Şimdi Ara

No Man's Sky Pathfinder Türkçe Çeviri (SQUAD-TR Ekibi) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
4
Favori
3.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • adamlar sizin yamayı çıkaracağınızı anlayınca sırf ilk biz çıkardık diyebilmek için saçma birşey yayınladılar.
    oyunun ilk sürümüne ait dil dosyasından yapmışlar bir de. oyuna onca güncelleme gelmiş, kim gider eski sürümü kullanır.
    turkceoyunmerkezi.com işte. son bir yıldır adamakıllı birşey yapmadılar. herşeyi eline yüzüne bulaştırdılar. Dahası biz çeviririz deyip millete de engel oldular hep.

Siz onları boşverin. Çevirinize devam edin.
    Haydi kolay gelsin.
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    1.Yama için gerekli açıklamaları yaptım sitede.Ordada gelip 2.yamamı yayınlıcam dedin.Ne oldu?Bir ayda 6 yama yayınlandı.
    2."turkceoyunmerkezi.com işte. son bir yıldır adamakıllı birşey yapmadılar. herşeyi eline yüzüne bulaştırdılar. Dahası biz çeviririz deyip millete de engel oldular hep"
    diyorsun.Sitedeki yamaları Ruslara çevirttirmedik.Bir oyun çevirmişin şimdiye kadar gerisi nerde?Ayrıca konu burada açıldı.T.O.M sonradan taşındı.Ayrıca yamayı biz yapıcaz başkası yapmasın diye engel olmadık.İsteyen istediği oyunu çevirir çıkarır.
    Yazacağın yorumlara dikkat et.İçinde olmadığın bir grup hakkında yorum yapma.Çeviriler Cenk yerine bende toplansaydı şimdiye çoktan yayınlanırdı.Adamda son güncellemeye uygun yama var, vermedikten sonra burda sana laf düşmez.Bu grubun kurucularından Burak arkadaşım.Çeviriye başlamadan önce devamlı iletişim halindeydik halende konuşuyoruz.
    O yüzden sana tekrar diyorum.DOLULUK YAPMA
    Git çeviri yap.

• ferex28 F kullanıcısına yanıt
    Sizin ne olduğunuzu hepimiz biliyoruz artık. Boş konuşan sizsiniz. O yama bu poroje olmasa sizden çıkmazdı zaten gerçi yine çıkmamış. Eski sürüm, eksik vs. muhabbetleri ile ilk biz çıkaralım derdinde olduğunuz belli. Başkalarına salça olacağınıza adam gibi çıkarabiliyorsanız yama çıkarın. Çıkaramıyorsanızda boş hava yapmayın!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferex28 F kullanıcısına yanıt
    MAKSADINIZ: Birkaç ekleme yapıp yayınlayalım sonra yama bitti deyip yayınlarız. İlk çeviren de biz olmuş oluruz.
    T.O.M. ekibine...

Squad-tr gibi ekiplere engel olmayın da ne yaparsanız yapın.

Maharet kaç tane iş yaptığın değil; kaç tanesini adam gibi yaptığındır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 31 Mart 2017; 4:48:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ilk biz çıkardık diye bir şey demedik.Boşu boşuna laf kalabalığı yapma.Hiçbir gruba da engel olmadık isteyen kişi istediği yamayı çıkartır buna biz karışamayız.
  • Beyler lütfen biraz sakin olalım. T.O.M da her ekib kadar iyi işler basardı. Aksaklıklar nedeniyle gecikmeler oldu. Bunu kabul ediyorlar saten. İlk eski sürümden sonra devamını biz devam edicez. Bunları kavga yerine güzelce cözmek en güzeli eski olan eskide kaldı burası kavga için değil. Orasıda bir ekib ve cok güzel seyler cıkartıklarını biliyorum. Kendilerini tanırım. Umarım birdaha böyle seylerle karsılasmazlar her ekibde elbet bir sorun cıkıyor. Uzatmadan kalp kırmayalım lütfen
  • Yama iptal mi? Çeivir yüzdesini 0 yapmışsınız ve kendi stenizden de sayfasını kaldırmışsınız.
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    eyvah.şimdi bizden bilirler
  • ............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 23 Temmuz 2018; 0:34:39 >
  • akibeel kullanıcısına yanıt
    Bilmiyoruz,ama eğer yama iptal se bizim yaptığımız yamayı oyunun şuan ki güncel sürümüne güncelleriz olur biter ama iptal mi değil mi öğrenmemiz lazım.
  • ............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 23 Temmuz 2018; 0:35:10 >
    Ne demeye çalıştığını anlayamadım ?
  • .............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 23 Temmuz 2018; 0:35:28 >
    Ben TOM dayım SQUAD-TR değilim bizim yamamız oyunun ilk sürümlerine yönelik.Ama eğer bu grubun yaması iptal olursa bizim yamayı en son sürüme güncelleriz.Onu demek istedim.
  • ................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 23 Temmuz 2018; 0:35:42 >
  • arkadaşlar son durum nedir v1,30 için yama arıyorum
  • ve sanırsam no man sky çevirilmeyecek :(
  • Hayatta en sevmediğim insan tipi yapamayacağı işe kalkışmak. Bir de utanmadan çeviri durumu 0 yazmış. Abi hiç mi utanmaz bir insan yahu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.