Şimdi Ara

NOD32 güncelleme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
67.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ayın 22 sinden beri güncelleme yapmıyor bu tarihten önce 2 günde 1 otomatik olarak yapıyodu.Manuel olarak yaptığımda ise resimdeki uyarıyı alıyorum

NOD32 güncelleme sorunu

NOD32 kullanan arkadaşlar sizde durum nedir??

• bende de var sorun,, sanırım eset şirketi nod32 fixe karşı önlem almış
  • quote:

Orjinalden alıntı: M@XWeLL

bende de var sorun,, sanırım eset şirketi nod32 fixe karşı önlem almış

Bende bunu tahmin ediyodum ..Artık hayırlısı diyelim

• quote:

Orjinalden alıntı: sp@wn

quote:

Orjinalden alıntı: M@XWeLL

bende de var sorun,, sanırım eset şirketi nod32 fixe karşı önlem almış

Bende bunu tahmin ediyodum ..Artık hayırlısı diyelim

İflah olmaz bir Kaspersky hayranıydım. O kadar övdüler ki bu nod32'yi kurdum, sonra geri kaldırdım. Sonra ayarları falan var onlarla kullan dediler, 2 ay süreyle kullanmaya karar verdim. Şimdilik iyi ve update sorunu yok bende. Daha 1 saat önce yaptı en son güncellemeyi

• Bende de aynısı vardı, dün yeniden yapmaya başladı, en son 1 saat kadar önce yaptı update'i..
  • 24.03.2006 son güncelleme tarihi bendeki. program güzel inş. bi terslik çıkarmazlar
  • yalnız program update olmuyo, update olmuş gibi gösteriyor.Dikkat ederseniz indirdiğiniz update sürünü hep aynı
  • http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?p=201852

kardes burdaki update ayarını yap bakim bir olmazsa uninstall yap tekrar yükle olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2515y

http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?p=201852

kardes burdaki update ayarını yap bakim bir olmazsa uninstall yap tekrar yükle olur

Sadece update ayarlarını değil tüm ayarları oradaki linkten yaptım ama yukarıda M@XWeLL inde dediği gibi şirketten önlem almışlar
  • çözüm bulununcaya kadar mcafee ent. 8 e geçtim, hayırlısı olsun bakalım
  • yok arkadaşlar fiksle alakalı diil,benimki de yapmıyordu serverlarda sorun varmış yapıyor artık,yapmazsa sürekli sıkılmadan uıpdate okuna basın eninde sonunda yapıyor,endişelencek birşey yok ;)
  • last update: 30.3.2006 20.09 bir sorun yok bende (1.1462)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tas7035

yok arkadaşlar fiksle alakalı diil,benimki de yapmıyordu serverlarda sorun varmış yapıyor artık,yapmazsa sürekli sıkılmadan uıpdate okuna basın eninde sonunda yapıyor,endişelencek birşey yok ;)

bendeki olay şu: update olduktan sonra bir baloncuk çıkıyor ya işte o baloncuk her update yaptıktan sonra çıkıyor fakat sürümleri hep aynı gösteriyordu.
    mesela 1.392 , 1 saat sonra yine aynı sürüm
  • last update: 30.3.2006 20.09 bir sorun yok bende (1.1462)
  • ben de bugün korumayı kaldırdı soru bilen varsa bir bildirsin
  • bendede güncelleme yapılamıyor
  • şimdi 30.03.2006 1.1463 güncellemesi yapıldı
  • Arkadaşlar bende update olayını yaptı ama otomatik olarak değil .Update ayarlarından bağlanacağı serveri değiştirdeim ve 4 mb lık update yaptı az önce

Önce setap a tıkladım sora serveri değiştirdim ve onayladım ve yine menüden ok gösterdiği yerden update deyince yaptı..Deneyin derim

NOD32 güncelleme sorunu
  • @Hover_Craft cewapladım dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 2 Nisan 2006; 9:02:44 >
  • ben bugün geçtim nod32 ye ve update de sorun çıkmadı,4 mb lık bir update yaptı
    spawn senin o gösterdiğin seçeneklere bende choose automatically seçili ve sorun yok,demek ki sorun olursa bu şekilde giderebiliriz diyoruz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.