Şimdi Ara

_____NOKIA 5310 XM -- ANA BAŞLIK (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.636
Cevap
0
Favori
193.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • malesef kamerası bu kadar..müzik telefonu olduğu için alelade bir kalitesi var zaten..
  • yeni farkettim video kaydederken sorun yok ama kayıtlı videoyu oynatırken dura dura oynatıyor..sebebi nedir acaba?
  • arkadaslar güzel oyun indiribilecegim bi site warmı 5310 için zedgedeki oyunlar calısmıyor indiriyorum 1kb cıkıyor yada elinde 5310 icin tavla oyunu olan warsa yollarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekeriyahoca

arkadaslar güzel oyun indiribilecegim bi site warmı 5310 için zedgedeki oyunlar calısmıyor indiriyorum 1kb cıkıyor yada elinde 5310 icin tavla oyunu olan warsa yollarmı

194 oyun
    http://depositfiles.com/en/files/3384947

48 oyun
    http://rapidshare.com/files/24687393/48JavaGames_240x320.zip

• Telefonun müzik kalitesi nasıl mp3 çalar olarak kullanılabilir miyim?5800 XMden iyimidir ses kalitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi companjera -- 19 Mart 2010; 10:11:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raymanallstar

Telefonun müzik kalitesi nasıl mp3 çalar olarak kullanılabilir miyim?5800 XMden iyimidir ses kalitesi

ben son derece memnunum 5800 ile karşılaştırmadım ama müzik telefonları içinde üst sıraları zorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan1301

ya bende alalı 1 ay olacak rusyadan aldım şu an rusyadayım fotoğraf çekince 'telefon hafızası neredeyse dolu bazı öğeleri silin' diyo acaba rusya da olduğum icin mi? bi cevap verin lütfen

Yok böyle bir mesaj yaaa
    Allahım ölecem
  • şuan ne kadardır 2. el olarak fiyatı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UruKai

şuan ne kadardır 2. el olarak fiyatı?

gittigidiyor ve sahibinden.com da 150-200 arası satılıyor.tavsiyem her detayını sorup öğrenip öyle almak.hatta yapabiliyorsanız cihazı 1-2 günlüğüne test edin öyle alın.
  • Ya telefon verildiğinde içinde bulunan şarkıları nasıl silebiliyoruz? Yardım eder misiniz arkadaşlar..
  • 2 yıldır kullanıyorum iyidir iyi
  • 150 TL'ye satabilirim telefonumu.İçinde hasar yoktur dışında ( Kabı ) baya vardır.Çizikler düğme kopmaları misali...

1 Orjinal kabı 1'de amerikadan getirttiğim beyaz kabı vardır.

Almak isteyen ulaşsın detaylı konuşuruz.
  • orjinal kapağı zaten nokia shoplarda 25-30 tl ediyor.diğer aksamlarda sorun yoksa satarsın rahatlıkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

10.10 son sürümdür ve telefondaki genel resetlenmeler ve ses sorunları düzeltilmiştir.

cihazı ingilizce olan arkadaş forumdaki xsw adlı üye ile irtibata geçsin yardımcı olacaktır..

ya usta iyide ben aleti bağlıyorum bilgisayara
    şu anki mevcut sürümden yenisi yok diyo
    mevcut sürüm 9.42 bu konuda bi fikri olan varmı
  • Arkadaşlar ben telefonu 8 aydır kullanıyordum ancak 2-3 hafta önce dış camı puslandı nası oldu ben de bilemiyorum ancak servise verdim telefon şu an geldi ve 2,5,8 ,0 ve yan yön tuşları çalışmıyor. Serviste 10.10 yükletmiştim bundan mı oldu acaba ya da ön camı değiştirirken elemanlar tuş takımına zarar mı verdiler. Yardım edin lütfen sizce ne yapmalıyım yarın tekrar servise gitcem acele cevap atın lütfen çok uyuz oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: overclockcu

quote:

Orijinalden alıntı: dogan1301

ya bende alalı 1 ay olacak rusyadan aldım şu an rusyadayım fotoğraf çekince 'telefon hafızası neredeyse dolu bazı öğeleri silin' diyo acaba rusya da olduğum icin mi? bi cevap verin lütfen

Yok böyle bir mesaj yaaa
    Allahım ölecem

koptum ya :) 5000 cem yılmaz 6000 şahan gücündeymişin arkadaş
  • İsteyen varsa satabilirim. Gıcır gıcır 2 ay kullanılmıştır. Garantisi devam etmekte. Çok temiz çiziksiz..!
  • Selam arkaşlar bluetooth kulaklık olarak ne önerebilirsiniz uygun fiyatlı kullanışlı birşey??
  • Arkadaslar hala arayan varsa ben satıyorum Nokıa Xpress 5310 Data Kablosu 2gb hafıza kartı

Ucak Uygun. Toplantı. Sessiz .stil 1 .stil2

kesintisis 18 saat sarkı calan

2:30 saat konusturan@h

1500 Sarkı barındırabilen

Güzel Bir telefon bu

İster Ara ister mesajla ben burdayım 0545 228 67 06 ... veya Berk_LnKnPrk_34@hotmail.com

Acele etmeniz tavsiyemdir ;))))
  • bu telefonların fabrıka hatası bozuk olduklarını ve toplatıldıklarını öğrendım dogru mudur arkadaslar bu?
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.