEK Balder CPU Cooler || XIGMATEK Blue Led 120MM 7' || XIGMATEK Red Led 120MM 1' || Western Digital My Book 1TB || Samsung 2230N 21.5 Full HD || Microsoft Wireless Desktop 1000 || Logitech F710 Wireless Gamepad || Logitech Z5500 5.1 505W Rms Dolby Digital DTS THX || Sony Ericsson W810i WALKMAN Full Modding ||
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    öncelikle çok işime yaradı onun için teşekkür ederim bir ricam olacaktı orda telefonun bi ekran koruyucusu vardı iphone nun ekran koruyucusundan onu nerden bulabilirim çok hoşuma gitti kendi telefonumdada kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz
    |
    |
    |
    |
    herkese teşekkürler bu sayede ekranımdaki tozlardan kurtuldum basit bir yöntem sadece gözünüzü karartıp
    birazda bilgi sayesinde şipşak çözersiniz sorunsuz temizledim
    resimler sayesinde
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
üniversite
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.