Şimdi Ara

Njoy Spor Salonu (Profilo)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
14.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mecidiyeköy 'de başka kapalı havuz var mı bilmiyorum ama bu salona gitmeyi düşünüyorum. Maksat işten geldiğimde stres atmak. İşyerine ve eve de yakın. Gidenler veya duyanlar varsa yorumlarınızı almak istiyorum. 12 ay Gold üyelik için belli bir tutar söylediler. Ama sorun mekanın nasıl olduğunu görmeden 12 ay oraya bağlanmak. Yaptırabilirsem en azından 6 aya çekmek istiyorum bu süreyi. Siz ne diyorsunuz?

• abim gitmişti çok memnundu metrocity esportoyada bakabilirsiniz orasıda güzel
  • Evim profiloya çlduğu için burayı seçtim, diğerlerine bakmadım. Çünkü saat 19.30 'da işten geliyorum. Altımda araba da yok. Peki haftaiçi çok mu kalabalık oluyor biliyor musun?
  • Yukarı
  • up
  • valla ben mekanı görmek için gittim bide kayıt olucaktımda cumartesi gitmiştim kalabalık değil sakindide tek sorun çok pahalı oluyor.bana 3 aylık gold üyelik için 550 lira dediler.sana fiyat verdiler mi
  • Bana fiyat verdiler yıllık 2200TL gold üyelik. Ama ben daha kısa dönemlik olan programınız yok mu diye sorduğumda hayır dediler. Sana sunulan teklifi bana yapmadılar. Gidip tekrar konuşacağım.
  • yalnız 2200 lira çok fazla 1 yıl için size yakın olan şişli international sports center var bilirsin belki en iyi spor salonlarından birisidir.yıllık 1800 liraydı valla şimdi ben bilgi üniversitesi dolapdere kampüsünün spor salonuna yazıldım senelik 600 6 aylık 400 lira ben şu anda 6 ay gidiyorum kuştepe taksim tophaneden ücretsiz servisler var.çok memnunum birşey sormak istersen burdayım.
  • Sağol Kerem. Evim Profiloya çok yakın olduğu için ben orayı tercih etmek istedim. Diğer yerler bana ters geliyor dediğim gibi altımda araba da yok. O yüzden Njoy 'a sıcak bakıyorum. Zaten o fiyattan düşebileceklerini onlar da ima ettiler. Ben sadece süreden memnun değilim. Hiç gitmediğim denemediğim bir yere çıkıpta 1 yıl bağlanmak akıl mantık işi değil. Kendilerine de söyledim bunu. En azından 3-5 ay üye yapın sonra gene üyeliğimi uzatırım. Kendilerine ve hizmetlerine güvenmiyorlar düşencesi oluştu bende artık.
  • bana 3 ay yaptılar bence konuş fiyatıda indirmeye çalış
  • hocam point hotel aylik 1750ymis bende gayrettepe taraflarinda oturuyorum oraya gitmeyi planliyorum şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jabbaWockeez

hocam point hotel aylik 1750ymis bende gayrettepe taraflarinda oturuyorum oraya gitmeyi planliyorum şahsen.

bir yanlışlık olmasın aylık 1750 lira olmaz sana tavsiyem gayrettepe dedemana git orada 3 ay 450-550 lira arası idi oraya bir bak istersen.ama yanılmıyorsam 450 liraydı.
  • Eğer 3 ay 'a düşürebilirsem ben düşünüyorum Njoy 'a gitmeyi. Diğer yerlerde ilgimi çeken şey açık havuz olmasıydı ama işimden dolayı zaten gündüz gitme şansım olmayacağı ve njoy da bana diğerlerinden çok daha yakın olduğu için tercihim njoy olacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstf.

Eğer 3 ay 'a düşürebilirsem ben düşünüyorum Njoy 'a gitmeyi. Diğer yerlerde ilgimi çeken şey açık havuz olmasıydı ama işimden dolayı zaten gündüz gitme şansım olmayacağı ve njoy da bana diğerlerinden çok daha yakın olduğu için tercihim njoy olacak gibi.

kesinlikle 3 aylık üyelik sistemi vardır çünkü gittim ve konuştum.3 ay için 550 lira istediler benden.eğer sadece haftaiçi gidersem 450 lira yapacaklarını söylediler.ama dediğim gibi 3 aylık üyelik sistemi var.fiyatı uygun olsaydı bende kayıt olucaktımda işte fiyat olarak yüksek geldi bana.
  • Fiyatı da biraz düşürebilirim sanırım çünkü açık kapı bıraktılar. Bu fiyat sizin için uygun mudur diye birkaç defa sordular. Sürede de anlaşabilirsek baya iyi olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstf. -- 9 Ağustos 2010; 16:44:45 >
  • Profilo yakınlarında daha başka yer yok galiba değil mi? Yani yüzme havuzu olan bir yer.
  • bildiğim kadarıyla yok ama yüzme havuzu nasıl diye merak ettim olimpik mi yaş farkı veya boy farkı var mı acaba
  • Njoy 'da kapalı yüzme havuzu var. Yaklaşık 1.5m 'lik derinliği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstf.

Profilo yakınlarında daha başka yer yok galiba değil mi? Yani yüzme havuzu olan bir yer.

profilo yakınında sports international sports center var ama orası bir yıllık üye alıyor.ben aylık 156 liraya düşürdüm.istersen birde oraya bak.
  • Orayı da düşündüm ama bana ters düşüyor. O yüzden njoy düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.