Şimdi Ara

NİSSAN QASHQAİ J11 2015 AMORTİSÖR TAVSİYESİ LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sağ Amortisör yağ içinde patladı sanırım
    KONFORLU amortisör arıyorum
    Hangisini alsam en konforludur acaba?

aracıma uyumlu amortisörlerden bazıları bunlar, linkte daha çok marka var bakabilirsiniz
    monroe
    optimal
    kyb
    veka
    gibi pek çok marka var hangisini önerirsiniz?
    performanslarını karşılaştırabileceğim bir site var mı?

LİNK:
    https://www.buycarparts.co.uk/nissan/qashqai-j11-j11/100508/10221/shock-absorber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 30 Ocak 2020; 19:12:17 >

• Monreo orjinaldir kardeşim, bir çok arabaya amortisör üretir. Monreo al bak keyfine🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oto yedek parcacıyım aracın sase nosunu atın bana özelden bakayım.

Orjinalini KYB uretir.
  • Mrb.tercihiniz hangisi oldu acaba?bende amortisör araştırıyorum. 19 inc jantlar var.konfordan yana biraz muzdaribim.bu yüzden almisken iyisini alayim diyorum.ancak ben sadece arac ile uyumlu veka ve wagen markalarini bulabildim.monreo ve kyb ne internette nede antalya daki prcacillarda bulamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evro07

Mrb.tercihiniz hangisi oldu acaba?bende amortisör araştırıyorum. 19 inc jantlar var.konfordan yana biraz muzdaribim.bu yüzden almisken iyisini alayim diyorum.ancak ben sadece arac ile uyumlu veka ve wagen markalarini bulabildim.monreo ve kyb ne internette nede antalya daki prcacillarda bulamadim.
    300 400 tl civarı optimal var şuan için bana mantıklı gelen. wagende kalite nasıldır bilmiyorum bununla ilgili etiket değeri olsa da en kalitelisini alsak

Dediğin gibi Monroe bulmak imkansıza yakın
    Amazon gibi siteler de amortisör kadar kargo ücreti istiyor koni marka takım alsan 3000 küsür lira tutuyor

Bu araç gerçekten amortisör istiyor çok sert amortisör koymuşlar buna eminim

İşin garibi millet amortisör konusunda muzdarip ama bunun farkında değil ve nasıl değiştirilir bilen çok az
    Değiştirebilen çıkmıyor pek

Konfor istiyorsan o jantlardan kurtul
    16 demir orijinal jant takımı aldım ona 4 lastik bulup değiştirmeyi düşünüyorum daha ağır olup da yakıtı etkiler mi bilmiyorum
    Lastik havalarını da 32 30 yerine 30 28 yap baya farkediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arka amortisörleri optimal ile değiştirdim daha iyi oldu

patlamış olan güm güm diye vuruyordu

• aynı sorun bendede var at arabası gibi arkadaki yolcular şikayetçi önde kötü konfor hiç yok

optimal mi veka mı alsam düşünüyorum siz önleri değiştirmediniz mi, optimalden memnun musunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakang1969 -- 24 Ekim 2021; 22:33:52 >
  • arka amortisörleri değiştirdim

orijinalden bir tık sert gibi

fakat patlak amortisörden kat kat iyi

• karar verdim Amortisörleri Monreo Marka değiştirecem bakalım nasıl olacak KYB pahalı ne ucuz OPTİMAL

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.