Şimdi Ara

NOKİA 3710 FOLD KULLANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,nokia 3710 fold modelini kullanan var mı acaba? Nasıl bir telefon,kullanlar memnun mu? Kız arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak almayı düşünüyorum.Kullanan var ise,bilgilendirirse çok sevinirim...

• Telefonla ilgili yorumu olan var mı arkadaşlar?

Kız arkadaşım alacak ama sizlerin görüşlerini merak ettim
  • yok mu kendisinde bu telefondan olan.
  • Bende siyahından var

Kpaklı telefon (istridye tipi) istediğim için özellikle bunu aldım

Telefon güzel arka kapağını kapatmadan önce hafıza kartını ve simkartı düzgün yerleştirip öyle kapatın yoksa açmakta güçlük çekilebiliyor biraz sert yapmışlar

biri ön tarafta diğeri içerde olmak üzere 2 adet ekranı var . ön ekran kapak kapalı iken gelen arama bildirimlerini mesajları saati radyoyu mp3ler vs vs leri görmenize yardımcı oluyor (tek renkli). içerideki ekransa bildiğimiz diğer özellikler için.

ilk aldığımdan bu yada sabki bireaz yavaşladı ama bilemiyorum hafızasına biraz fazla yüklendim gibi

üzerinde A-GPS var ilk aldıgınızda 4 günlük deneme lisansı ile geliyor (siz istediginiz zaman başlıyor) sonrasında cüzzi fiyatlarla lisans alınabiliyor. haritaları kurmak için OVİ suit e ihtiyacınız var.

Gerçi gps i biraz saçmalıyor izmirde denedim 300 metre sonra soldan devam edin-şimdi soldan devam edin gibi saçma uyarılar veriyor kavşaktan 4. çıkıştan devam edin- hangisi 4. çıkış?

Şarjı biraz az gidiyor konuşma süresi 4 saat denilmiş ama hiç 4 saati bulamadıbence o kısımda bir problem var.2-3 saatler arasında kalıyor (uzun süreli sık konuşmalar yaptığım için deneme fırsatım oldu hiç kesilmeden 4 saati bulmadı hiç 2.5-3 saatlerde) her gece yatarken şarja taktıgım için problem olmuyor pek

şarj olayında son günlerde ortaya çıkan bir espiri telefon şarja takılıyken düşük batarya uyarısı vermesi

şarjı çok çabuk doluyor bu durumda beni işkillendirmiyor değil aceba tam şarj olmuyormu sorusunu aklıma getiriyor. (şimdilik hiç yarı yolda bırakmadı)

Aynı anda hem mp3 dinleyip hem msn e takılabiliyorsunuz (bataryaya yükleniyor biraz)

yada hem msn hem telefonlar konuşma olayına girebilirsiniz.

orjinal kulaklığıyla geldi ince uçlu olması dışında gayet güzel kulaklık üzeinde ses açma kapama özelliğide olsaymış gayet güzel olurmuş. mp3 dinlerken üzerindeki tek tuşa bastığınızda şarkı değiştiriyor.

Wireless özelliğide olsaymış canavar olurmuş :)

• merhaba bende yeni aldım nokia 3710 fold.ancak fotoğraf çektiğimde fotoğraflarım kısmına kaydolmuyor ve fotoğrafları açamıyorum.görüntülenecek fotoğraf yok diyor.aynı şeyi resim çekildikten sonrada diyor.duvar kağıdı oluyor ama açılmıyor resimler.yardımcı olursanz sevnrm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.wish -- 17 Şubat 2011; 19:12:30 >
  • merhaba arkadaşlar elinde nokia 3710 fold siyah modelinin kasası veya sadece arka kapağı olanlar varsa bana ulaşabilir mi
  • orijinal batarya bulması sıkıntı. şarjı iyi tutmuyor. telefon kütür kütür çalışıyor ama hala. piyasadaki replika 300 500k lık telefonları siler atar, kullanıyorum hala
  • Hala çalışıyor mükemmel bir cihaz. Kapakları bulup yenilesem süper olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.