Şimdi Ara

Niye kızlar hep birbirinin kopyası gibi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İzledikleri dizilerin gerçekte olacağını zannedip ordaki karakterlere özeniyorlar.kaslı 1.80 mavi gözlü zengin birinin beyaz atla gelip onları alacağını,ellerinı sıcak sudan soğuk suya sokmayacaklarını sanıyorlarda ondan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takıldığın muhiti değiştirirsen farklı insanlar görürsün.
    sende arkadaşların gibisindir inan buna, aynı şeyleri seviyor aynı dizileri izliyosundur.
    dünya büyük bir yer. oturduğun muhite bağlı kalma genç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samcotr

takıldığın muhiti değiştirirsen farklı insanlar görürsün.
    sende arkadaşların gibisindir inan buna, aynı şeyleri seviyor aynı dizileri izliyosundur.

Aynen öyle. Dünya yı kendi çevresindeki birkaç kızlı erkekli gruptan ibaret sanıyorlar.
    Güzel yorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samcotr

takıldığın muhiti değiştirirsen farklı insanlar görürsün.

Oturduğum muhitten çok uzaklaşmış birisi değilim. Fakat arkadaşlarım gibi değilim onlar da birbiri gibi değil. Ben müzikten hiç haz etmezken fantastik kurguyla ilgilenirken adamın hayatı müzik. Etrafta bir kaç kişi abuk türkçe rap şarkılar ( bakın bu tamlamadır gelip sen benim dinlediğime nasıl hakaret edersin ulan demeyin. ) dinlerken ben bunu kekoluk olarak görüyorum. Erkeklere baktığın zaman gözlem yeteneğin olsa çeşitliliği görebilirsin. Kızlarda böyle bir olay yok. Aynı programları vs izleyip aynı şeylerle ilgileniyorlar. Ancak ufak tefek farklılıkları var birisi kore dizisi izliyor, birisi abuk rap dinliyor vesaire. Zaten baktığın zaman görürsün ortam malı olmayan adamların çoğu belli gruplar içindedir. Erkekler belli gruplar şeklinde bulunuyorlar. Ama kızlarda gruplaşma yok hepsi bütün biri a diyorsa diğeri çıkıp hayır b diyemiyor hepsi a demeye başlıyor. Kendini toplumdan izole edip ayrı bulunan farklı ilgi alanı olanlarda var ama sadece bir avuç.

• unideyim durum burdada ayni
    unide hepsi zengin koca bulup okulu birakma peşinde ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.