Şimdi Ara

NİSSAN X-TRAİL (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
56
Favori
399.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dizel motorlar benzin motorlardan daha uzun ömürlüdür, hatta bu yüzden dikkat edersen dizel motor kullanır 4-5 milyon KM'ye kadar çıkan otobüsler ya da milyonlarca saat çalışan devasa yük/tanker gemileri.
  • Eko mod mu yoksa normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, bugün yan basamağı kaldırıma çarptım bir tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 2018 x trail aracımı biraz önce Beşiktaş gerçek oto ya 10000 bakımı için bıraktım. Necvox marka navigasyon gelmiş. Görüntü gayet güzel. Cihaz hakkında bilgisi olan var mı?

• levocero L kullanıcısına yanıt
    Fikrim yok maalesef. Başka marka bir aksam aracın ilgili kısımlarını Nissan garantisi dışı bırakmaz mı?

• levocero L kullanıcısına yanıt
    Bakım ne kadara maloldu?

Necvoxun ekran çözünürlüğü nasıldı özellikle kamera görüntülerinde? Montaj dahil ne fiyat verdiler?

• Selam arkadaşlar. Acil yardımınıza ihtiyacım var. X-trail t-31 LE Platinium alma arefesindeyim. 90 bin km de kaput sağ çamurluk boyalı sağ ön kapı değişik. Döşemeler vs temiz. Kazası yok 2 çarpışma 5000 tramer var. 2011 makyajlı kasa ve navili. Sizce bu aracın ederi nedir? Acil yardımınızı bekliyorum.

• Arkadaşlar benim de start-stop hata verdi, servis akü dedi.

Hangi aküyü alayım ? Normalde mutlu aküden asla şaşmam ama bu jel akülerde hangisi en uzun ömürlüdür onu bilmiyorum, şimdiden teşekkürler.
  • merhaba 10000 bakımını nissan gerçek te yaptırdım indirim istedim 1250TL YE yaptılar ayrıca 370 TL ye kartel koruma taktırdım iyi bayramlar
  • mdv67 M kullanıcısına yanıt
    servise baksan sehir içi normal sehir dısı eko kullan diyor. ben hep eko mod kullanıyorum sehir içi 840 yaptım bilginize
  • Arkadaşlar merhaba

Öncelikle iyi bayramlar diliyorum...

Aracın 10000 bakımı yapıldı. Lastik basınçlarını 32 olarak ayarlamışlar ancak bana yol tutuş pek stabil gelmedi. Önerileriniz nedir.. Teşekkürler şimdiden...

• restart2000 R kullanıcısına yanıt
    Merhaba iyi bayramlar.
    Ben fabrika değerleri olan 33 buçuk- 30 buçuk u yukarı yuvarlayarak ön 34 arka 31 kullanıyorum memnunum. Aracı yükleyecekseniz 34-32 de gayet makul mantıklı olur diye düşünüyorum.
    Havayı lastik ısınmamışken bastırmak gerekiyor diğer türlü hatalı (fazla) gösterir.

10 bin bakımı ne kadar tuttu?

• Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.. Aracın bakım fiyatı %20 indirim kampanyası ile birlikte 1050 tl tuttu.. Lokasyon denizli..

• band222 B kullanıcısına yanıt
    Memnun musunuz araçtan ? Bir de fotoları var mı ?

• trizasa T kullanıcısına yanıt
    2005-2008 KASALAR KAÇ İLERİ OTOMATİK
  • Engelli indirimli 168.000 TL. Nissan Xtrail platinum 5 koltuklu beyaz koltuklar deri taba renk. 2018 model alma arifesindeyim. 5 yıl sonrasını düşündüğünüzde araç 5 değil 7 yaşında olacak ne dersiniz. 2019 bayilerde yok. Yeni kasa 2021 de çıkacakmış. Değerini koruması anlamında Fikirlerinizi rica ediyorum. Ayrıca kullanan arkadaşlar yakıt durumunu yazabilirmi.
  • toprak_55 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hangi sehirdesin? Istanbulda Senin fiyattan daha iyi fiyat aldim.

• tuyas T kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Samsun' dayım. İstanbuldan 158.000 fiyat veren bayi varmış öğrendim. Hangisi olduğunu bilmiyorum ama Yüzbaşıoğlu Nissan fiyat listesinde 158.000 yazıyor gördüm. Siz kaç TL fiyat aldınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak_55 -- 20 Eylül 2019; 8:52:27 >
  • Hocam hangi bayii acaba dün hepsini aradım ya araç yok yada 165.000 fiyat söylediler. 1 haftaya bende alacak durumdayım yardımcı olursanız memnun olurum.

• tuyas T kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi bayidir. Bende düşünüyordum

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.