Şimdi Ara

.::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. (739. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.993
Cevap
178
Favori
1.017.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2017 model qq 1.5 dci aracım 20000km ye ulaştı.

İstanbul Anadolu yakası yetkili servislerin 2018 periyodik bakım fiyatlarını bilen var mı?

İlaveten;
    Blok muafiyeti kanunu gereğince garanti kapsamındaki araçlarımızın periyodik bakımlarını yetkili servislerde yaptırma zorunluluğu yokmuş,orijinal yedek parça kullanılması ve fatura ile belgelenmesi şartı ile bahse konu bakımlar özel servislerde de yapılabilmekteymiş.

Bilgisi olan var mı acaba?

Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: celiker13

Merhabalar,

2017 model qq 1.5 dci aracım 20000km ye ulaştı.

İstanbul Anadolu yakası yetkili servislerin 2018 periyodik bakım fiyatlarını bilen var mı?

İlaveten;
    Blok muafiyeti kanunu gereğince garanti kapsamındaki araçlarımızın periyodik bakımlarını yetkili servislerde yaptırma zorunluluğu yokmuş,orijinal yedek parça kullanılması ve fatura ile belgelenmesi şartı ile bahse konu bakımlar özel servislerde de yapılabilmekteymiş.

Bilgisi olan var mı acaba?

Saygılar...

Ortalama standart bakım dizel (filtre,yağ genel kontrol vs...) 1100 tldir (mazot filtresi hariç)geçen ay serviste ekranda yansıyan rakam Mazot filtresiyle 130 olur sanırım

Hayırlı günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celiker13 C kullanıcısına yanıt
    aynen öyle yasada ama dışarıda yaptırıp da sonra bir sıkıntı olunca servise götürürseniz thh'ne gitmeden veya dava açmadan çok büyük ihtimalle o sorunu çözdüremezsiniz.
    Arkadaşım Bosch car service de yaptırdı bakımı sonra sıkıntı olunca (trim sesi) servise götürdü(doğuş oto) kabul etmediler. Dava açsa olurdu da sanayide 50 tl ye çözdü işi, uğraşmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanıtlarınız için tşk.

Bugün Anadolu yakasında mukim 3 ayrı yetkili servisten fiyat aldım.2018 yılı güncellemesi yapmışlar.
    Sanırım hepsinin fiyatları aşağı yukarı aynı.2017 dci 1.5 qq 20000km bakımı için 1230TL istediler.

Bostancı Sanayi Sitesi'nde son 8 yıldır ara ara gittiğim Güney Oto'dan (Nissan Özel Servisi) aynı periyodik bakım için (mazot filtresi dahil) 625TL fiyat aldım.

Galiba gözümü karartıp özel servise gideceğim.

Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: celiker13

Yanıtlarınız için tşk.

Bugün Anadolu yakasında mukim 3 ayrı yetkili servisten fiyat aldım.2018 yılı güncellemesi yapmışlar.
    Sanırım hepsinin fiyatları aşağı yukarı aynı.2017 dci 1.5 qq 20000km bakımı için 1230TL istediler.

Bostancı Sanayi Sitesi'nde son 8 yıldır ara ara gittiğim Güney Oto'dan (Nissan Özel Servisi) aynı periyodik bakım için (mazot filtresi dahil) 625TL fiyat aldım.

Galiba gözümü karartıp özel servise gideceğim.

Saygılar...

Parçayı netten orjinal alın (mais grup filtreler yağ sanırım elf 5.30 vs..) o servise gidin cebinize kalır bayağı para

• sguler16 kullanıcısına yanıt
    dunlop da kullanıyor ozellıkle 19larda daha cok dunlop var fabrıka cıkısı.Black edıtıon yerıne bende ppp al.Yada butce yetersız dersen skypack al arada sadece jant ve navı farkı var jant konforsuz navı de guncelleyemıyorsun sevısden sd card alman lazım oda cok tuzlu
  • acquiles kullanıcısına yanıt
    merhabalar 2017 model nissan qashqai skypack 1.5 aracımda aynen bahsetmiş olduğunuz balata ses problemi aldığımdan beri mevcut.zaman bulup servise gidemedim bir türlü.acaba nedeniyle ilgili bir çözüm bulabildiniz mi?teşekkürler.
  • ikalem İ kullanıcısına yanıt
    Nissan markalı araç fiyatları için destek olabilirim.
  • Merhaba arkadaşlar son günlerde face Nissan grubunda navigasyon güncelleme için SD kartlar satılıyor.100 TL deniyor.Bilgisi olan ve kullanan arkadaşlar var mı? Servislerde bunun için çok daha fazla paralar isteniyor.

• jimmorrison84 kullanıcısına yanıt
    NAVİGASYON VE ORJINAL KAUÇUK PASPASDA YARDIMCI OLABILIRMISINIZ PEKI ;)
  • tsomania T kullanıcısına yanıt
    Merhaba aracanızın şehiriçi yakıt tüketimi ne kadar ve memnunmusunuz ?

• Merhaba

Aracı eşim kullanıyor. Yoğun trafikte ve biraz da devirli kullandığından yakıt tüketimi biraz fazla. Hafta sonları ve şehirlerarası benim aracımı kullandığımız İçin ortalaması sizi yanıltabilir. Görünen ortalama 10.5 litre. Yılda 10.000 km’den az yol yaptığı İçin yakıtı pek sorun etmiyoruz. Araçtan genel olarak memnunuz. 1.2 motor olmasının vergi avantajı da var. İki yılı doldurdu, herhangi bir sorun yaşamadık.

• tsomania T kullanıcısına yanıt
    10.5 çok fazlaymış

• eynipa E kullanıcısına yanıt
    Navigasyon yazılım güncellemesi mart nisan gibi geleceği öngörülüyor. Şuanda yazılım konusunda yardımcı olamıyoruz. Kauçuk paspaslar şuan 150₺ dir.
  • jimmorrison84 kullanıcısına yanıt
    sanırım eksik yazdım komple cihaz idi sormak istedigim Android 10 inch olan.
    paspaslarda egerkı katalogdakının aynısı ıse super fıyat
  • 2 yıl 2 aydır kullandığım ve halen yanına gelirken aşık olduğum 1,2 platinium premium Sedef beyaz aracımı (24000km de) artık uzun yol yapacağım için dizel ile değiştirmeye karar verdim
    Aynı donanımda pp ve renkte dizel arıyorum
    Kendi aracımda bir kusur yoktur, 2. Yıl bakımı km si geldiği için değil yılı geldiği için yaptırıldı Halen 10 ay garantisi ( 35000 km ) var
    Link altta benzer temizlikte ve km de dizel satan varsa forumda lütfen pm den link atın

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-full-teknoloji-sevenlere...garantili-529017060/detay

• onrevsen kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-full-teknoloji-sevenlere...garantili-529017060/detay

• Araçtan tek şikayetim park ederken balataların çıkardığı çat sesi
    Kapalı garaj olduğu İçin çok yankı yapıyor ve birşeye çarpmış hissi veriyor , yazık yan komşum arabasından inmiş yürüyordu ben park etmek için gelip manevra yaparken adam o çat çut sesinden rahatsız oldu ( muhtemelen aracına çarptım sandı) geri gelip aracının etrafında dolaştı😄😄😂😂
    Sonra muhabbetle ev yoluna düştük ( eeee adamda A6 olunca dert ediyor tabi )

• quote:

Orijinalden alıntı: airwolf26

Geçen hafta aldım hocam aracın çok güzelmiş ama benim bütçemi aşıyordu alamazdım Allah satana bereketini,kullanana kaza bela vermesin..

• quote:

Orijinalden alıntı: jimmorrison84

Navigasyon yazılım güncellemesi mart nisan gibi geleceği öngörülüyor. Şuanda yazılım konusunda yardımcı olamıyoruz. Kauçuk paspaslar şuan 150₺ dir.

Paspas ihtiyacınız için bu linkden bilgi alabilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/ana-konu-havuzlu-paspaslar-3d-4d-5d-bilmecesi--131193132-2#131487034
  • 
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.