Şimdi Ara

NOD32 güncelleme sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
67.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncelleme yaptığına inanan anrakadaşlar : nod32 system tools daki infarmation a bakın bakalım virüs güncellemenizin tarihi neymiş
  • 2 Nisan 2006 Pazar. Bugün mü ne?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadiker

2 Nisan 2006 Pazar. Bugün mü ne?

o zaman esetin bitek bana garezi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: M@XWeLL

Arkadaşım yalnız diilsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mTm -- 2 Nisan 2006; 15:46:37 >
  • bende de boyle bir sorun yok. Virus Database : 1.1467 ( en son bugun guncelleme yapti )
  • Doctus daki bir arkadaşımızın mesajı

quote:

Konuyu dagitmadan neden güncelleme yapmakta sorun yasandiginin cevabini bir ESET moderatörü Wilders ta verdi, kisaca dedigi su; yilda 4-5 kere büyük güncellemelerin yapildigini ve bunlar yapilirken deneme ve crackli versiyonlarin güncellemelerinin bilerek durduruldugunu ve önceligin programi satin alanlara verildigini söyledi.
    http://www.wilderssecurity.com/showpost.php?p=714128&postcount=23

işte update yapılamamanın nedeni.

• quote:

Orjinalden alıntı: Da®ksiDe©

quote:

Arkadaşım yalnız diilsin...

dark bugün bir günceleme daha çıktı,hadi gene iyisin

• quote:

Doctus daki bir arkadaşımızın mesajı

quote:

Konuyu dagitmadan neden güncelleme yapmakta sorun yasandiginin cevabini bir ESET moderatörü Wilders ta verdi, kisaca dedigi su; yilda 4-5 kere büyük güncellemelerin yapildigini ve bunlar yapilirken deneme ve crackli versiyonlarin güncellemelerinin bilerek durduruldugunu ve önceligin programi satin alanlara verildigini söyledi.
    http://www.wilderssecurity.com/showpost.php?p=714128&postcount=23

işte update yapılamamanın nedeni.

O zaman eset benim nod32 ye para verdiğimi düşünüyor, ki tamamen yanılıyor. Bir arkadaşım almış bana hediye etti.

• nod32 nin orjinalini buldum kucuk bi magzada 20 YTL ye cok ucuz geldi aldim valla simdi derdim kalmadi
  • Administrator Edition denemek isteyenler, imzamdaki siteye upload ettim. Ordan indirip kullanabilirler. İlaç yedirme işi onda biraz değişik, fix falan yok. Ama update bende sorun çıkardı. Gerçi ben biraz sabırsız davrandım, beklesem belki de yapacaktı...
    20 YTL'ye bulsam ben de alırım, fix di patch di ilaçtı derken yoruluyor insan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: chinablue

dark bugün bir günceleme daha çıktı,hadi gene iyisin

Hadi ya, saol kardeş ayaklı updater gibisin, hayret bişi ya
    biz burda updatesizlikten krize girelim adam dalga geçsin bizle,,
    bak aklıma ne geldi adamım, sen bana o update i upload etsene, eset sana sen bana paylaşalım diorum yani

• quote:

Orjinalden alıntı: ducky

nod32 nin orjinalini buldum kucuk bi magzada 20 YTL ye cok ucuz geldi aldim valla simdi derdim kalmadi

Kardeş sende ii yapmışsın yaw, 20ytl hiç bişi diil böle bişi için, nerde buldun duyur burdan, hemm reklamı olur dükkanın, madem küçük bi yer, hak edyo reklamının yapılmasını, böle büyük bi yazılımı sattığı için...

• Aklımada tam topiklik bi fikir geldi, Nod32 yi sevenler, sevipte tam anlamıyla yararlanamayanlar, yararlanıpta doyasıya güncelleme yapamayanların buluşma noktası die bi başlık açsam nası olur acaba, uzaklaştırılırmıyım nolur akibetim...
  • ne yapsam olmuyor bi türlü update edemedim:(
  • Günceleme 2 gündür otomatik yapılmıyor . Elle yapayım dedim Gerek yok dedi
  • Çok haklısın ısrarla yapınca oluyor
    quote:

Orjinalden alıntı: tas7035

yok arkadaşlar fiksle alakalı diil,benimki de yapmıyordu serverlarda sorun varmış yapıyor artık,yapmazsa sürekli sıkılmadan uıpdate okuna basın eninde sonunda yapıyor,endişelencek birşey yok ;)
  • s.a arkadaşlar bende nod32 2760 kullanıyorum 1 seneye yakın zamandır en son güncellemeyi 02.01.2008 te yaptı şimdi güncelleme hatası die bişi dio pc yi açtıgımda bunun sebebi nedir acaba
  • Update için pm plssss
  • Evet zorlayınca yapıyor
  • Benim en son güncelleme 15.03.2008 de oldu.
    Ancakk bendeki bi ilginç sorun; antivirüs güvenlik uyarısı diye bi zımbırtı çıkıyor. Bilgisayarınızda bir antivirüs programına rastlanmadı. Ya yok ya da windows ça algılanmıyor diyor.
    Nod32 neyime duruyor ki o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.