Şimdi Ara

No.1 D5 Kullananlar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
3.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bugün almış olduğum no.1 D5 akıllı saat hakkında bilgi almak bilgi paylaşmak adına bu konuyu açıyorum hadi hayırlısı :)

• Sim kartlısınımı aldınız hocam?

Benim birkaç sorum olacak. Cihaz android tabanlı. ve bir çok uygulama yüklenebiliyor.

Peki bu uygulamalar nasıl yönetiliyor. Örnek veriyorum whatsupp üzerinden telefona bir msaj geldi ve saate bletooh ile bağlısınız telefonda uygulamada da mesaj gözüküyor. Yoksa sürekli internete mi bağlı olması gerekiyor cihaz?

Bende yarın alacağım gearbestten sizden gelecek cevaba göre:)
  • bende de no1 s5 modeli var. 2 gün önce geldi.
  • Sim kartsiz dimi hocam? Nerden aldiniz birde memnunmusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuf_128 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle merhabalar evet sim kartlı model zaten d5 modelinin sim kartsız olanı yok galiba.
    Sorunuza gelince eğer doğru anladıysam evet google playdan birçok uygulamayı indirebiliyorsunuz mesela whatsapp indirmenize gerek yok bluetooth ile telefonunuza bağlı ise direk bildirim geliyor saate mesaj içeriğini görebiliyorsunuz aynı şekilde mesajlar olsun aramalar olsun direk saat ekranında görünüyor.
    Açıkçası ben gayet memnunum saatten tek olumsuz yanı gelen aramalar ekranda görünüyor telefondan açabiliyor veya reddedebiliyorsun ama telefondan konuşman lazım saatten konuşamıyorsun
  • Whatsup cevap verebiliyormuyum peki hocam. Ben k88h model bir saat aldim ama bu saat fiyatina gore sinifinin en iyisi gibi duruyor

Satip bu saati almayi dusunuyorum.

• yusuf_128 Y kullanıcısına yanıt
    eğer whatsapp uygulamasını indirirseniz ve internete bağlıysanız o arada wi-fi veya hat takılıysa mobil veri ile cevap verebilirsiniz hocam telefonda yaptığınız nerdeyse tüm işlemleri yapabiliyorsunuz
  • Tamamdir hocam tesekkur ederim. 1 ay sonra bende katiliyorum bu gruba:)

• Şiddetle tavsiye ederim hocam bende çekinerek aldım cihazı ama dediğim gibi memnun olmadığım tek yanı saat üzerinden görüşme yapamamak belki oda vardır ama ben bulamadım :)

• teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: wufuk

Şiddetle tavsiye ederim hocam bende çekinerek aldım cihazı ama dediğim gibi memnun olmadığım tek yanı saat üzerinden görüşme yapamamak belki oda vardır ama ben bulamadım :)

Fiyatından dolayı yada sim kartı olduğu için gümrüğe takılmadı mı?

bende almak istiyorum ama gümrük sıkıntısı aklımı kurcalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercan

quote:

Şiddetle tavsiye ederim hocam bende çekinerek aldım cihazı ama dediğim gibi memnun olmadığım tek yanı saat üzerinden görüşme yapamamak belki oda vardır ama ben bulamadım :)

Normal şartlarda 75 dolar üzeri ürünler genelde takılıyor hocam fakat satıcı ile konuşup durumu anlatırsanız ürünü daha ucuz ve normal kol saati gibi paketleyip gönderiyorlar ve genelde sıkıntı çıkmıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpercan

quote:

Normal şartlarda 75 dolar üzeri ürünler genelde takılıyor hocam fakat satıcı ile konuşup durumu anlatırsanız ürünü daha ucuz ve normal kol saati gibi paketleyip gönderiyorlar ve genelde sıkıntı çıkmıyor

Gearbest e sordum kabul etmedi

• özellikleri neleredir
  • alpercan A kullanıcısına yanıt
    Ali Express deneyin. Ben iki adet id 107 akıllı bilelim siparis ettim toplam 40 dolar, sınırın altında kalsa da nolur ne olmaz diye satıcıya konuştum ve fiyatını 15 dolar yazdırdım hemen kabul etti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan arkadaşlar halen memnun musunuz saatten?

• rainman22 R kullanıcısına yanıt
    evet hocam gayet memnunum ben
  • Teşekkürler. İyi günlerde kullanın. Ben de düşünüyorum bakalım.

• quote:

İmei konusunu nadıl hallettimiz?Ya da halledebildinizmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jinpachi

quote:

İmei konusunu nadıl hallettimiz?Ya da halledebildinizmi?

imei den sorun yaşamadım hocam ama zaten *112# ile imei atılabiliyor galiba onunla olmasa bile kod ile atılıyor yani :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.