Şimdi Ara

Noctua NH-D15 chromax.black, PURE BASE 500DX Black ve İntel core i7 10700k kasa incelemesi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam selamlar,

Noctua nh d15 chromax urununu bende almak istiyorum.Fakat aklima takilan bir kac soru var.Yanitlayabilirseniz sevinirim.Kullandiginiz ramler Gskill Trident sanirim. Sogutucuyu iki fanli modda kullandiginizda ramlerle bir catisma olmuyor mu? Cunku noctua nin kendi sitesinden iki fanli modda 32mm'e yuksekligi olan ramleri destekledigini belirtiyor fakat sizin kullandiginiz ramler 45mm yukseklikte. Sogutucuyla gelen fanlardan birisini mi degistirdiniz ?

Son olarakta kullandiginiz kasadan memnunmusunuz? Ust modeli olan Dark Base Pro 900 Rev.2 guzel duruyor.

Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: k8Triton

@sakiri

Hocam selamlar,

Noctua nh d15 chromax urununu bende almak istiyorum.Fakat aklima takilan bir kac soru var.Yanitlayabilirseniz sevinirim.Kullandiginiz ramler Gskill Trident sanirim. Sogutucuyu iki fanli modda kullandiginizda ramlerle bir catisma olmuyor mu? Cunku noctua nin kendi sitesinden iki fanli modda 32mm'e yuksekligi olan ramleri destekledigini belirtiyor fakat sizin kullandiginiz ramler 45mm yukseklikte. Sogutucuyla gelen fanlardan birisini mi degistirdiniz ?

Son olarakta kullandiginiz kasadan memnunmusunuz? Ust modeli olan Dark Base Pro 900 Rev.2 guzel duruyor.

Tesekkurler.

Kullandigim kasanin sağlamlik ve malzeme kalitesi baya yüksek duruyor.

Kasanin destekledigi Cpu fan yüksekligi 19 cm.

Noctua nh d15 in orjinal fanlarini kullaniyorum.

Ramlarle cakisma yok. Öndeki fan yüksekligi ile kasanin yan caminin arasinda 1 cm kadar bosluk kaliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 14 Mayıs 2021; 8:20:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sakiri

Kullandigim kasanin sağlamlik ve malzeme kalitesi baya yüksek duruyor.

Kasanin destekledigi Cpu fan yüksekligi 19 cm.

Noctua nh d15 in orjinal fanlarini kullaniyorum.

Ramlarle cakisma yok. Öndeki fan yüksekligi ile kasanin yan caminin arasinda 1 cm kadar bosluk kaliyor.

Alıntıları Göster

Hocam selamlar,

Tesekkurler cevap icin. Anladigim kadariyla onde bulunan fani biraz daha yukardan monte ettiniz degil mi? Almayi dusundugum kasanin max cpu boyutu 17cm. Bu yuzden tekli modelinden alacagim herhalde yada ramleri low modda olan bir model sececegim.

Sizce NH-D15S modeli arasinda cok sicaklik farkli olur mu?

Tesekkurler.

• quote:

Hocam selamlar,

Tesekkurler cevap icin. Anladigim kadariyla onde bulunan fani biraz daha yukardan monte ettiniz degil mi? Almayi dusundugum kasanin max cpu boyutu 17cm. Bu yuzden tekli modelinden alacagim herhalde yada ramleri low modda olan bir model sececegim.

Sizce NH-D15S modeli arasinda cok sicaklik farkli olur mu?

Tesekkurler.

Alıntıları Göster

Hangi kasayi aliyorsun.

• quote:

Hangi kasayi aliyorsun.

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k8Triton -- 14 Mayıs 2021; 16:44:43 >

• quote:

Alıntıları Göster

Kasaya bisey diyemem. Çift fanli olani alirsiniz tek fanla kullanirsiniz. ilerde satacaginiz zaman elden cikarmasi daha kolay olur. Siyah renk noctua nh d15 kasada güzel duruyor.

• quote:

Kasaya bisey diyemem. Çift fanli olani alirsiniz tek fanla kullanirsiniz. ilerde satacaginiz zaman elden cikarmasi daha kolay olur. Siyah renk noctua nh d15 kasada güzel duruyor.

Alıntıları Göster

Anladim hocam tesekkurler.Sogutucunun hizini anakart uzerinden kontrol ediyorsunuz degil mi?

• quote:

Anladim hocam tesekkurler.Sogutucunun hizini anakart uzerinden kontrol ediyorsunuz degil mi?

Alıntıları Göster

Evet. 4 lü pin oldugu icin kontrol edilebiliyor.

• quote:

Evet. 4 lü pin oldugu icin kontrol edilebiliyor.

Alıntıları Göster

Anladim hocam, tesekkurler cevaplariniz icin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.