Şimdi Ara

Niye Konu Dışı Bu Kadar Sessizleşti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler dilerim. Yaklaşık 5-6 senedir konu dışına girer çıkarım. Bu bölümü az çok bilirim her türlü trollüne şahit oldum. Ancak hiç şu anki dönem kadar sessiz olmamıştı bu bölüm. Neden böyle oldu acaba? Sanırım bölümü ayakta tutan üyeler diğer bölümlere kaymaya başlayınca bu forumda yavaş yavaş yıkılmaya başladı. Değerli vaktinizi çaldığım için özür diliyorum ve konuma girdiğiniz için teşekkür ediyorum. Tekrar iyi günler dilerim sayın forum üyeleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aaahh gözüm yandı dumandan emsi kömürlükte unutulmuş inik futbol topu!! sibobum nerede ulaaan demiş
  • Unutuluyo heralde. Forumu bilen insan az zaten. Çevremde kime sorsam dh yi bilmiyo. O ne diyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.S.I. kullanıcısına yanıt
    sen ne zamandır konu dışına girmiyon kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: oymakus

Unutuluyo heralde. Forumu bilen insan az zaten. Çevremde kime sorsam dh yi bilmiyo. O ne diyo.

İyi günler. Konu dışını bilmeseler bile sıcak fırsatlar bölümünü takip eden insanlar etrafımda bolca mevcut. Forum kültürü yok olmaya başladı yavaş yavaş sanırsam. Forum yönetiminin radikal değişiklikler yapması gerekiyor. Yoksa bu forum fazla yaşamayacak.

Yorumumu okuduğunuz için teşekkür ederim.
  • Yaklaşık bir buçuk sene önce neredeyse her gün konu dışı bölümünü takip ederdim. Ancak üniversiteye başladım başlayalı ayda yılda bir girer oldum. Genellikle sıcak fırsatlarda takılıyorum. İyi günler dilerim.
  • Ülke ve dünya gündemi varken
  • Hatsune Miku kullanıcısına yanıt
    İyi günler yetkili bir abi değilim sıradan bir forum üyesiyim. Açıkçası bir bilgim yok ama eskiden bölüm sonu canavarı üzerinden giriş yapılarak avatara gif eklenebiliyordu diye hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyor da olabilirim. Birazcık araştırma ile bilgiyi edinebilirsiniz.
  • Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    Benim gördüğüm kadarıyla da bazı oy kullanamayan yaşı küçük arkadaşlarımız ülke gündeminde takılmaya başlamışlar. Gerçekten komik ve saçma yorumlar var o bölümde. O saçma yorumları konu dışı bölümünde yapmaları forumumuzun sağlığı açısından daha iyi olacaktır sanırım. İyi günler dilerim.
  • A.S.I. kullanıcısına yanıt
    Orada çocuk var mı bilmiyorum ama baya çok aktroll var. Ama konular hep kötü genelde.
    Ne zaman girsem içim daralıyor.

• Bu arkadaş nerenin trollü? Açıkçası iki konusunu da ciddiye alamadım
  • Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    Açıkçası her kesimden insanın siyaset bölümünde seviyeli bir şekilde tartışmasının zararsız olacağını düşünüyorum. Bu her kesimden insanın düşüncelerini ve verdiği kararların nedenlerini daha iyi anlamamamıza yardımcı olacaktır. Ancak fikirlere saygısızlık baş gösterirse sıkıntılı bir durum ortaya çıkar. İyi günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

Orada çocuk var mı bilmiyorum ama baya çok aktroll var. Ama konular hep kötü genelde.
    Ne zaman girsem içim daralıyor.

Ülkede iyi şey olmadığından olabilir mi hocam?

• @A.S.I.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hatsune Miku

@A.S.I.

Wisdom mesai yapacak bu gidişle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.S.I. -- 22 Aralık 2016; 3:14:44 >
  • çünkü Zig Zag baba yoğun..
  • HarveyBullock kullanıcısına yanıt
    Yok arka plan turuncu olduğu için

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

çünkü Zig Zag baba yoğun..

Yeme bizi bir kimya mühendisliği öğrencisi ne kadar yoğun olabilir ki Deterjan yapmak bu kadar yormamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.I.

quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

çünkü Zig Zag baba yoğun..

Yeme bizi bir kimya mühendisliği öğrencisi ne kadar yoğun olabilir ki Deterjan yapmak bu kadar yormamalı

hayaller vodka yapımı hayatlar ilk sınıfta kimya labından kalıp sene uzatmak
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.