Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

NİVEA MEN YÜZ TEMİZLEME JELİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
2.828
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> NİVEA MEN YÜZ TEMİZLEME JELİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2979 Mesaj
    Arkadaşlar bu yüz temizleme jelleri ne işe yarıyor.Niveanın erkekler için böyle bir jeli var.Kullananlar var mı.Yüze ne gibi bir faydası var ve nasıl kullanılır

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: kullanici adi

ben oriflame in kullanıyorum.yüzdeki fazla yağı ve kiri temizliyor gözenekleri açıyor. tabi peeling maske ve nemlendirici de kullanılırsa iyi sonuçlar alınıyor.
    Peki nasıl kullanılıyor.Nemlendirici gibi yüze mi sürülüyor sadece.Aslında yüzüm çok kuru .Bunun bir faydası olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara-Kedi -- 15 Aralık 2012; 21:05:12 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Vega

Peki nasıl kullanılıyor.Nemlendirici gibi yüze mi sürülüyor sadece.Aslında yüzüm çok kuru .Bunun bir faydası olurmu?

Alıntıları Göster
    temizleme ıslak yüze sürülür köpürtülür ve durulanır. Ancak kuru ciltler için yıkamaya gerek olmayan temizleme sütleri var onlardan kullansan daha iyi olur.
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Masal
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.