Şimdi Ara

Nokia 2 Türkiye’de satışta! Nokia 2 özellikleri ve fiyatı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
42
Cevap
0
Favori
1.927
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Nokia 2 Türkiye’de satışta! Nokia 2 özellikleri ve fiyatı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2154 Mesaj
    Bize göre çok elin Amerikalısi için 98 birim para yani ikincil telefon yapabilir ya da yedekte dursun diye
    |
    |
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj
    Daha küçük boyutlarda 500? civarında olsaydı yedek veya 2. telefon diye alınabilirdi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1509 Mesaj
    1 gb ram heuhueuheu krdşm neremle gülüeyimofkefoeğkge euheuh??
    |
    |
  • Yarbay
    2086 Mesaj
    1 GB ram koymak ile 2 gb ram koymak arasında neredeyse hiç fark yok aynı fiyat niye böyle ki bu aptallar 3310'da da önce boş versiyonunu yenilediler sonra biraz ekleme ile tekrar sürdüler :D Bir işi yapacaksan adam gibi yap arkadaş 5 yıl evvel LG G2 2 GB ile giriş yaptı hala 1 GB ram ile telefon satmaya kalkıyorlar ne diyelim devam edin battığınız gün yakındır :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 13 Şubat 2018; 1:0:59 >
    |
    |
    bunun da ederi taş çatlasın 500 o da vergilerin durumundan yoksa 500bile etmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    628 Mesaj
    İşlemciyi hiç koymasaydınız ya, işlemci olmadan da çalışırdı artık bir şekilde bu telefon. 1 gb ram fazla olmuş 0.50.gb iş görürdü. 8 gb hafıza da çılgınca olmuş.
    Bir sonraki giriş seviyesi modeline şu işlemciyi koyun

Allah belanı versin Hmd Global. Nokia tekrar dönüyor diye bir ton umut sahibi olduk bir sürü insandan küfür yiyorsunuz.
    Bir kez daha siz batırdınız bu markayı, daha hayır gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T Square -- 13 Şubat 2018; 9:42:28 >
    |
    |

• Teğmen
    178 Mesaj
    Sanki bootloader kilidini açmaya izin vermemesi ve GPL lisansını çiğnemesi yetmezmiş gibi bir de böyle çöpler üretiyor. HMD veya Nokia dinlemez bu piyasa, bir bakmışsın battığın yerden kurtulmaya çalışırken daha da batmışsın. Çöp üretmesini geçtim, bootloader kilidini de geçtim ama GPL'yi çiğnemek ne demek Nokia? Çinliler bile kernel kaynak kodlarını açarken sana ne oluyor? Madem ki kernel kaynak kodlarını açmayacaksın, o halde neden GPL v2 ile lisanslanmış Linux'u kullanıyorsun?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    452 Mesaj
    Hunharca güldüm, burada ne kadar anlamayan varsa kitlemeye geliyorlar
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1962 Mesaj
    Adına güvenerek çöp çıkarsam satarım mantığı Nokia yı batıracak.

|
    |

699 tl'ye nokia 3 var. 2 gb ram, 16 gb hafıza.

|
    |
    Hani orta+ yaşlara hitap etsin diyeceğim de 3 gün sonra "Vay benim facebook neden yavaş, vay pinterest'te pin yapamıyorum, vay benim instagram açılmıyor, vay whatsapp çok ağır" cümleleri duymamak için ALMAYIN!
    |
    |
    giriş seviyesinin dibini sıyıran bir telefona ne koyacaktı başka ddr5 16 gb rammi yanına ne istersin temizinden bi gtx 1060 ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    geçen seneden beri bu telefonu takip ediyorum ama o zamanlar,fiyatı 400 tl olacak deniyordu.ama 700 tl ye satışı çıktı.1 gb'lı telefonun ederi 400 den fazla etmez
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    12680 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlarım Var Ruhumda

https://www.hepsiburada.com/nokia-3-nokia-turkiye-garantili-p-HBV000006G61J

699 tl'ye nokia 3 var. 2 gb ram, 16 gb hafıza.

Model isimlendirmede bir saçmalık var. Nokia 3 giriş seviyesi olarak, 5 orta seviye ve 6 üst seviye olarak lanse edildi. Ama donanım anlamında 3üde düşük cihazlar.

Nokia 2 de büyük bir pil var ve gps anlamında çok güncel. Yani öyleki a gps yanında glonass ve beidu desteği bile var. Bunu al, arabada gps cihazı olarak kullan.

Nokia 3te aynı fiyat olmasına rağmen pusula yok, gps anlamında sadece a gps desteği var ve pili nokia 2den düşük.

Nokiayı anlamak, kadınları anlamaktan zor vallaha
    |
    |

• Yarbay
    16353 Mesaj
    RAM isteyenler telefonda napıyor acaba. O fiyata başka ne bekliyorsunuzki.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sohbet
SEO
Canlı Tv izle
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.