Şimdi Ara

Nokia 2 Türkiye’de satışta! Nokia 2 özellikleri ve fiyatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bize göre çok elin Amerikalısi için 98 birim para yani ikincil telefon yapabilir ya da yedekte dursun diye

• Daha küçük boyutlarda 500? civarında olsaydı yedek veya 2. telefon diye alınabilirdi.

• 1 gb ram heuhueuheu krdşm neremle gülüeyimofkefoeğkge euheuh??

• 1 GB ram koymak ile 2 gb ram koymak arasında neredeyse hiç fark yok aynı fiyat niye böyle ki bu aptallar 3310'da da önce boş versiyonunu yenilediler sonra biraz ekleme ile tekrar sürdüler :D Bir işi yapacaksan adam gibi yap arkadaş 5 yıl evvel LG G2 2 GB ile giriş yaptı hala 1 GB ram ile telefon satmaya kalkıyorlar ne diyelim devam edin battığınız gün yakındır :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 13 Şubat 2018; 1:0:59 >
  • 700e alternatifler var keza nokia 3...
    bunun da ederi taş çatlasın 500 o da vergilerin durumundan yoksa 500bile etmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birisi şu hmd global e telefon yapmayı öğretsin, nerede eski nokia malzeme kalitesi, karşı tarafa anında bağlanır, görüşme kalitesi çok iyiydi, dosya ve rehber i saymıyorum

• İşlemciyi hiç koymasaydınız ya, işlemci olmadan da çalışırdı artık bir şekilde bu telefon. 1 gb ram fazla olmuş 0.50.gb iş görürdü. 8 gb hafıza da çılgınca olmuş.
    Bir sonraki giriş seviyesi modeline şu işlemciyi koyun

Nokia 2 Türkiye’de satışta! Nokia 2 özellikleri ve fiyatı

Allah belanı versin Hmd Global. Nokia tekrar dönüyor diye bir ton umut sahibi olduk bir sürü insandan küfür yiyorsunuz.
    Bir kez daha siz batırdınız bu markayı, daha hayır gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T Square -- 13 Şubat 2018; 9:42:28 >

• Sanki bootloader kilidini açmaya izin vermemesi ve GPL lisansını çiğnemesi yetmezmiş gibi bir de böyle çöpler üretiyor. HMD veya Nokia dinlemez bu piyasa, bir bakmışsın battığın yerden kurtulmaya çalışırken daha da batmışsın. Çöp üretmesini geçtim, bootloader kilidini de geçtim ama GPL'yi çiğnemek ne demek Nokia? Çinliler bile kernel kaynak kodlarını açarken sana ne oluyor? Madem ki kernel kaynak kodlarını açmayacaksın, o halde neden GPL v2 ile lisanslanmış Linux'u kullanıyorsun?

• Hunharca güldüm, burada ne kadar anlamayan varsa kitlemeye geliyorlar
  • Mi, Snapdragon 800 serisini 1300 civarından satarken bunlar neyin kafasını yaşıyor. Markaya da bu kadar güven olmaz.

• Adına güvenerek çöp çıkarsam satarım mantığı Nokia yı batıracak.

• https://www.hepsiburada.com/nokia-3-nokia-turkiye-garantili-p-HBV000006G61J

699 tl'ye nokia 3 var. 2 gb ram, 16 gb hafıza.
  • çöp tenekesininde bir hassasiyeti var, bunu kabul etmez,,

• Hani orta+ yaşlara hitap etsin diyeceğim de 3 gün sonra "Vay benim facebook neden yavaş, vay pinterest'te pin yapamıyorum, vay benim instagram açılmıyor, vay whatsapp çok ağır" cümleleri duymamak için ALMAYIN!
  • nereye gidiyoruz birader
    giriş seviyesinin dibini sıyıran bir telefona ne koyacaktı başka ddr5 16 gb rammi yanına ne istersin temizinden bi gtx 1060 ?

• geçen seneden beri bu telefonu takip ediyorum ama o zamanlar,fiyatı 400 tl olacak deniyordu.ama 700 tl ye satışı çıktı.1 gb'lı telefonun ederi 400 den fazla etmez
  • abi nokia ölmedi mi ya :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlarım Var Ruhumda

https://www.hepsiburada.com/nokia-3-nokia-turkiye-garantili-p-HBV000006G61J

699 tl'ye nokia 3 var. 2 gb ram, 16 gb hafıza.

Model isimlendirmede bir saçmalık var. Nokia 3 giriş seviyesi olarak, 5 orta seviye ve 6 üst seviye olarak lanse edildi. Ama donanım anlamında 3üde düşük cihazlar.

Nokia 2 de büyük bir pil var ve gps anlamında çok güncel. Yani öyleki a gps yanında glonass ve beidu desteği bile var. Bunu al, arabada gps cihazı olarak kullan.

Nokia 3te aynı fiyat olmasına rağmen pusula yok, gps anlamında sadece a gps desteği var ve pili nokia 2den düşük.

Nokiayı anlamak, kadınları anlamaktan zor vallaha

• RAM isteyenler telefonda napıyor acaba. O fiyata başka ne bekliyorsunuzki.
  • Ben nokia 2 proyu beklicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.