Şimdi Ara

===> Nokia 3.1 Plus | Ana Konu - 6' HD+ IPS - 13MP -HELIO P22 - 32 GB - 3 GB RAM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
3.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: herdemars

Merhaba. Göndermiş olduğun linkteki ikinci kısımda *#*# olan seçenekte volte var. Doğrudur. Etkinleştirmen gerekiyor. Bende kapalı olarak duruyor. Kullanmıyorum. Arama yerine yaz bilgileri direk sayfa açılıyor. Dediği gibi telefon bilgilerine gir ve volte yi etkinlestir.
    VOLTE temel hazırlığı yapıldı, bu kısmı diyorsun değil mi hocam? Pasif yalnız. Aktif hale getiremiyorum. Sende oluyor mu aktif, dener mısın?

===> Nokia 3.1 Plus | Ana Konu - 6" HD+ IPS - 13MP  -HELIO P22 - 32 GB - 3 GB RAM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Jumaruu kullanıcısına yanıt
    Bu seçenek bende de pasif

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de de pasif durumda. Aktif olmuyor. Benim anladığım belki konuşurken arama esnasında otomatik aktif oluyordur diye düşünüyorum.

• Anlaşılan volteden bı hayır yok, peki şu sorunu çözebilecek var mı? Video izlerken tam ekran yaptığımda alttaki geri tusu(keşke sağda olsaydı ayrı konu-saga almanın yolu var mı?) ve ortadaki home tuşu da görünüyor. Haliyle TV ye yansittigimdada çirkin rahatsız eden bi goruntu. Bunu film izlerken yok etmenin yolu?

===> Nokia 3.1 Plus | Ana Konu - 6" HD+ IPS - 13MP  -HELIO P22 - 32 GB - 3 GB RAM

Kardeş android 10 u indirip kurduysan bu gezinme sanal tuşları kaldırabilirsin. Telefonunu tam ekran olarak kullanırsın. Her şeyi tam ekran da izler ve görüntülersin. Birde şunu eklemek isterim film sitelerinde tam ekran film izleten siteleri tercih edersen bu sorunu android 10 kurmadan bile halledebilirsin. Örnek site verecek olursam ( dizimex ) film sitesinde izle tam ekran izle.

Örnek ekran görüntüsü. Sanal gezinti tuşları kapalı değil. Normal kullanım ile. Film sitelerinde farklılıklar söz konusu. Tam ekran gösteren sitelere yönelmeni tavsiye ederim.

• herdemars H kullanıcısına yanıt
    Telefonu geçen ay aldım. Haliyle açar açmaz kendi yükledi android 10u. Ayarlar çok karışık geldi bana. Sanal gezinti yazdım aramaya çıkmadı bişey.

Kardeş sırası ile izleyeceğiniz yol şöyle.
    Ayarlar,sistem,hareketler,sistemde gezinme,hareketle gizleme yi tikle veya onayla. Bu kadar.

• herdemars H kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim sağol

• Benim tek hala agustos 2019 guncellemesinde geçen ay aldım niye güncelleme gelmiyor acaba

• Benim tek hala agustos 2019 guncellemesinde geçen ay aldım niye güncelleme gelmiyor acaba

• thermofısa T kullanıcısına yanıt
    Android 10 da mı gelmedi kardeş sana. Hala 9 mu senin telefon.

• Evet 9 da güvenlik yamasında Ağustos 2019 da kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: thermofısa

Evet 9 da güvenlik yamasında Ağustos 2019 da kaldı
    Ne kadar sağlıklı olur bilemem ama şöyle bir konu var
    https://community.phones.nokia.com/discussion/53613/video-tutorial-for-nokia-3-1-plus-august-2019-fix

• Düzeltme güncellemesi adımları
    https://nokiapoweruser.com/nokia-mobile-rolling-out-fix-for-nokia-3-1-plus-update-error/

• Telefonda pek sorun kalmadığı için konu öldu galiba

Benim bir sorum olacak. Cihaz cepteyken de dokunmatik aktif kalıyor eğer ekran açıksa. Böyle bir sorun yaşayan var mı acaba? Android 10 güncel sürümdeyim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.