Şimdi Ara

Nlife Başarsoft Haritalı Yeni Bir Navigasyon Platformu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
6
Favori
15.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle kampanya olmaz. Kimsenin haberi olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Alternatif Rota hesaplama eksikliğinden çokça bahsediliyor; kendi hesabıma söyleyeyim, olmadığı daha iyi olmuş. Yaklaşık 4 yıllık bir Navigasyon geçmişime şöyle bir baktığımda belki 1 belki 2 defa kullanmışımdır bu özelliği. Yaklaşık 10.000 Km. de yol yapmışımdır sadece yazları tatil için.
    Hiç alternatif rota hesaplamadım. Sonuçta gözlerim var, tabela var, yol şeritleri var...

Yani navigasyon cihazına "koyun" olmanın da bir anlamı yok. Yola çıkarsınız öncelikle tabelaları izlersiniz sonra ana ve çok seritli yolları seçersiniz ve gideceğiniz yere varırsınız.
    Çok şükür eskisi gibi değil artık yolculuk; nereye ne kadar zamanda varabileceğinizi de söylüyor cihaz. Bence oldukça yeterli

Güzel bir iş çıkarılmış bu birliktelikle. Daha da gelişirse ve harita güncellemesi de yayınlanırsa bugün 10 liraya kıyamayanlar yarın keşke alsaydık diye pişmanlık duyabileceklerdir...

Sevgi ve saygılar

Merhabalar DD252Admin,

yorumunuz için çok teşekkürler.

Evet, yüzdeyüz ve bomba bir ürün değil.. ama söz verdiğini güzel bir şekilde yapan, başarılı bir program, hele ki haritasi bile sadece verilen fiyattan daha kiymetli aslinda :-)) (Kendimize pay çıkartalım :-))

Güncel haritalar test ediliyor.. kisa zamanda yayına verilecek.

Kampanya:
    Kampanyayi kaciranlar için çok üzgünüz, ama zaten 10 TL fiyat bile bir kampanya...

Diğer Öneri:
    Trafikle ilgili ücretsiz BaşarTrafik ürünümüzü de kullanabilir herkes aslinda..
    klavye bile kullanmadan adres arama(bu sadece Android'te var şimdilik, Sestek ile anlaşırsak iPhone da da olabilir), tüm poi'leri sorgulama, trafiksiz yoldan rota.. radar paylaşımı, hız sınırı uyarıları.. herşey bir arada.. tek ihtiyacınız olan şey Android veya iphone bir telefon ...

Saygılarımla

Alim K.

• Kampanyaya katılmak istedim ama ürünü bulamadım :) Uyumsuz öodel kullanıyorum herhalde
  • Alim Bey, 2013.7 harita güncellemesiyle ilgili kesin bir tarih belirlendi mi? NDrive kurulu eski navigasyon cihazımda çıkacak güncellemeyi bir seneye yakın beklediğimi hatırlıyorum da umarım bu da benzer bir şekilde sonuçlanmaz. Bir de ücretsiz harita güncellemesi 2 seneyle sınırlı demişsiniz, 2 senenin dolumuna yakın en son harita güncellenecek mi yoksa son 1 sene boyunca güncelleme almama gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
  • Temel özellikleri barındırması ve fiyatlandırması açısından alternatif olmuş, LG G2 uyumlumudur acaba?

Kampanya konusunda ise donanımhaber'in ufak bir ayrıcalığı hakettiğini düşünüyorum, sonuçta diğer başlıkta kullanıcı geri dönüşleriyle personel yada parayla yapılamayacak pozitif bir katkısı sağlanıyor sisteme..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 14 Ekim 2013; 7:42:58 >
  • Alim Bey, uygulama geliştiricileriyle universal iPad desteği konusunu da görüşürseniz memnun oluruz. iOS üzerinde denemek isteyenler, yazılımı buradan ücretsiz indirebilir ancak uygulama içinde Türkiye haritası şu an için kullanılamıyor. Zaten harita sağlayıcısı olarak TomTom görünüyor. Yine de eski NDrive, NAVV ve Piranha yazılımlarıyla kıyaslandığında NLife yazılımının çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Türkiye uygulamasının ayrı olarak sunulması da havalı olmuş biraz :) Deneme sürümü olmaması kötü olsa da, Başarsoft haritalarının muazzamlığı ve uygulamanın işlevselliği düşünüldüğünde fiyatı gayet makul görünüyor. Emeği geçenlere teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halacoglu

Alim Bey, uygulama geliştiricileriyle universal iPad desteği konusunu da görüşürseniz memnun oluruz. iOS üzerinde denemek isteyenler, yazılımı buradan ücretsiz indirebilir ancak uygulama içinde Türkiye haritası şu an için kullanılamıyor. Zaten harita sağlayıcısı olarak TomTom görünüyor. Yine de eski NDrive, NAVV ve Piranha yazılımlarıyla kıyaslandığında NLife yazılımının çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Türkiye uygulamasının ayrı olarak sunulması da havalı olmuş biraz :) Deneme sürümü olmaması kötü olsa da, Başarsoft haritalarının muazzamlığı ve uygulamanın işlevselliği düşünüldüğünde fiyatı gayet makul görünüyor. Emeği geçenlere teşekkürler.

Merhabalar,

Yatay kullanımı konuştuk.. 2-3 hafta içinde çıkacak, iPad universal versiyon konusunu sorayım bakalım ne diyecekler..

Aynen dediğiniz gibi, Nlife kesinlikle eski Ndrive lara göre çok daha keyifli bir ürün.

Teşekkürler.

Alim K.

• quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Temel özellikleri barındırması ve fiyatlandırması açısından alternatif olmuş, LG G2 uyumlumudur acaba?

Kampanya konusunda ise donanımhaber'in ufak bir ayrıcalığı hakettiğini düşünüyorum, sonuçta diğer başlıkta kullanıcı geri dönüşleriyle personel yada parayla yapılamayacak pozitif bir katkısı sağlanıyor sisteme..

Alim Bey,
    sayin ten-don'un kampanya teklifine yanit vermemissiniz
    sayin tendon, profiniz gizli ama yorumunuzdan, pastirmasiyla unlu bir ilde yasadiginiz izlenimi edindim, dogrumudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Temel özellikleri barındırması ve fiyatlandırması açısından alternatif olmuş, LG G2 uyumlumudur acaba?

Alim Bey,
    sayin ten-don'un kampanya teklifine yanit vermemissiniz
    sayin tendon, profiniz gizli ama yorumunuzdan, pastirmasiyla unlu bir ilde yasadiginiz izlenimi edindim, dogrumudur

Selamlar agtr, ten_don

aslında kampanya başlar başlamaz forumda bu bilgi paylaşıldı, ama tabi ki iPhone forum'daki kadar çok başarılı olmadı.
    o yüzden aslında biraz da atladım gibi göründü ten_don'un önerisi.
    forum üyelerine daha ne yapabiliriz?
    sizin öneriniz nedir?

LG G2 uyumluyuz diye biliyorum.

kolay gelsin

Not: BaşarTrafik'te kampanyada.. ücretsiz.. onu da deneyebilirsiniz.. :-)

Saygılarımla,

Alim K.

• valla Alim Bey, 10tl lik bir urunde daha nasil bir promosyon yapilir bilemedigim icin yorum yazdim ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: akucukpehlivan

aslında kampanya başlar başlamaz forumda bu bilgi paylaşıldı, ama tabi ki iPhone forum'daki kadar çok başarılı olmadı.
    sizin öneriniz nedir?

Alim K.

Ücret konusunda yapılması gereken bir şey yok, gören gördü duyan duydu.
    Forum üyeleri için extra bir güncelleme süresi verilebilir.
    Fakat nlife alternatif rota, yeni harita gibi güncellemelerden sonra ağırlığını hissettirecektir. Promosyon olacaksa bile bu güncellemeden sonrasını daha mantıklı.
  • Alim Bey merhaba;

Sizden bir ricam var.

İphone'da birkaç sene önce ndrive vardı ve en kaliteli navigasyon programıydı. Sonra kaldırıldı ve daha basiti navv geldi ama aynı tadı vermedi.

Android'e ndrive geldiğinde çok sevinmiştim ama başarsoft haritalı olmadığı için satınalma gereği duymadım. Sanırım piranha ile kötü bir anlaşma yaptılar ve başarsoft ile piyasaya girmediler. Ayrıca baktığım kadarıyla mart ayından beri güncelleme almamış ndrive 11.

bu konuda firmaya biz kullanıcıların ndrive 11'i başarsoft haritalı görmek istediğimizi iletir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Alim Bey merhaba;

Sizden bir ricam var.

İphone'da birkaç sene önce ndrive vardı ve en kaliteli navigasyon programıydı. Sonra kaldırıldı ve daha basiti navv geldi ama aynı tadı vermedi.

Android'e ndrive geldiğinde çok sevinmiştim ama başarsoft haritalı olmadığı için satınalma gereği duymadım. Sanırım piranha ile kötü bir anlaşma yaptılar ve başarsoft ile piyasaya girmediler. Ayrıca baktığım kadarıyla mart ayından beri güncelleme almamış ndrive 11.

bu konuda firmaya biz kullanıcıların ndrive 11'i başarsoft haritalı görmek istediğimizi iletir misiniz?

Selamlar OnderT,

aynen iletecegim talebinizi.. fakat Piranha ile yaptiklari anlasma geregi, ki her iki tarafta kullandıkları haritadan dolayı mutsuzluklarını yasamaktalar, simdi bu gecisin maliyetini karsilayamayabilirler görünüyor.

ben yine de önerenizi iletecegim.

Saygılarımla,

alim k.

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

valla Alim Bey, 10tl lik bir urunde daha nasil bir promosyon yapilir bilemedigim icin yorum yazdim ben de

Sevgili agtr,

hakikaten haklisiniz.. 10 TL lik üründe de ne kampanyasi yapalım daha .. :-)

ilginize teşekkürler..

Alim K.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaK

quote:

Orijinalden alıntı: akucukpehlivan

sizin öneriniz nedir?

Alim K.

Ücret konusunda yapılması gereken bir şey yok, gören gördü duyan duydu.
    Forum üyeleri için extra bir güncelleme süresi verilebilir.
    Fakat nlife alternatif rota, yeni harita gibi güncellemelerden sonra ağırlığını hissettirecektir. Promosyon olacaksa bile bu güncellemeden sonrasını daha mantıklı.

Selamlar MustafaK

evet, rahat olun, alternatif rota ve yeni harita kisa zamanda yayinda olacak.

simdi opsiyonel trafik icin deneme calismalari basladi. Trafik tabiki ekstra ve ücretli olacak. Hedefimiz yine çok yüksek bedeller olmaması.

Saygilar.

Alim K.

• Alım bey igoyada siz destek veriyorsunuz, acaba ilerde ne yapacaksınız, Igo yu lisanslı kullanan kişiler için ilerde nlife a indirimli geçiş gibi bir şeyler dusunurmusunuz. Enazindan odeyecgimiz bedelin tamamı Size kalır. Tabi nlife biraz gelisince

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

Alım bey igoyada siz destek veriyorsunuz, acaba ilerde ne yapacaksınız, Igo yu lisanslı kullanan kişiler için ilerde nlife a indirimli geçiş gibi bir şeyler dusunurmusunuz. Enazindan odeyecgimiz bedelin tamamı Size kalır. Tabi nlife biraz gelisince

Selamlar gidakontrol,

ülker'in sadece cikolotali gofreti yok :-) bir çok gofreti ve bir cok biskuvisi var..
    sanirim hayat boyle devam edecek ...!

Sevgiler..

Alim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Alim Bey, 2013.7 harita güncellemesiyle ilgili kesin bir tarih belirlendi mi? NDrive kurulu eski navigasyon cihazımda çıkacak güncellemeyi bir seneye yakın beklediğimi hatırlıyorum da umarım bu da benzer bir şekilde sonuçlanmaz. Bir de ücretsiz harita güncellemesi 2 seneyle sınırlı demişsiniz, 2 senenin dolumuna yakın en son harita güncellenecek mi yoksa son 1 sene boyunca güncelleme almama gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Selamlar Father Torque,

biz gecte olsa hep harita verdik.. merak etmeyin.. hatta Garmin cihaz almis.. ama icinde harita guncellemesi 1-2 yil olan cihazlara bile uzun yillardir ucretsiz guncelleme vermeye devam ediyoruz.

telefon dunyasinda her sey cok daha hizli ve dinamik, o yuzden sozumuzu 2 yil diye verdik.. ama oyle devam ettirmeyi planliyoruz is planimizda.. yani ek ucret almayi planlamiyoruz..

yeterki kullanicilar bizim urunu kullanmaya devam etsinler..

Saygilar.

Alim K.

• Türkiye versiyonu olmayan NLife uygulaması güncellendi fakat Türkiye versiyonu ile ilgili henüz bir bilgi yok. Güncellemenin bildirildiği Facebook iletisine de mesaj yazdım fakat iki gün geçmesine rağmen bir cevap veren olmadı.

* Yeni versiyonun iOS 7 için güncellenen simgesi ve eklenen haritalar dışında mevcut NLife Türkiye uygulamasından pek farkı yok. İndirdiğiniz harita için 7 günlük deneme süresi veriyor ve Türkiye haritaları TomTom. Yaşadığım yerde harita olarak bir eksiği yok ancak POI olarak Başarsoft'un bir hayli gerisinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halacoglu -- 1 Aralık 2013; 23:48:20 >

• Android sürümü guncellendi 177 mb ama 2012.10 harita sürümü. Neden 2013.03 veya 2013.10 değil?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.