Şimdi Ara

Nokia 5130 XpressMusic | Ana Konu (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
5
Favori
284.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

valla o 100 küsürlü birşeydi en son dediğin ne zaman peki? :)

Yaklaşık 1 ay kadar önceydi yanılmıyorsam.mdr-ex082 alıcam bu gidişle forumda satan arkadaş var yorumlar çok iyi.
  • fiyatlar allak bullak olmuş o zaman..hb de 68 küsür lira ama sahte çıkma olasılığı ile kurtardım gene de..

media markt a uzun bir şikayet konusu da yazmadım değil en düşük fiyat garantisi hususunda :)
  • quote:

fiyatlar allak bullak olmuş o zaman..hb de 68 küsür lira ama sahte çıkma olasılığı ile kurtardım gene de..

media markt a uzun bir şikayet konusu da yazmadım değil en düşük fiyat garantisi hususunda :)

Dikkate almalarını bekleyeyim o zaman biraz benDikkate alırlar da düşürürlerse biraz fiyatı diye
  • philips kulaklık kullanan yokmu benden başka , maviden geçen sene en ucuz kulakiçi kulaklık buydu (36ytl).ses kalitesi çok çok iyi(bana göre tabi bu benim ilk gerçek kulaklığım )

burdaki linkte ise creative kulaklıkla karşılaştırmışlar ve philipsin bass larının berbat ama tizlerinin idare eder veya creativden daha iyi olduğunu söyleyenler var.

http://resim.donanimhaber.com/m_20846402/tm.htm

açıkçası başka kulaklık denemedim

yani paraya kıyıp yeni bi kulaklık alacak kadarda(aptal) hevesli değilim , sizce philips berbatmı? kulağımın çeğerinde hissediyorum bass sesini, daha nasıl olcakki ?

aşağıdaki parçalardan birini bitmesine kadarzor dinliyordum ama hangisi hatırlamıyom , sanki arabayla rampa çıkarken kulağa gelen basınç gibi kulağı tıkıyodu

Bass Tester - Subwoofer Mix
    Bass Tester - SubWoofer Test - Big Bass
    Bass Testers - Illegal Car Bass
    Bass Testers - Rap - Phat Ass Beats
    Bass Testers - Subwoofer Test - Midnight Bass
    Bass Testers - Ultimate Bass Challenge
    Bass Testers - Very Loud
    Bass Testers - WORLD'S DEEPEST BASS(Extreme Woofer test)
    Basstest - Subwoofer Test - Hardcore Bass

yukardaki parçalarla kulaklığınızın gerçek bass gücünü öğrenebilirsiniz, bazı parçalar 10 khz in altına bile düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hugareva -- 5 Eylül 2009; 22:36:12 >

• Bende 19.90'a Philips kanal içi kulaklık almıştım Media Markt'tan.İlk başlarda idare eder bi gibi geliyordu da şu anda hiç ama hiç tatmin etmiyor.Yalıtım olarak da sınıfta kaldığı için arayışlara girdim.
  • valla paraya kıyıp kulaklık almak aptallık değil sadece gerçek kalitede müzik dinleme arzusu olur ve bu istediği bana sennheiser verdi..biraz tuzlu oldu evet ama sonuna kadar da parasını hak ediyor..
  • quote:

valla paraya kıyıp kulaklık almak aptallık değil sadece gerçek kalitede müzik dinleme arzusu olur ve bu istediği bana sennheiser verdi..biraz tuzlu oldu evet ama sonuna kadar da parasını hak ediyor..

Galiba kararım mdr-ex082 olucak gibi.Çok iyi yorumlar var ve fiyatı da çok iyi.40 lira.
  • quote:

valla paraya kıyıp kulaklık almak aptallık değil sadece gerçek kalitede müzik dinleme arzusu olur ve bu istediği bana sennheiser verdi..biraz tuzlu oldu evet ama sonuna kadar da parasını hak ediyor..

aptallık şöyle aptallık , elimde çalışan kulaklık varken ve beni tatmin ediyorken sırf diğer kulaklıkların performansını merak edip 2. bi kulaklık almaktan bahsediyorum , yanlış anlaşılmasın . kimseye aptal felan demedim, kendi durumumu bahsederken kendime söylediğim bişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnequaL™

quote:

Galiba kararım mdr-ex082 olucak gibi.Çok iyi yorumlar var ve fiyatı da çok iyi.40 lira.

pişman olmayacaksın kardeş forumda EASTWOOD1981 nickli bir arkadaş satıyor ben ondan aldım gerçekten güvenilir birisi
  • hayırlı olsun şimdiden deneyip yorumlarını da yazarsan seviniriz erdem kardeşim :)
  • quote:

hayırlı olsun şimdiden deneyip yorumlarını da yazarsan seviniriz erdem kardeşim :)

Tamam Onur abi alayım hele de gerisi kolay
    @frt-_-ctn
    Üstad zaten o arkadaşın konusundan buldum yorumlar çok iyi iyi bi satıcıya benziyor arkadaş...
  • evet kulaklık eline ulaştıktan sonra ödeme yapabiliyorsun
  • bayramda versiyon çıkıyomu yoksa hurafemi
  • EASTWOOD1981 arkadaşın sattığı Sony Kulaktan ben 2-3 ay önce almıştım ve çok iyi bence, Sony MP3 player ile 5130 arasında ses farkı yok bu kulaklıkla diyebilirim. Hatta sanırım telefonunki daha yüksek gibi. Herkese tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

evet kulaklık eline ulaştıktan sonra ödeme yapabiliyorsun

Bayramdan sonra alıcam.Çok sağol hocam yardımların için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steellancet

bayramda versiyon çıkıyomu yoksa hurafemi

%100 hurafe çarpılırız valla :) :)

uzun süre çıkmaz sanırım yeni versiyon 3120 nin bile kaç versiyonu oldu bizde bir hareket yok..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: steellancet

bayramda versiyon çıkıyomu yoksa hurafemi

%100 hurafe çarpılırız valla :) :)

uzun süre çıkmaz sanırım yeni versiyon 3120 nin bile kaç versiyonu oldu bizde bir hareket yok..

Nokia'nın asi ve istenmeyen çocuğumudur bu 5130 Xm ya bi version çıkarmadılar şu telefona anlayamadık gitti

• baktılar ki 6.65 sorunsuz daha elleşmezler..

pekde sorunsuz değil aslında nadir de olsa reset yapıyor..resetsiz versiyon isteriz =)
  • quote:

baktılar ki 6.65 sorunsuz daha elleşmezler..

pekde sorunsuz değil aslında nadir de olsa reset yapıyor..resetsiz versiyon isteriz =)

+1905
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnequaL™

quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

evet kulaklık eline ulaştıktan sonra ödeme yapabiliyorsun

Bayramdan sonra alıcam.Çok sağol hocam yardımların için.

rica ederim.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.