Şimdi Ara

Niye pişman olayım ki, burada her şey var, orada iş yoktu, güç yoktu; açtım yav (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
10.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
173 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Görevden almışlar, yapanı şutlamışlar yani.

Bizde ne oluyo? Saray yapmaya devam. Hani şu meşhur diyanetin sarayını diyorum

Verdiğin örnek sana patladı. Algı yok ki algı kasalım dostum :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu Almanya'ya giden zavallılar orada 10 yılda 100 bin euro biriktirse şimdiki parayla yaklaşık 1 milyon TL yapıyor. Onun da aylık faizi 15 bin TL :)

• Ben olsam bende giderdim burada kalıp ne olacak..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roumiruez

Akpliler bile inanmıyor aslında kendi partilerine, bu partiden bir cacık olmayacağını iyi biliyorlar, ülkenin bir pislik çukuruna dönüştüğünün onlar da farkında.

Ama hepsinin bir göbek bağı, torpili, maddi kazancı, üyeliği vs. var AKP den.

O yüzden salağa yatıyorlar hepsi, bu forumda bile var 3, 4 tane yurt dışına koysan bunları zincirini kırmış köpek gibi kaçarlar arkalarına bile bakmazlar

3 günlük dünya bugün yer içerler yarın hesap verirler. Bu sefer çok daha kötü olur. Buraya yazıyorum gelecek herhangi bir parti bunlarin hesabını sormazsa ondan da sorarlar. Halk o derece ezildi, yoksul bırakıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah rızası için böyle bir şey yapabilecek bir tanıdığı olan varsa bana özelden yazsın.

Birikmiş param var hepsinin veririm. Gerçi düzgün bir araba bile alınamıyor ama yapacak bir şey yok.

Oraya gidince para da veririm bu arkadaş gib söz.

Ciddiyim, dalga falan geçmiyorum yemin ederim.

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

Amerika'da daha fazla göçmen alınmasın diye Trump'a oy veren göçmenler gibi; bu da ifşa etmiş.

• Hiç et yiyemeyecek kadar aç ama 6000€ para vermiş...

Demekki 2-3000€ da harici var

Ama şimdi acıtasyon yapıyor

Bana demogoji yapıyor gibi geldi açıkcası

Tabi burda bu düzeni kurup devletin imkanlarını kendi menfaatine pazarlayan kişi yada kişilerin hainliğine söylenecek kelime yok :(
  • Nireden nireye

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Daha gider gitmez gurbetçi kafasına kavuşmuş. Kimse gelmesin diye ifşa etmiş çakal 😂

• Almanya’ya söylersek Almanya bu olayı çözer insan kaçaklığı yapılıyor be legal yöntem

• quote:

Orijinalden alıntı: NumberOfPi

Devlet eliyle insan kaçakçılığı yapılıyor, buna laf etmeyen vatan hainidir

Devlet eliyle değil. Yetkilerini kötüye kullanan birkaç suçlu.

• Roumiruez kullanıcısına yanıt

Parti sistemi tamda anlattığın gibi birşey. Her parti çıkarları uğruna birleşmiş insanlar. AKP böylede diğerleri farklımı sanıyorsun. Çevremdeki bütün chp liler belediyeye iş için başvurdu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.