Şimdi Ara

_____NOKIA 5310 XM -- ANA BAŞLIK (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.636
Cevap
0
Favori
193.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: lufer

bu telefonların fabrıka hatası bozuk olduklarını ve toplatıldıklarını öğrendım dogru mudur arkadaslar bu?

TARLAYA EKTİM SOĞAN
  • Müzik tuşlarını bulabilme imkanım var mıdır telefonu arka cepte kullanmaktan dolayı esnedi ve müzik tuşlarını üstü çıktı daha sonra muzik tuşları teker teker kayboldu o parçaya ihtiyacım var bulunabilir mi acaba
  • kardeşim eğer istanbul kadıköy tarafında oturuyosan sana kadıköy nokia care isminde bi nokia servis bayi var orda kesin bulursun... normal telefoncularda bulma imkanın biraz zor gibi ama dediğim gibi nokia bayiye ya da kvk,genpa gibi bayilere gidersen orda bulma ihtimalin çok yüksek kardeşim
  • alacak olan varsa satıyorum bu telefonu sıfır gibidir ankaradayım ilanıma bakabilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_45007538/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45007538
  • beyaz kapak nerde bulabilirim Samsunda ? // Satan varmı kargoyla falan ?
  • arkadaşlar telefon ara ara takılmaya başladı telefonu açamıyorum. Pini yazabiliyorum rakam tuşları çalışıyor falan ok tuşu reddet tuşu çalışmıyor kafayı yicem. Bu sorunla karşılaşan ve çözüm bulabilen var mı??
  • Ben karşılaştım. benim de aynı tuşlar çalışmıyordu. Tuş takımının sigortası denilebilecek çok küçük iki tane devre var. sorun bunların birinde olabilir. ismini hatırlayamadım şimdi. Ankarada 25tl ye yaptırmıştım.
  • Telefonu açabilirsin. Pini yazdıktan sonra kareye bas
  • arkadaşlar telefonumda bazen ilk mesajda bazen 10. mesajda, mesaj geldiği an donma oluyor.
    sadece bataryayı cıkarıp takınca düzeliyor.
    bu sorunu nasıl hallederim
    lütfen yardımcı olun
    şimdiden teşekkür ederim
  • Merhaba arkadaşlar,

Rahmetli babamdan hatıra kalan telefonu kullanmakta ısrarcı olduğum için bir sorum olacak. Telefonun versiyonunu güncelledim, V 10.10 oldu. Fakat telefon, faturalı ama şu "kaçak" diye tabir edilen cinsten. Güncellemeden sonra telefon ingilizce oldu. Ayrıca telafuz bile edemediğim 2 dil daha var, Türkçe yok. Nokia Türkiye ile görüştüm, telefonun IMEI numarasını verdim kontrol ettiler, telefon yasal yollardan ithal edilmemiş yapacak birşeyimiz yok yardımcı olamayacağız, kim sattıysa faturasıyla başvurun dediler. Ama neredeyse 5 yıl oldu ne fatura ne satıcısı var ortada. Eski versiyona dönüp dönemeyeceğimi sordum, dönemezsiniz falan dedi ama sanırım aldığım cevap "legal" bir cevaptı. Yani bir yolu olmalı ama nasıl? Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fed

arkadaşlar telefonumda bazen ilk mesajda bazen 10. mesajda, mesaj geldiği an donma oluyor.
    sadece bataryayı cıkarıp takınca düzeliyor.
    bu sorunu nasıl hallederim
    lütfen yardımcı olun
    şimdiden teşekkür ederim

yardım edebilecek yok mu
  • Konuyu hortlatmak gibi olacak ama; kulaklık girişi bozulan var mı? Nasıl yapılır veya nerde yaptırılır Kadıköy civarında yardım ederseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devilland

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama; kulaklık girişi bozulan var mı? Nasıl yapılır veya nerde yaptırılır Kadıköy civarında yardım ederseniz sevinirim.

kadıköy nokia care bayi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompetan

Merhaba arkadaşlar,

Rahmetli babamdan hatıra kalan telefonu kullanmakta ısrarcı olduğum için bir sorum olacak. Telefonun versiyonunu güncelledim, V 10.10 oldu. Fakat telefon, faturalı ama şu "kaçak" diye tabir edilen cinsten. Güncellemeden sonra telefon ingilizce oldu. Ayrıca telafuz bile edemediğim 2 dil daha var, Türkçe yok. Nokia Türkiye ile görüştüm, telefonun IMEI numarasını verdim kontrol ettiler, telefon yasal yollardan ithal edilmemiş yapacak birşeyimiz yok yardımcı olamayacağız, kim sattıysa faturasıyla başvurun dediler. Ama neredeyse 5 yıl oldu ne fatura ne satıcısı var ortada. Eski versiyona dönüp dönemeyeceğimi sordum, dönemezsiniz falan dedi ama sanırım aldığım cevap "legal" bir cevaptı. Yani bir yolu olmalı ama nasıl? Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba?

Nokia Software Updater Setup_TR programini bul indir yükle cihazi tekrar kabloyla bağla yeniden formatla düzelecektir

• sadece hortlatmak değil amacım ,telefonun şekli hakketen kıyakmış yaa valla alasım geldi .Varmı benim gibi bu telefonu kullanmak isteyip te kullanamayan :( vayve 10 sene geçmiş :((
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.