Şimdi Ara

no bmw no mercedes yes new NEW JAGUAR!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
6.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Öklid

quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Başlık saçma olmuş.

Jaguar'a kötü diyen arabadan anlamıyordur zaten. Ama Bmw ve Mercedes'i de yok saymak kıskançlıktan başka birşey değildir.

Bence genelleme yapmaman lazım. JAGUAR artık benim gözümde "premiyum" değil. Kaç yıldır hiç 5 yıldızı olmayan bir arabaya servet vermem ben.

E60 Bmw 5 serisi de 4 yıldızlıydı.O da servet değerindeydi.Ne kadar takıyorsunuz kafaya bu güvenlik yıldızını.
    B segment araçlar da 5 yıldızlı çoğu ama kaza anında hangisinin içinde olmak istersiniz.

Ben şuan ki durumdan bahsediyorum dikkat ettiyseniz E60 falan beni ilgilendirmiyor 2012 teknolojisiyle üretilen bir araç hala 4 yıldızda kalıyorsa bir şeyler yanlış demektir.

Tamam 5 yıldız alamaması eksiklik marka imajına da zaafiyet ama 4 yıldız da kalıyor diye güvensiz mi oldu Jaguar XF .Fluance 5 yıldız aldı diye güvenlikte mi hissettiricek size aracı kullanırken.
    Tekrar düşünün neyi kıyasladığınızı..

fluence 4 yıldız aldı

ayrıca jaguarın hitap ettiği segmente ve sunulduğu fiyat aralığına bakılırsa eskik olan 1 yıldızı konuşmamız garip karşılanmamalı.böyle iddalı bir marka 4 yıldızda kalmamalı.renault fluence in 5 yıldız alması çok önemlidir.ama jaguarın 4 yıldız almasıda en az onun kadar dikkate alınması gereken bir olaydır.sebeplerini söyledim.

FLUENCE'ın 1.5 dCi veya 1.6 benzinli motor versiyonu Euro NCAP testine girse %100 5 yıldız alacaktır.

aksakallı dedemi söyledi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Başlık saçma olmuş.

Jaguar'a kötü diyen arabadan anlamıyordur zaten. Ama Bmw ve Mercedes'i de yok saymak kıskançlıktan başka birşey değildir.

Bence genelleme yapmaman lazım. JAGUAR artık benim gözümde "premiyum" değil. Kaç yıldır hiç 5 yıldızı olmayan bir arabaya servet vermem ben.

E60 Bmw 5 serisi de 4 yıldızlıydı.O da servet değerindeydi.Ne kadar takıyorsunuz kafaya bu güvenlik yıldızını.
    B segment araçlar da 5 yıldızlı çoğu ama kaza anında hangisinin içinde olmak istersiniz.

Ben şuan ki durumdan bahsediyorum dikkat ettiyseniz E60 falan beni ilgilendirmiyor 2012 teknolojisiyle üretilen bir araç hala 4 yıldızda kalıyorsa bir şeyler yanlış demektir.

Tamam 5 yıldız alamaması eksiklik marka imajına da zaafiyet ama 4 yıldız da kalıyor diye güvensiz mi oldu Jaguar XF .Fluance 5 yıldız aldı diye güvenlikte mi hissettiricek size aracı kullanırken.
    Tekrar düşünün neyi kıyasladığınızı..

fluence 4 yıldız aldı

ayrıca jaguarın hitap ettiği segmente ve sunulduğu fiyat aralığına bakılırsa eskik olan 1 yıldızı konuşmamız garip karşılanmamalı.böyle iddalı bir marka 4 yıldızda kalmamalı.renault fluence in 5 yıldız alması çok önemlidir.ama jaguarın 4 yıldız almasıda en az onun kadar dikkate alınması gereken bir olaydır.sebeplerini söyledim.

FLUENCE'ın 1.5 dCi veya 1.6 benzinli motor versiyonu Euro NCAP testine girse %100 5 yıldız alacaktır.

aksakallı dedemi söyledi?

Bence elektrikli olmasından kaynaklanıyor 4 yıldız alması.

• quote:

neden?
  • mercedes için aynı şeyi diyemem ama bmw 5 alacağıma bunu alırım; uuuu beyybii çok şekiil :))
  • DH de EuroNcap li dakikalar...
  • fiyat stratejilerini düzgün belirleyip bizim vergi sistemine uygun motorları olsa şimdikinden daha iyi piyasaya sahip olabilir
  • quote:

quote:

quote:

Başlık saçma olmuş.

İsmini vermeceğim ama çoğunuzun popo çevireceği sıfırı 20-30.000TL'ye full versiyon araç satan markalar 5 yıldız alıyor da ne oluyor? İlk kazasında atom bombası gibi alev alev patlayarak yanıyor.

Bu güvenlik olayına çok takmayın. Kaza dediğin şey 1 defaya mahsus kaderinde varsa zaten ölürsün markayla alakası yok. Onlar sadece tedbir.

Kişiden kişiye değişir. Euro NCAP resmi bir şey ifade etmeyebilir ama ben böyle ufak şeylere takarım. Güvenlik benim için çok ön planda beni koruyamayan aracı ne sürmek ne de o araçta bulunmak isterim. Psikolojik de olsa.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Başlık saçma olmuş.

İsmini vermeceğim ama çoğunuzun popo çevireceği sıfırı 20-30.000TL'ye full versiyon araç satan markalar 5 yıldız alıyor da ne oluyor? İlk kazasında atom bombası gibi alev alev patlayarak yanıyor.

Bu güvenlik olayına çok takmayın. Kaza dediğin şey 1 defaya mahsus kaderinde varsa zaten ölürsün markayla alakası yok. Onlar sadece tedbir.

Kişiden kişiye değişir. Euro NCAP resmi bir şey ifade etmeyebilir ama ben böyle ufak şeylere takarım. Güvenlik benim için çok ön planda beni koruyamayan aracı ne sürmek ne de o araçta bulunmak isterim. Psikolojik de olsa.

O zaman siz Volvo'dan başka markaya binmeyeceksiniz, böyle çok büyük takıntılarınız varsa.

Zaten bir ara S40 almaya ciddi ciddi niyetlendik fakat Geely'e satıldığı için vazgeçtik.

• quote:

Orijinalden alıntı: |Mustafa|

XF 2.2 DIESEL 67.500 158.193(boş)

XF 2.2 DIESEL PORTFOLIO 87.200 204.362(full)

Portfolio da ne gibi donanımlar var ki ? yaklaşık 50 bin lira fark var

vergi var
    50/2.3 = 21,7 / 2.35 = 9.250 euro yani sadece birkac donanim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goofyitu -- 23 Şubat 2012; 20:05:48 >
  • Başkent Ankara
    41°1′N 28°57′E
    Resmî dil(ler) Türkçe
    Milliyet Türk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

Başkent Ankara
    41°1′N 28°57′E
    Resmî dil(ler) Türkçe
    Milliyet Türk

Belki yeni ingilizce öğreniyor bizimki heveslenmiş yazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugrahan27

quote:

Başkent Ankara
    41°1′N 28°57′E
    Resmî dil(ler) Türkçe
    Milliyet Türk

Düzgün bir ingilizceyle yazsa yine içim gitmeyecek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bugrahan27

quote:

Başkent Ankara
    41°1′N 28°57′E
    Resmî dil(ler) Türkçe
    Milliyet Türk

Düzgün bir ingilizceyle yazsa yine içim gitmeyecek

yes new new

• Bu aracı alan çok radikal bir seçim yapmış olur araç güzel ama motor donanımı ve dolu donanımın yüksek fiyatı ülkemizde pek iş yapmaz.
  • bmw 5 serisi varken bu arabayı alıp son sahibi olmak istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smg05

Bu aracı alan çok radikal bir seçim yapmış olur araç güzel ama motor donanımı ve dolu donanımın yüksek fiyatı ülkemizde pek iş yapmaz.

Samimi söylüyorum bunu alacağıma OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 COSMO alırım ağzına kadar da doldururum 105.000TL gibi bir şey tutuyor. 100.000TL de bana kalır.
  • 50.000 bin tl lik donanım farkını anlamış değilim
  • Başlık güldürdü,

Motor 2.0 olsa ve jaguar kar marjını aynı tutsa satışları uçar
  • quote:

Ne buluyorlar şu JAGUAR'da anlamıyorum. Yıl olmuş 2012 hala 4 yıldızda kalmış XF dediğiniz araba. RENAULT bile 5 yıldız serisini tamamladı JAGUAR hala 4 yıldızla cebelleşsin.

Demek ki RENAULT'un da JAGUAR'dan sağlam olduğunu görecek günlerimiz varmış.

Renault'un e segmentınde aracımı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Ne buluyorlar şu JAGUAR'da anlamıyorum. Yıl olmuş 2012 hala 4 yıldızda kalmış XF dediğiniz araba. RENAULT bile 5 yıldız serisini tamamladı JAGUAR hala 4 yıldızla cebelleşsin.

Demek ki RENAULT'un da JAGUAR'dan sağlam olduğunu görecek günlerimiz varmış.

Renault'un e segmentınde aracımı var?

Ben E segmenti aracı olduğunu iddia etmedim. Ama gerçekten de var. Bilmiyorsanız açıklayayım.

TWINGO -- A segmenti
    CLIO -- B segmenti
    MEGANE -- C segmenti
    LATITUDE/LAGUNA -- D segmenti
    VEL SATIS -- E segmenti

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.