DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
No Mercy 'Merhamet Yok' (2010) MÜTHİŞ GERİLİM...
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
15
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> No Mercy 'Merhamet Yok' (2010) MÜTHİŞ GERİLİM...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      159 Mesaj
      06 Haziran 2010 22:52:08

Arkadaşlar,Kore sinemasını yeni yeni takip etmeye başladım.Bu güne kadar 50 Kore filmi izlediysem,50side mükemmeldi.Bu da onlardan biri.Müthiş bir kurgu,harika bir hikaye ve müthiş oyunculuklar.Son zamanlarda beni en çok etkileyen gerilim filmi oldu.Sakın uzakdoğu filmi diyip ön yargılı yaklaşmayın.En güzel filmler bu insanlardan çıkıyor çünkü.Bu filmi izleyince bana hak vereceksiniz.

Konusuna gelince;

Adli tıp uzmanı Kang (Seol Kyeong-gu) parçalara ayrılmış cinayet kurbanı bir kadın cesedini incelemek üzere görevlendirilir. Dedektif Min (Han Hye-jin) başlıca şüpheli olarak fanatik çevre gönüllüsü Lee Sung-ho'yu (Ryoo Seung-beom) gösterir. Ne zaman ki Kang'ın kızı kaçırılır, cinayet davasıyla ilgili ipuçlarını elinde tutan Lee ve Kang arasında hileli bir oyun başlar.

NOT:Fazla küfür,vahşet ve cinsellik içermektedir.

Son olarak;İZLEYİN,İZLETTİRİN...

• Yarbay
      23471 Mesaj
      06 Haziran 2010 23:17:03
      Uzakdoğu sineması sağlam yapımlara imza atıyor. En yakın zamanda izleyeceğim bu filmi.

PSN: c4_tr
    • Yarbay
      3395 Mesaj
      07 Haziran 2010 00:00:49
      listeye ekleyelim bakalım

I keep a cell phone in my pants so i can tell friends ,''Call my ass''
      Anakart:Asus M3N78-VM - İşlemci:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5400 (2,8 Ghz) - Ram: 2gb 800mhz - Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB) - Hdd:320 gb 7200rpm
      http://forum.donanimhaber.com/m_41089843/mpage_1/f_/key_//tm.htm
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Haziran 2010 00:32:13
      Uzak doğu sinemasına karşı acayip bir ön yargım var. Hiç izleyesim gelmiyor

• DH Yönetici
      5964 Mesaj
      07 Haziran 2010 01:20:38
      Şöyle diyim 1 sene öncesine dönüp bakıtıgımda izledigim, begendigim ve aklımda kalanların hepsi uzakdogu filmleri.Bence çok şey kaçırıyorsunuz uzak doguyu takip etmiyerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi £mre -- 7 Haziran 2010; 2:16:13 >

• Binbaşı
      1264 Mesaj
      07 Haziran 2010 02:01:06

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Aynen benimde sanki beceremezler gibi geliyor neden bilmiyorum

PSN:Winters1905
    • BSC Editörü
      9346 Mesaj
      07 Haziran 2010 03:41:02
      Güzel filmdi bencede.Ben uzak doğu değil sadece kore sineması ve tv sini 4 yıldır takip ediyorum yüzlerce film ve sayısız dii izledim ve aynı şekilde holywood yapımlarıda.Bana aklımda en çok hangi dizi yada film kaldı derseniz hepsi kore dizisi derim sadece yada filmi adamlar oturup yapıyor baştan sona kadar filmlerin kamera arkalarını izledim yönetmen ana acı sayıyor oyuncu yapamayınca rolünü ama tabii gel gör adam saydıktan sonra adamlar müthüiş oynuyor karşımıza old boy,sassy girl tarzında müthiş filmler geliyor.Türk sineması kore sinemasının kıcındaki kılı kadar olamaz kısacası.

• Binbaşı
      1082 Mesaj
      07 Haziran 2010 05:13:07
      izleyelim bakalım

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!
    • Uzaklaştırılmış 19 gün cezanın, 18 gün 18 saat 38 dakika kadarı kaldı.
      07 Haziran 2010 07:47:00
      listeye eklendi

Got like freedom,Everyone will be free!
    • Teğmen
      159 Mesaj
      07 Haziran 2010 08:13:37
      izledikten sonra yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

• Yarbay
      5767 Mesaj
      07 Haziran 2010 10:06:09
      Bende de bir önyargı vardı Uzakdoğu Sinemasına karşı ama Oldboy bunu yıkan film oldu.
      Gerçi ondan sonra daha Uzakdoğu filmi izlemedim ama izlersem de önyargı olmaz artık.

• Binbaşı
      1332 Mesaj
      07 Haziran 2010 16:06:30
      fena değil filmleri ama dilleri çok itici geliyo bana, direk basitleştiriyo filmi konuşma stilleri.

aniyenseyooooo kansanvidaaaa onıiiiiiiii naraaaaaaaaa saram imnikgooooouuuuu sonsengnim imnikgoooooouuuu gibi

• Yüzbaşı
      589 Mesaj
      07 Haziran 2010 16:26:48
      Kore sineması bence çok iyi filmler üretiyor.Pek fazla uzak doğu filmi izlemem ama şimdiye kadar izlediklerim gerçekten çok kaliteli yapımlardı.Uzak doğu sinemasına karşı önyargınızı yıkabilecek şu filmleri de izleyebilirsiniz;
      Salinui chueok
      Welcome to Dongmakgol
      Taegukgi hwinalrimyeo
      Oldboy

Kültürleri kesinlikle bize Hollywood ya da Avrupa sinemalarından daha yakın,özellikle bazı sahnelerde çok açık ortaya çıkıyor.Bence de izleyin izlettirin.

• Teğmen
      159 Mesaj
      11 Temmuz 2010 21:51:14
      up

• Binbaşı
      1814 Mesaj
      11 Temmuz 2010 21:59:47

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Ninja Assasin var birde onu hiç izleyemessiniz o zaman

Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi
      "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

Mechanical Engineering
    • Yarbay
      3395 Mesaj
      12 Temmuz 2010 01:08:22
      Filmi izledim geçen çok güzeldi , tam oldboy havası var çok benziyor . filmin başından itibaren bi şeyler oluyor oluyor en sonunda film kopuyor tabiri caizse , kurgu ve olayların işleyişi bana filmi bi solukta izletti

I keep a cell phone in my pants so i can tell friends ,''Call my ass''
      Anakart:Asus M3N78-VM - İşlemci:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5400 (2,8 Ghz) - Ram: 2gb 800mhz - Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB) - Hdd:320 gb 7200rpm
      http://forum.donanimhaber.com/m_41089843/mpage_1/f_/key_//tm.htm
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.