Şimdi Ara

Noctua NH-U14S & NH-U12S İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
7
Favori
16.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elinize sağlık.bende corsair h100 i mi garantiye gönderiyorum daha 1.ayı çıkmadan pompa sesinden öteki otadan vuuuuuuuuuuuuuuuuuuğ diye ses geliyor .sıfırıyla değiştirirlerse iadesini yapıp,noctua soğutucu almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Ç.

elinize sağlık.bende corsair h100 i mi garantiye gönderiyorum daha 1.ayı çıkmadan pompa sesinden öteki otadan vuuuuuuuuuuuuuuuuuuğ diye ses geliyor .sıfırıyla değiştirirlerse iadesini yapıp,noctua soğutucu almak istiyorum.

• vuuuuuuuuuuuuuuuğ bir alamet
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

@tersol

Şehir efsanesi onlar.Benim eski sistemde anakart boardbulding yapıyordu

Noctua NH-U14S & NH-U12S İncelemesi

@tersol

Kutu içeriğinden çıkan bileşenlerle birlikte kurulum yaptığınızda 4 5 derece fark çıkacaktır ama aynı macun ve fanla test yapılınca çok yakın sonuç alıyorlar.

@_Tony Montana_

Alınacak olsa U14S alınır ama D14 varken geçmek fuzuli masraf olur.

eski düzeneği beğendim usta, sağlam makinaymış. tabi eskide kalmış :)
  • Fanların efendisi inceleme mükemmel noctua bu işi yapıor ağa
    benim sana başka bir sorum olucak şuanda piyasada 100-150 arası
    i5-2500k yı 4.5 ghzde serin tutacak
    sessiz ve f/p olarak en uygun seçenek hangisi
    hayatın sıırrınımı istedim ne
  • Her zamanki gibi gayet güzel bir inceleme yapmışsın.

Klavyene sağlık.
  • @Ronaldinho26

150 tl ye en makul seçenek bu olur.

http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-rl-s12m-24pk-r1-seidon-120m-sivi-sogutma-sistemi/productdetails.aspx?I_ID=68506

Diğer tüm arkadaşlara da iltifatları için teşekkür ediyorum.

İlerleyen saatlerde sesle ilgli video lar yüklenmiş olur.
  • Ses seviyesinin yer aldığı video lar eklenmiştir arkadaşlar. Şimdilik 2 sogutucu oldugundan pek bir şeye benzemiyor ama zamanlar soğutucular artınca düzgün bir şey ortaya çıkar. Çünkü bununla iligli pek kaynak yok video lu.
  • inceleme her zaman ki gibi çok iyi teşekkürler
    sp120 fanlarını 2700rpm de mi çalıştırdınız ben test ettiğimde maksimum 2000-2100 arasında geziyordu ki onda bile aşırı bir sese hakimdi yani yanında sesi dışarı vermeyen bir kulaklık olmadan durması çok zordu ki siz 2700 de çalıştırdıysanız gerisini düşünemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -erna-

inceleme her zaman ki gibi çok iyi teşekkürler
    sp120 fanlarını 2700rpm de mi çalıştırdınız ben test ettiğimde maksimum 2000-2100 arasında geziyordu ki onda bile aşırı bir sese hakimdi yani yanında sesi dışarı vermeyen bir kulaklık olmadan durması çok zordu ki siz 2700 de çalıştırdıysanız gerisini düşünemiyorum

Ondaki amaç aslında blogun kalitesini görmek aynı macun ve fanlarla. Onun için ikinci test aşamasında tüm fanlar aynı ve bende ki en yüksek hızdaki fanları koydum.Hatta bu iş için 360 lık rada sahip sogutucu vs test ederim onlarda da push pull yapayım diye 6 adet sp120l var.Hepsi bir arada sen düşün koroyu
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Teşekkürler...

İncelemeden ziyade güzel bir kaynak olmuş...
  • bende siparişini verdim ama tek fanla geldiğini bilmiyordum,kafama takılan ise ben buna 2. bir fan takarsam aynısından nerden bulacağım ve fiyatı ne olacak , h100i ile aynı fiyata gelecekse bende tercih etmenin bir anlamı kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadecebirdost

bende siparişini verdim ama tek fanla geldiğini bilmiyordum,kafama takılan ise ben buna 2. bir fan takarsam aynısından nerden bulacağım ve fiyatı ne olacak , h100i ile aynı fiyata gelecekse bende tercih etmenin bir anlamı kalmadı.

İkinci fan 70 tl Aradaki fark 2 derece olduğunda gerek yok

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5973
  • 1156, 1155 ve 1150 soketler aynı mı? Eski 1156 soketli bir işlemci soğutucu 1150 sokete uyar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [darkness13]

1156, 1155 ve 1150 soketler aynı mı? Eski 1156 soketli bir işlemci soğutucu 1150 sokete uyar mı?

Evet .hepsinin delik aralıkları aynı
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

quote:

Orijinalden alıntı: Sadecebirdost

bende siparişini verdim ama tek fanla geldiğini bilmiyordum,kafama takılan ise ben buna 2. bir fan takarsam aynısından nerden bulacağım ve fiyatı ne olacak , h100i ile aynı fiyata gelecekse bende tercih etmenin bir anlamı kalmadı.

İkinci fan 70 tl Aradaki fark 2 derece olduğunda gerek yok

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5973

Sağ olsun bir arkadaşım aynı bilgilendirmeyi yapıp 2 derece fark ettiğini söyledi 2 derece için 200 gr ayrıca 70 tl kasaya ve bana yük bindirmeye gerek yok mantıklı düşündüğümü sanıyorum :)
  • arkadaşlar u14s quietpc.com da 170 TL geliyor. daha önce alışveriş yaptığım güzel bir site. yurtdışından noctua nh-u14s alan var mı. gümrükte sorun yaşayan oldu mu. türkiyede satış fiyatı yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: overclock85

arkadaşlar u14s quietpc.com da 170 TL geliyor. daha önce alışveriş yaptığım güzel bir site. yurtdışından noctua nh-u14s alan var mı. gümrükte sorun yaşayan oldu mu. türkiyede satış fiyatı yüksek.

Güzel fiyat.Alabilirsiniz gümrük vs sorunu olmaz.
  • cevabınız için teşekkürler. incelemelerinizi ilgiyle takip ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.