Şimdi Ara

MULTIMEDYA NAVİGASYON CİHAZI QASHQAİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84
Cevap
8
Favori
34.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vlkn_90

Haklısınız hocam. Nedense benim aklımda 7" diye kalmış ürünün sayfasına baktım 8" miş. Düzelttiğiniz için teşekkür ederim.

Volkan Hocam en doğrusu ekranı köşeden köşeye ölçmek. Kaç cm geliyor? Bir bakın sonra çıkan sonucu. 2.54 e bölün. Böylece 7 mi 8 mi net belli olur.

Bu arada cihazın fotosunu ekleyebilir misiniz?

Güle güle kullanın...
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Şuan diğer araç bende en yakın zamanda paylaşacağım.
    Ben direkt fotoğrafını atayım sen hesapla ben 7.8' çıkardım.
    MULTIMEDYA NAVİGASYON CİHAZI QASHQAİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlkn_90

Ben direkt fotoğrafını atayım sen hesapla ben 7.8' çıkardım.
    MULTIMEDYA NAVİGASYON CİHAZI QASHQAİ

iyigünler colkan bey bende bu cihazdan taktırmayı düşünüyorum bahçelievlerde bayisinde montaj dahil 1.100 lira fiyat olarak navimexin androindsiz düşük ramli cihazıyla aynı bana buyüzden cazip geldi bikaç sorum olcak size

cihazla ilgili bir problme yaşadınızmı rahatsız eden bir yanı varm?

kolçak altındaki usb çalışmya devam ediyormu torpidoya yeni çıkışmı konuluyor?

kasma reset atma yavaş çalışma takılma gibi problemler yaşanıyormu?

• anıll. A kullanıcısına yanıt
    Şu an kullandığımda herhangi bir problem yada kasma yok. Kolçak altı USB girişi de dahil olmak üzere araçta tüm aksamlar çalışıyor. Torpidoya falan giriş konulmadı. Ben Carvocal İzmir bayisinde taktırdım, bayiden bayiye fark olur mu bilmem ama üründen memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlkn_90 -- 17 Haziran 2017; 14:21:22 >
  • Yeni 7.1 Android versiyonu cihazlar piyasaya çıkmış. Navimex marka olarak.
  • Bugün carvocal ile görüştüm , eğer araçta ekran varsa , örneğin makyajsız ppp , black veya makyajlı skypak , design ve ppp gibi ; bu multimedya ekranlarının olmayacağını söyledi ; doğrumudur ? Yoksa sadece carvocal e has bir durum mu ? Yani araçta zaten geri görüş kamerası var , buna uyuymlu olması lazım örneğin. Bana çok mantıklı gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-com-man

Bugün carvocal ile görüştüm , eğer araçta ekran varsa , örneğin makyajsız ppp , black veya makyajlı skypak , design ve ppp gibi ; bu multimedya ekranlarının olmayacağını söyledi ; doğrumudur ? Yoksa sadece carvocal e has bir durum mu ? Yani araçta zaten geri görüş kamerası var , buna uyuymlu olması lazım örneğin. Bana çok mantıklı gelmedi.

Ne alakası var? Bence bir yanlış anlaşılma durumu var...
    Özellikle 2 kez sordum , bende ekran var ama bence yeterli değil , daha fazla özellik olan cihaz varsa taktırmak istiyorum diye.
    Maalesef ekranınız olduğu için uyumlu cihaz yok , olmuyor denedik falan dedi adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-com-man

Özellikle 2 kez sordum , bende ekran var ama bence yeterli değil , daha fazla özellik olan cihaz varsa taktırmak istiyorum diye.
    Maalesef ekranınız olduğu için uyumlu cihaz yok , olmuyor denedik falan dedi adam.

Mümkün değil. MiLLET ANDROİD 10 İNCH CİHAZ TAKTIRIYOR.
    Size özelden firma adı yazdım. O firma ile bir görüşün konusunda fena değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taydin66 -- 27 Kasım 2017; 22:43:0 >
  • e-com-man kullanıcısına yanıt
    Hocam orijinal ürünün işletim sistemi ve diğer herşeyi farklı, sonradan takılan piyasadaki ürünler ise Android yani hali hazırdaki kamera, GPS, mikrofon gibi donanımla uyumsuzdur. Boş paket araca nasıl takılıyorsa o şekilde tüm kendi tesisatıyla birlikte takılır.
  • Adam navigasyon işini çözmüş. Süper
    https://m.youtube.com/watch?v=JIroqpWRwrI&feature=youtu.be
    QQ için multimedia arayanlara süper bir çözüm:

https://youtu.be/JIroqpWRwrI
  • 2016 model qashqai black edition modelinde aracın üstünde gelen multimedya(navigasyon) sisteminin markası nedir acaba?
    güncelleme yapacağım da becerebilirsem :)
  • android navigasyon kullanan var mı? hangi marka ve model önerirsiniz?
    bir de qashqaide ses, tavandaki blutooth hoparlörden geliyor ve gayet başarılı. ancak bu cihazları takınca, blutooth sesi nereden geliyor? tavana entegre oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inch -- 14 Kasım 2018; 9:10:55 >
  • Arkadaşlar makyajlı visia var bende. Tuşlu teyp ve 4 hoparlör, ses kalitesi kötü. Bu kötü olma hali teypten mi hoparlörden mi kaynaklı?

Ekran, navigasyon, geri görüş vs. ihtiyacım yok, bluetooth ile telefon konuşması yapmak ve usb üzerinden mp3 dinlemek bana yetiyor, sadece müzik kalitesi biraz daha yükselse iyi olacak. Yani teyp aslında iyi ama hoparlör kötü ise hoparlörü yenilemek bana yetecek.
  • inch kullanıcısına yanıt
    konunun ilk sayfasını okursanız orada öneriler var
  • ŞU ANA PİYASADAKİ EN SON VERSİYON CİHAZ BİLGİLERİ BUDUR

Operation System Android 9.0 Pie
    Cpu:Rockchip PX5 Octa core
    Ram:Samsung DDR3 4 GB
    Memory:64 GB
    Wifi:Yes
    Ekran: 8 inch veya 10 inch IPS HD digital capacitive touch dual screen
    Resolution: 1280*720
    Bluetooth:IC IVT I40
    OBD2(araç beyin bilgilerini gösterme):evet Support ELM327 OBD2
    Radio: IC NXP 6686
  • Satin almak icin Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mi bu ürünü. Fiyat vs nedir?
  • konuyu biraz hortlatacağım. Kullandığınız ve hiç sorun yaşamadığınız cihaz var mı. hangisini önerirsiniz bende taktırmak istiyorum.
  • son_mektup kullanıcısına yanıt
    Bizde Navitech var ama Android Auto görünce bu baya kötü geliyor. Navitech dediğin Android tabletin arabaya bağlanmış hâli. Android Auto kadar kullanışlı değil.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.