Şimdi Ara

Nokia 5.2 ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz gün sizlere Nokia’nın 23 Şubat tarihinde bir etkinlik düzenleyeceğini aktarmıştık. MWC 2020 kapsamında düzenlenecek bu etkinlikte Nokia 9.2 PureView, Nokia 5.2, Nokia 1.3 ve Nokia 400 gibi modelleri görmeyi bekliyoruz. Bu modellerden Nokia 5.2 ise bugün ortaya çıktı.

Captain America

Başarılı sızıntılarıyla tanınan Evan Blass tarafından paylaşılan görsellerde, Captain America kod adıyla sunulan bir akıllı telefon modelini görüyoruz. Bu modelin raflara Nokia 5.2 ismiyle çıkması bekleniyor. Haberimiz içerisinde de inceleyebileceğiniz görsele baktığımızda, ön tarafta klasik Nokia tasarımı bizleri karşılıyor. Su damlası çentik ve alt taraftaki çerçeve içerisinde Nokia logosu yer alıyor. Arka tarafa geçtiğimizde ise işler biraz daha garipleşiyor. Yuvarlak lens alanı içerisinde dörtlü kamera mevcut. Bu kameralar dört köşeye yerleşirken orta kısım led flaş için ayrılmış.

Ayrıca Bkz.Apple, coronavirüs sebebiyle Çin’deki mağazalarını kapatıyor

Yine aynı kaynağın aktardığı diğer bilgilere göre Nokia Captain America, 6 GB RAM ve 64 GB depolama ile gelecek. Fiyatının ise 180 dolar civarında olması bekleniyor. Detaylı bilgiler için Nokia'nın 23 Şubat'ta gerçekleştireceği MWC 2020 etkinliğini beklememiz gerekecek.

• nokia = (eşitir) = bulantı ve kusma hissi !

• TUTUNAMAYANLAR

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar mı kötü tasarım olur!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levent_bilgin55 -- 2 Şubat 2020; 12:57:2 >
  • Öyle bir bildirim geldi ki 5.2 büyüklüğünde deprem oldu sandım Allah göstermesin de nokia bitmiş olup okeye dönüyor malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simon Laplace -- 2 Şubat 2020; 13:1:15 >
  • Boşa kürek

• Bari adam gibi yenilikçi tasarim yap.

• Yanlış Sulardasın No kia.

• Benim anlamadığım, ilk Nokia 5, 6 ve 8 çok kaliteli telefonlardı ve oto fokuslu selfie kamerası gibi kalabalıktan sıyrılan özellikleri vardı, sonraki serilerde neden Nokia tekrar kalabalığın içine karışmayı tercih etti ki?

• karizma diye bişey kalmamış altdaki çerçeve nedir be nokia arkadaş meizu gibi cihazlar yapmak çokmu zor madem alta koydun aynısından yukarıda koy

• Ben beğendim telefonu bence gayet iyi tasarım
  • Agir cöp

• Tasarım berbat.

• Çıksın çıkmasınada satarken 5.2 diye satmıyorlar. Nokia nasıl olur da böyle sığ bir mantıkla pazarlıyor anlamak güç.

• Ah Nokia ah bazı şeyler için geç olmuştur belki ha

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.