Şimdi Ara

#NOFAP'A Giriyorum {Edit geldi}

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
6.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu illetin beyne olan etkisini,hormonları vsvs bir hayli araştırdım ve sinav senesi +daha sonrası için bırakma kararı aldım.
    Zaten kurtulmak istiyordum bu da bir seçenek oldu.

Edit: 21 gün alışma süreci varmış ondan sonra aklınıza bile gelmiyormus.

Bugün GÜN 1.
    Bugün Gün 17 ::):):)):):):

ELENDİK ARKADAŞLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yoğurtlu Ayran -- 17 Kasım 2018; 10:50:34 >

• Sinavdan 3 gun önce patlatmıştım bir tane sonuç 3k
  • ''21 gün alışma süreci varmış ondan sonra aklınıza bile gelmiyormus. '' bunu kim dediyse sallamış . 50-100. günlerinde bozan bir sürü insan var,kolay bir süreç değil bir bağımlılıktan kurtulmak için uğraşıyorsun . nf-tr.com bu siteye üye ol ve takıl burada , faydalı paylaşımlar oluyor .
  • hocam tecrübelerinizi paylaşın siz de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Danger

Sinavdan 3 gun önce patlatmıştım bir tane sonuç 3k
    demek ki 1 gün kala yapsan 1k olcakmış
  • Boşver hocam yapmadıkça daha çok aklına gelecek ölçülü bi şekilde -haftada 2 gibi- yaparsan sıkıntı olmaz dersine odaklanırsın,aklına da gelmez

Mazallah içine fln patlarsın ahajsjsnnsnw
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godsu

demek ki 1 gün kala yapsan 1k olcakmış

Alıntıları Göster
    Yoksa birinci sınav günü şy yapt ... tövbe tövbe..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hep TUS Kasan Adam

Yoksa birinci sınav günü şy yapt ... tövbe tövbe..

Alıntıları Göster
    valla yanlış duymadıysam çıkarmış masaya vurmuş sınavın ortasında,uyarı almış ama sınavını iptal etmemişler
  • Düzenli bir cinsel hayatın olmayacaksa nofap falan hikaye.Bir noktadan sonra dayanamıyorsun.
  • Oranlamişsiniz hocam
  • 21 gün sonra aklınıza bile gelmiyormuş muhabbeti safsata hocam bunu cidden kararlılıkla sürdürebilen bi arkadaşım vardı 45. günde dağa taşa kerkinecekti adam.Allahtan sınav geldi geçti diğer arkadaşlarla rahat bir nefes aldık.Eleman da sınavdan sonra devam etti tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchihagaeshi -- 12 Eylül 2018; 19:55:18 >
  • uchihagaeshi kullanıcısına yanıt
    Dag taşa kerkinecekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchihagaeshi

21 gün sonra aklınıza bile gelmiyormuş muhabbeti safsata hocam bunu cidden kararlılıkla sürdürebilen bi arkadaşım vardı 45. günde dağa taşa kerkinecekti adam.Allahtan sınav geldi geçti diğer arkadaşlarla rahat bir nefes aldık.Eleman da sınavdan sonra devam etti tabi.
    haklı

Spor yapmıyorsan büyük olasılık elin ayağına kadar titreyecek
  • Yanlış forum hocam nofap ciler konu dışındalar. Biz burda her akşam bam bam bam. Seni konu dışına alalım.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.