Şimdi Ara

No Man's Sky (2016) [ANA KONU] (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
850
Cevap
22
Favori
30.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ggreyhame kullanıcısına yanıt
    Aynen hemen alırım.
  • 1.3 ATLAS RISES güncellemesi yayınlandı, bir çok yenilik mevcut, multiplayer dedikoduları dolanıyor çevrede, Steam üzerinden ekleyebilirsiniz.
  • 1.3 çıktı oyun yükselişe geçmiş fakat biz bunun türkçesiini nasıl bulucaz??
  • No Man's Sky - Atlas Rises

• keşke bu çabaları oyun çıkmadan yapsalardı da oyunu alanlar adam akıllı oynayabilseydi. steam yorumları göçmüş gitmiş. bu noktadan sonra kurtaramazlar bence ne yaparlarsa yapsınlar.
  • Konuyu görünce direk aklıma şu video geliyor.

• MsSsS M kullanıcısına yanıt
    hocam selamlar...son sürümü korsan olarak indirdim ama bi sorun yaşıyorum....zoology ne yaptıysam 1 level olmadı...10 tane gezegenin tüm hayvanlarını araştırıp upload bastım ama sonuç nafile....remembrance ve warp theta için ihtiyacım var zoology ye....yardım...
  • boraplay kullanıcısına yanıt
    Gezegeni tam olarak araştırmak gerekiyordu hatırladığım kadarıyla. O araştırma menüsünde % kaç kaldığı yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    hocam inanın esc de dıscovery kısmında yazıyor....13/13 yapıyorum...uptade de basıyorum onlara....böle 20 tane gezegen yaptım....0 dan 1 levele alamadım....oyun son sürümde....acaba korsan olduğundan mı yapamadım ? hani nete bağlanmıyor ya....ondan olabilirmi ? önceden yapıyordum...
  • boraplay kullanıcısına yanıt
    ben de öyle oynadıydım ama problem çıkmadıydı. O menude bildirmek gerekiyor discovery leri, karşılığında az miktar para kazanıyoruz, belki onu yapmayı unutuyorsunuz?
  • atlas rises için türkçe yama bulamadım arkadaşlar bulabilen var mı
  • Adam ettiler en sonunda oyunu

• ne gibi gelişmeler var mesela??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

ne gibi gelişmeler var mesela??
    Ben çok aşırı oynamadım ama ilk çıktığı halinden baya baya güzel,bir kere grafikler güzelleşmiş,birşeyler inşaa etme,gezekende dolaşmak için araçlar craftlama felan gelmiş,

Büyük updadeler şöyleydi,

FOUNDATION UPTADE:bunda daha çok base inşa etme felan geldi,tabi yanında bir sürü yen içerik

PATH FINDER UPTADE:Araçlar geldi bu güncelleme ile,yine bunun yanında grafik iyileştirmeleri ve daha saymadığım bir çok içerik

ATLAS RISE UPTADE:" Atlas Rises, yepyeni ve elden geçirilmiş bir merkezi hikaye, portallar, yeni bir prosedür misyon sistemi, ticaret geliştirmeleri, sistem ekonomileri, ortak keşif ve daha fazlasını getiriyor."Ve gezegenler elden geçirilmiş,yeni gezegen çeşitleri felan eklenmiş.

Ve son olarak Next Uptade:Multiplayer oyun,karakter özelleştirme gibi bir çok yeni içerik getirdi

Ben Astroneer ve bu oyunları ilk çıktıkları vakitler denemiştim,Astroneer daha iyi görünüyordu gözüme fakat onun güncellemeleri çok yavaş ve içerik sıkıntısı var,No Man Sky ise adam gibi güncellemeler alarak kendine geldi...Şuan itibari ile Astroneer gözümde çöp bir oyun oldu,

Fakat No Man Sky hala pahalı,şöyle 60-70 TL'ye satılsa orjinal alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 9 Ağustos 2018; 11:1:10 >

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    hocam steamde 75 tl idi hafta sonu ****de 63 tlden aldık biz 3 kişi keşke takip etseydiniz dediğiniz gibi ilk çıktığında ben çok izlemiştim oyunu ama içerik sıkıntılıydı, şuan oyunda en az 200 saat geçirebilirsiniz..
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Üzerine çok zaman geçmiş ama oyun tek kişi için neler vaadediyor ? Sadece keşif mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu oynayan arkadaşlar,

* atlas pass i seçmeden başladım bu kartı bulmanın yolu yok mu başka?
    * next ile birlikte yer altında ki teknoloji geliştirmelerini neyle çıkartıyoruz?
    * oyunda harita diye bir olgu yok mu? daha önce ziyaret ettiğim ticaret merkezlerini vsleri haritada seçerek gidebileceğimiz bir yol var mı?

teşekkürler
  • Elindeki toolsa eklenen bir eklenti ile çukur açılabiliyor,Atlas görevlerine; galaxy mapdan atlas st. seçip gidebilirsin, sırayla görevleri yaparsan eğer sana faydalı bazı temel şeyleri kolay edinmiş olursun. Yanlış hatırlamıyorsam oyundaki hemen hemen herşeyi bookmarklayabilirsin, oyunda kullandığımız arayuzler gayet kullanışlı son haliyle.
  • MaXENeO kullanıcısına yanıt
    toolsa hangi eklenti, nereden temin edebilirim, galaxy map kısayolunu hatırlyor musunuz

teşekkürler yanıtlar için
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.