Şimdi Ara

Nokia 5500 Sport Review By Serkanbaba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Yeni Almış Olduğum Nokia 5500 Hakkında bir İnceleme yazayım dedim.

Malzeme Kalitesi çok iyi Fakat Alt tarafta şarj ve kulaklık girişinin bulunduğu yer plastik ile kapandığı için güzel durmuyor. Birde kapağı kapatmak için kullanılan bölme vida gibi olduğu için Sim Kart değiştirmek ve micro sd kartı takıp çıkarmak zor gelebilir.

Telefonun başlıca özellikleri bildiğiniz gibi symbian 9.1 kullanıyor fakat diğer 9.1 kullanan telefonların programları arasında uyumsuzluk yaratıyor. Mesela ben smartmovie yükleyemedim.

Telefonun Güzellikleri de yok değil. Mesela spor bölümünde yaptığını Km Saatte yaptığınız hız ve adımsayar işinize yarayabilir. İçinde yerleşik olarak GPS programı da geliyor Fakat BT ile Çalışan GPS cihazı almadan kullanamıyorsunuz. Ses Kalitesi Güzel fakat yüksek seslerde Tizler bozuyor. Bir güzellikte şu Mesela Music playerda bir tane mp3 çalıyorsunuz ekrana 3 defa hafif vurursanız parça pause geçiyor. pause geçtikten sonra 3 defa daha vurursan parça çalmaya devam ediyor. Ayrıca Mesaj okuyucu denilen Size gelen smsleri sesli okuyan entegre programda mevcut. bu program ile mesajlarınızı sesli olarak dinlemeniz mümkün fakat içindeki ses ve dil ingilizce olduğu için türkçe gelen mesajlar anlaşılmıyor. onun için türkçe dil beklemek lazım.

Şarj süresi beni tatmin etti. ilk taktığımda günde ortalama 2 saate yakın konuşma ile 1 diş indi. benim tahminime göre rahat 3-4 gün gider herhalde.

Kutunun içinden çok güzel bir klips çıkıyor. kullanılan kulaklık da ses kalitesi de güzel özellikle Kulaklıkları kulağın arkdan tutması güzel yolda kulaktan düşme riski falan ortadan kalkıyor.

Kutu içerisinden 64 mb micro sd kart - Kulaklık - Şarj Aleti - Bel Klipsi Çıkıyor

Ben 670 YTL ye Aldım 2 Yıl Garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanbaba -- 9 Kasım 2006; 4:11:13 >

• 6233 ün amcasıoğlu
  • Hayırlı olsun. Güle güle kullan.
  • Güle Güle Kullan
  • Teşekkür ederim...
  • hayirli olsun kardesim gule gule kullan nokianin en kibar telefonlarindan biri hafiza kartini yukseltip yeni versiyon attirdinmi yukleyemedigin programlari vs de yuklersin artik
  • quote:

Orjinalden alıntı: gayberi

6233 ün amcasıoğlu

• hayırlı olsun güle güle kullan
  • o kadar özelliğe bu kasamı gider yaa plastik çok basit duruyo nokia işte her telefonda bi kıllık yapacak güle güle kullan serkanbaba
  • sporcular için yapılmış bir telefon bence .
  • hayırlı olsun serkan baba. güle güle kullan hakkaten güzel telefon ben bunu java diye bılıyordum symbian cıktı iyi mi? hemde 9.1 daha cok paylasım beklemekteyız senden
  • iyi fiyat güle güle kullan.

Genpada 730YTL fakat 512MB kart hediyeli imiş.

http://www.genpatech.com/_urun_sayfasi&ekpid=MPT1BTXdVVE4rUkRNdzRYTXdFRE0yNFhNd1l6TVA=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chenk -- 9 Kasım 2006; 14:13:48 >

• Hayırlı olsun dostum.

Bi sorum olacak. Bilmiyorum 3250 kullandın mı ama kulaklıkta sesleri karşılaştırınca hangisi daha ii yada bu telde müzik dinlerken bass ve tizler rahat duyuluyor mu? Ses seviyesi nasıl?
  • Telefonunuz hayırlı olsun. İnceleme için teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

Hayırlı olsun dostum.

Bi sorum olacak. Bilmiyorum 3250 kullandın mı ama kulaklıkta sesleri karşılaştırınca hangisi daha ii yada bu telde müzik dinlerken bass ve tizler rahat duyuluyor mu? Ses seviyesi nasıl?

Dostum kullanmadım. Kulaklıkta ses tatmin edici özellikle kulağın arkasından dolanan kulaklık çok da şık. Fakat sesi dışarı verince ses de tizler bozuyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.