Şimdi Ara

_____NOKIA 5310 XM -- ANA BAŞLIK (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.636
Cevap
0
Favori
193.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Jnky işin zor gibi bir nokia servisine gitmelisin bence kendin yapmaya çalışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatboyurap -- 19 Eylül 2009; 22:24:15 >
  • Arkadaşlar durduk yere tuşlar kilitleniyor bu gibi sorunu olan varmı acaba?
  • Telefonun içinde ki klasörlerin isimlerini değiştiremiyorum. Dosya veya klasörün yeniden adlandırılmasında hata (İşlem başarısız oldu. Telefonun belleği dolu. Telefondan bazı öğeleri silip yeniden deneyin.) Diye bir hata alıyorum sebebini bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinar626

slm arkdaşlar benim 5310 xm de iyice çürüdü adeta dökülüyor .ilk önce music edition tusları bozuldu basılı kaldı gibi zorla çalışıyor .2.si yön tuşlarının altında ki siyah yer az birsey koptu.ekrana su kaçtı arkadaşlar ben bunu garantiye görütsem yapılırmı.telefonu aldığım yere sordum su kaçtımı birsey yapılmaz dedi.ama ekranı yapmasalarda diğer yerler yapılırmı?

su kaçtığını söyleme..telefonu güneşe tut...garantiye ver

benim telefon komple tuvalet deliğine düştü ..
    kuruttum.garantiye verdim full yenilediler teli.
  • öncellikle merhaba arkadaşlar telefonumu satıyorum eğer almak isteyen olursa pm yoluyla ulaşabilirsiniz
  • bende gittigidiyor dan ikinci el bir tane 5310 aldım gayet güzel bir telefon versiyonunu 10.10 yaptım sanırım sonuncusu buymuş..5.58 e göre ne gibi farklar vardı yazabilir misiniz?
  • arkadaşlar bende geçici telefon olarak 5310 aldım.. telin ekran ışığı azmış gibime geldi.. n79unki gibi kendi ekran ışığını kısıyor belli ki.. malum açılırken fln bazen ekran tam parlaklıkta oluyor çokta güzel duruor.. ekranı son ayarında nasıl yapıcaz ayarlarda gözükmüor.. 4gb kart taktım cihaz kasmaya başladı normal mi?? bu arada tema paylaşımı nerde var bu telefona uygun..

telefonun kulaklık sesi çok güzel bu arada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

arkadaşlar bende geçici telefon olarak 5310 aldım.. telin ekran ışığı azmış gibime geldi.. n79unki gibi kendi ekran ışığını kısıyor belli ki.. malum açılırken fln bazen ekran tam parlaklıkta oluyor çokta güzel duruor.. ekranı son ayarında nasıl yapıcaz ayarlarda gözükmüor.. 4gb kart taktım cihaz kasmaya başladı normal mi?? bu arada tema paylaşımı nerde var bu telefona uygun..

telefonun kulaklık sesi çok güzel bu arada..

telefondaki dahili ekran ışığı sensörüyle alakalı birşey malesef ışığın az olduğu yerlerde parlaklaşıyor fazla olduğu yerde loşlaşıyor tamamen batarya performansını dengede tutmak için yapılmış bir özellik.bence çok güzel. bende de 4 gb kart var ama kasma yok. versiyonu kaç cihazın? benim 10.10
  • merhabalar 5310xm(170tl) ile 5310 express music(180)tl arasındaki farklar neler acaba ikiside garantili. hangisi üst model ..
  • @Ghett0C0wb0y bnm versiyonuda 10.10a yükselttim 10.10.. 10.10da cihaz ciddi oranda hızlandı..

@serkanertekin 2 cihazda aynı zaten
  • Bende az önce 3.63 olan versiyonumu 10.10 yaptım umarım memnun kalırım ilk fark ettiğim şey sesin acayip çoğalması oldu.
  • Arkadaşlar, biz telefonu az önce 10.10 sürümüne güncelledik herşey güzel ama telefonun dili İngilizce oldu ve Türkçe seçeneği de yok...Ne yapabiliriz ?
  • 9.42 ile 10.10 arasında ne değişiklikler var ?
  • 10.10 son sürümdür ve telefondaki genel resetlenmeler ve ses sorunları düzeltilmiştir.

cihazı ingilizce olan arkadaş forumdaki xsw adlı üye ile irtibata geçsin yardımcı olacaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

10.10 son sürümdür ve telefondaki genel resetlenmeler ve ses sorunları düzeltilmiştir.

cihazı ingilizce olan arkadaş forumdaki xsw adlı üye ile irtibata geçsin yardımcı olacaktır..

Ben cihazı güncelleme çalışıyorum fakat yeni sürüm çıkmadığını hala 9.42 versiyonun son versiyon olduğu yazıyor arkadaşlar.
  • arkadaşlar 5310um için orjinal kapak nerden bulabilirim sıfır ayarındaki çiziksiz 5310unum arka kapağını takarken kırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatboyurap

arkadaşlar 5310um için orjinal kapak nerden bulabilirim sıfır ayarındaki çiziksiz 5310unum arka kapağını takarken kırdım

gittigidiyor da emrahbayraktar isimli kullanıcı orjinal kapağı 25e satıyor.ben sipariş ettim.kendisi bartın nokia shop bayisiymiş.
  • bugün ürünü teslim aldım ben de sadece arka kapak için almıştım ve cuk oturdu.bahsettiğim arkadaştan alabilirsiniz hızlı da kargoluyor.servisler kapak değişim ücreti için 20 tl istiyor ama nokia shoplarda en azından böyle..benim üst kasa idare ediyor şimdilik elleşmeyecem..
  • cihazını güncelleyemeyen arkadaşlar varsa yardımcı olurum
  • arkadaşlar kamera yüzünden telefonumu satıyorum.

bu telefonun kamerasını teknik servise götürsek iyi bir sensör taktırabilirmiyiz. veya yazılımla vs görüntü iyileşmezmi . illa gidicek takoz k serisi sonyericson mu alıcaz .
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.