Şimdi Ara

Nokia 2 milyon adet N97 sattığını açıkladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
7.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işte 3 kişi tel siparişi verdik, 2 kişi n97 aldı ben n86 aldım...bende iphone da var...iphonun bu 2 modelden oyun ve program artısı var başkada bi numarası yok iphone bi de n86yı internet browserında geçer...o kdr...kesinlikle tarafsız yorum yapabilirim hem iphone hem bu telefonaları biliyorum
  • adamlar 1 kilo kuruyemiş alır gibi alıyor , biz maaşımızı versek alamıyoruz satarlar tabi klasdjklaskdklas
  • Seviliyor ki satılıyor; Satılıyor ki seviliyor...
  • Bence yalandır 2 milyon ufak bi rakam değil çıkalı ne kadar oldu daha 2 milyon satmış hiç inandırıcı gelmedi bana
  • kuyruklu yalan iphone karada havada basar millet iphone almak için girdiği o kuyruklu sıralra unutmuyor nokia beceremedi bu işi
  • Nokia toplam telefon pazarında dünyada lider zaten, fakat Nokia, samsung vs diğer şirketler Iphone nun kullandığı multi touch teknolojisini kullanmadıkları sürece Iphone dokunmatik telefon pazarında 1. olacaktır...
  • Şİmdi bakarken böyle bir video buldum...

Nokia N95 with iPhone multi touch screen

• bu teknoloji tartışılmaz gibi geliyor bana...

• Benim de X6 alacağımı düşünürsek demekki yeni modeller Nokia ya epey satış yaptıracak olmalı
  • bu aletin 2 milyon sattığına inanamıyorum inanılcak bir rakam değil
  • inanilacak bir rakam değil fakat Nokia biraz daha ugraşirsa apple kuru soğana talip olacak gibi
  • Daha telefon Geldiği Günler Stoklarda tükenmişti.N97 arıyorduk heryerde

Doğrudur satar..

iphone 3Gs de önde kamera yok Görüntülü konuşma yok

Nasıl 3G ise
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazarus

Daha telefon Geldiği Günler Stoklarda tükenmişti.N97 arıyorduk heryerde

Doğrudur satar..

iphone 3Gs de önde kamera yok Görüntülü konuşma yok

Nasıl 3G ise

3G yi görüntülü konuşmadan ibaret sanan zihniyet beni öldürecek, unutmadan hiç görüntülü konuşma deneyen oldumu, tam anlamıyla rezalet... reklamlarda yanıltıyorlar bizi....

• her yere gittiğimde stoklarda yok yarın gelecek gibi şeyler diyorlardı
    2 milyon satmıştır.
    niye durduk yere yalan söylesinlerki.
    ayrıca geçen cevahire gittiğimde turkcell ve oradaki nokia shopta 2 kişi art arda n97 almak istiyorlardı ama stokları bittiği için geri döndüler paşa paşa.
  • n97nin türkiyede pek tutulmamasının neden fiyatının yüksek olması yoksa N95i geçerdi satışları burdada.. ama bu fiyat bence biraz daha iyi.. çünkü bu telefonuda n95de olduğu gibi apaçilerde görmek istemiorum..
  • ben çıktıktan 3 gün sonra aldım bilmiyorum telefonun tasarımı beni cezbetti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şugar_klavyeci

n95 in rekorunu kırması şaşırttı beni ama n95 kadar populer bi model olarak kalamaz cnkü n95 hala tutulan bi telefon 2 yıl sonra n97 bu kadar tutulmayacak

buna bende katılıyorum. İlk çıktığında piyasayı kavuran N93 tarzı bi cihaz N 97 yani yakın zamanda unutulup gidilecek bir model. Çabuk parlayıp çabuk sönen cinsten bi model.Telefon daha Türkiye pazarına yeni girdi ama şimdiden sıkıldım telefonu orda burda görmekten. Beni 1600 küsür liraya al dedirtecek ne özelliği var sizce? 32 GB hafıza dışında.
  • Samsunda Bol N97 Var.. Adam Hatta N97 Önerdide Almadık.. Çok Para Ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hi-Tech-Man

quote:

Orijinalden alıntı: şugar_klavyeci

n95 in rekorunu kırması şaşırttı beni ama n95 kadar populer bi model olarak kalamaz cnkü n95 hala tutulan bi telefon 2 yıl sonra n97 bu kadar tutulmayacak

buna bende katılıyorum. İlk çıktığında piyasayı kavuran N93 tarzı bi cihaz N 97 yani yakın zamanda unutulup gidilecek bir model. Çabuk parlayıp çabuk sönen cinsten bi model.Telefon daha Türkiye pazarına yeni girdi ama şimdiden sıkıldım telefonu orda burda görmekten. Beni 1600 küsür liraya al dedirtecek ne özelliği var sizce? 32 GB hafıza dışında.

ses kalitesi+kocaman ekranı+karizması hepsi ile n97 kral cihaz bana göre.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.