Şimdi Ara

Nissan 'PULSAR' Fan Club (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
552
Cevap
20
Favori
51.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rahat ol hocam, bizim araçların farları diğer araçlara nispeten daha aşağıda, yükseklik ayarı yaptık, karşısına geçip, arkadaşın clio ile bakıştık, daha 1 kere bile selektör de almadım karşıdan
    İçin rahat olsun, düşündüğün kadar bencil değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: drk_m

Rahat ol hocam, bizim araçların farları diğer araçlara nispeten daha aşağıda, yükseklik ayarı yaptık, karşısına geçip, arkadaşın clio ile bakıştık, daha 1 kere bile selektör de almadım karşıdan
    İçin rahat olsun, düşündüğün kadar bencil değilim

Kusura bakma öyleyse ön yargılı davranmışım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul da bayii de 2016 model sıfır 1.5 dci düz tekna 75000TL ellerinde başka renk var ama sadece siyah olanı bu fiyata veriyorlar o fa tek kalmış tavsiye eder misiniz. İzlediğim test videolarında özellikle otopark ta malzeme kalitesinin yetersizliğinden ve limitleri zorladığında arka kısmın kayndığından bahsedilmiş. Hiç beğenilmemiş. Siz ne dersiniz.

• merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    söyleyecek çok şey yok. Araç orta paket, baz versiyon. Ama buna rağmen doananım oldukça teferruatlı.
    Limitleri zorlamak derken? Bu araç ralli aracı değil, kaldı ki bendeki 1.2 benzinliyle 195km gördüm ne arka nede önde sorun yaşamadım. Islak yolda da 150 görmüşlüğüm var. Sonuçta o fiyata sıfır dizel başka araç bulamazsın. aracı gidip gör, bir test sürüşü yap, öyle karar ver bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drk_m -- 21 Ocak 2018; 13:25:49 >
  • drk_m kullanıcısına yanıt
    Evet gidip test edecem son kararımı ona göre verecem. Hatta ayırtmak için kapora verdim. Beğenirsem takasla alacam. Geçmiş konuları okuduğumda genel olarak memnunsunuz. Ama hala memnun musunuz, tavsiye eder misiniz? Bunu öğrenmek istedim. Test videoları kullanıcıdan daha iyi bilemez. Hatta test videosunda aynı kişinin pulsarda yerdiği birşeyi opel astra videosunda övdüğünü gördüm. Teşekkürler cevabınız için.

• merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, en iyi test, kendi yaptığındır hocam.
    Hala memnun muyum? Evet memnunum. Yakıt biraz arttı, oda yağın madeni yağ olup, değişim km sine yaklaşmılş olmasından.
    Dediğim gibi, full sentetik yağ ile değişim yapılınca daha önceki ortalamamın da altına düşecektir. Tavisye eder miyim?
    Elbette ederim, araç her yönde rakiplerine göre avantajlı. Alırsanız haber edin, kulübe sizi de ekleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drk_m

Rica ederim, en iyi test, kendi yaptığındır hocam.
    Hala memnun muyum? Evet memnunum. Yakıt biraz arttı, oda yağın madeni yağ olup, değişim km sine yaklaşmılş olmasından.
    Dediğim gibi, full sentetik yağ ile değişim yapılınca daha önceki ortalamamın da altına düşecektir. Tavisye eder miyim?
    Elbette ederim, araç her yönde rakiplerine göre avantajlı. Alırsanız haber edin, kulübe sizi de ekleyelim.

beni ne zaman ekleyeceksiniz

Nissan "PULSAR" Fan Club

• kuntaycem kullanıcısına yanıt
    Sen zaten eklisin hocam, ilk mesajı kontrol ettin mi?
    Hayırlı olsun, güle güle kullan. Kazasız,belasız inşallah.
  • Merhabalar

Yukarda bahsettiğim aracı dün aldım. İlk izlenim olarak aracı çok beğendim. Koltukları rahat, sürüşü keyifli, içi geniş, motorunu beğendim, çabuk ivmeleniyor, 6 ileri düz vites güzel, start stop var.

Beğenmediğim ise, araç içinden bağaj kapağı açılmıyor. Bluetooth la telefon görüşmesi yapmak için radyoyu mu açmak gerekiyor tam anlayamadım. Şaşırdığım kısım ise, kasko ve trafik siğortası çok pahalı çıkıyor. Nissanın dediğine göre bu aracın parçaları çok pahlıymış. Eski siğortacım ise; aracın paracalarının pahalı olmasının yanında az satılan ve ikinci eli yok diye parçasını ancak serviste bulabiliyormuşuz oda pahalı ve çok bekliyormuşuz.

Herşeye rağmen aracı sevdim.

• Üretiminin durmasının bize zararı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

Üretiminin durmasının bize zararı var mı?

Tabi ki var parça sıkıntısı yaşarsın 2.eli zaten zayıftı aracı zor satarsın ama pulsar alan 2.eli satmayı düşünmemeli

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

quote:

Tabi ki var parça sıkıntısı yaşarsın 2.eli zaten zayıftı aracı zor satarsın ama pulsar alan 2.eli satmayı düşünmemeli

Onlar zaten var. Biraz daha fazla olur herhalde. Araçta değer kaybı yaşar mıyız ya da sıfır araçlar daha da ucuzlar mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

quote:

Onlar zaten var. Biraz daha fazla olur herhalde. Araçta değer kaybı yaşar mıyız ya da sıfır araçlar daha da ucuzlar mı?

Yani eskiden olsa değer kaybın olur derdim ama şu zamanda heray fiatlar yükseliyo zaten en kötü 3 4 bin zararına satarsın bence sen nissanın satış rekorları kıran yedek parçası qq nın bile geç geldiği nissanda üretimi durmuş aracın parçası sıkıntısını düşün derim

Edit:imla

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Fazla düşünmemek gerek sanırım. Keyifle kullanmak gerek, gittiği yere kadar. Bu arada bluetooth la radyoyu açmadan bağlantı kurulabiliyor muyuz, yani telefon görüşmesi yapabiliyor muyuz?

• quote:

Fazla düşünmemek gerek sanırım. Keyifle kullanmak gerek, gittiği yere kadar. Bu arada bluetooth la radyoyu açmadan bağlantı kurulabiliyor muyuz, yani telefon görüşmesi yapabiliyor muyuz?

Ben onu bilniyorum ben de qq var 2016 model onda radyoyu açıp ekranda bağlandı yazınca arıyabiliyo tlfon ve müzik

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Bunda da vardır o zaman sonuçta yazılım farklı değildir diye düşünüyorum.Deneme yanılmayla bulurum ben. Teşekkürler cevaplarınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 28 Ocak 2018; 10:55:50 >
  • araca eklenecek epey sistem var anlaşılan.... Öncelikle hantal nitelikli androidler (ntec lerde eskiler kullanıldığı yabancı forumlarda geçmişti) yerine son moda iyi bir android desteği ile kör nokta dahil tüm sistemi çözümlemek. Özellikle ingiltere de satılanlarda oldukça iyi modifiyeli...
    Bu arada çok yakacak yakmayacak derdi ile uğraşmak yerine LPG de takalım olsun bitsin. Geçen bir usta 1.2 motora LPG gayet iyi olur kit de var demişti.
    LPG takan varsa lütfen paylaşsın. Tecrübeler çok önemli..
  • Benim araçta yarım debriyajı hissedemiyorum. Araç çok az titriyor. Kalkışlarda bazen sorun yaşıyorum. Sizde de öyle mi? Bu arada radyoyu açmadan bluetooth ile telefon görüşmesi yapılamıyor.

Düzeltme: Debriyaja alıştım hiçbir sorun yok. Daha önce kullandığım aracın debriyajı çok yukarda olduğundan buna alışmam gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 3 Mart 2018; 23:3:25 >
  • Parça sıkıntısı , sadece araca özel olan parçalarda olur. Mesela far,camlar, bagaj spoiler vb.
    Motor ve yürüyen aksam, clio 1.2, qasqai 1.2 ile aynı. araç reno gurubu megane ve clio ile cross platform.
    Yani birçok parçasını reno yedek parçadan, orijinal yada yan sanayi temin edebiliriz. Paçadan çok bir korkumuz olmasın.
    Değer kaybı elbette olur, ama şu anda bendeki tekna versiyon 100k olmuş, 80e satsam yine kardayım
    Her neyse , çok takılmamak lazım. Tadını çıkararak kullanalım, kazasız belasız inşallah.

merhaba_2233
    Bluetooth telefon görüşmesi için, telefonu araçla eşled,kten sonra, medya dan bluetooth medya seçip, müzik vb. ses olmadan yolculuk yapıp, telefon görüşmesi yapabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.