Şimdi Ara

.::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. (728. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.992
Cevap
178
Favori
1.017.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. 2015 QQ 1.2 Tekna aracımda yol bilgisayarı saati ve radyo üzerindeki saat 00:00 a dönüyor bu şekilde aracı durduruyorum. Belli bir süre (1-2 saat) sonrasında aracı tekrar açtığımda saat normale dönmüş oluyor. belli aralıklarla bu durum devam ediyor. Bir fikri olan veya bu durumla karşılaşan varmı. Şimdiden teşekkürler.
    Not: Servise götürdüğümde ilgilendiler ama cihaz bağlandığında bir sorun bulamadılar.
  • odin00 O kullanıcısına yanıt
    Aynisi bende de oluyor sonra duzeliyor , 1 senede 3-4 kez yapti..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolgao2000 T kullanıcısına yanıt
    Acaba Multimedia mı kullanıyorsunuz yoksa orjinal radyomu servis radyonunda sorunlu olabileceğini söyledi.
  • Arkadaşlar yeni gelecek olan qashqai harika gozukuyor 2015 araclarimizi yeni kasaya uyarlayabilir miyiz,

2~qasqamiz icin bir bodykit oneriniz var mi yaoan bir yer niliyor musunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • odin00 O kullanıcısına yanıt
    Standart ustunde gelen moktan radyo var

• Bugün servis için gittiğim Meçsan'da X-Trail'in yenisini gördüm. Değişen ön tasarım çok göz alıcı olmuş.
    Birde fiyat bilgisi vereyim. 50.000 bakım + ön balataların değşimi 1190 TL tuttu. 3 yaş üstü indiriminden yararlanıldı.
    İyi ki indirim varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cherqes -- 27 Temmuz 2017; 17:28:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cherqes

Bugün servis için gittiğim Meçsan'da X-Trail'in yenisini gördüm. Değişen ön tasarım çok göz alıcı olmuş.
    Birde fiyat bilgisi vereyim. 50.000 bakım + ön balataların değşimi 1190 TL tuttu. 3 yaş üstü indiriminden yararlanıldı.
    İyi ki indirim varmış.

Gerçekten iyi indirim olmuş araç dizel mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracımda birkaç gündür km yerine A harfi
    bu yazıyor bu ne demek km sayacımı nasıl görürüm. bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oonursahin -- 28 Temmuz 2017; 5:32:49 >
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    Evet 1,6 dizel X-tronic. 50.000 için indirimsiz (3 yaş altı) bakım fiyatı 1200 civarı imiş.
  • oonursahin O kullanıcısına yanıt
    Aracınızda 3 adet km sayacı bulunuyor.
    1- Toplam km
    2- 2 adet (A ve B) istediğiniz zaman sıfırlayabileceğiniz sayaç

Sol tarafta Trip yazan düğme var, uzun basarak bulunduğunuz sayacı sıfırlayabilir, kısa basarak sayaçlar arasında geçiş yapabilirsiniz. (toplam km'yi gösteren sayacı sıfırlayamazsınız)
  • Herkese merhaba
    Nissan web sitesinde 1,2 motor manuel sadece visa fiyatları var, diğer versiyonlarmı kalktı yoksa artık manuel şanzıman gelmeyecekmi
  • turgut532 T kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir incelemedim ben siteyi. Muhtemelen benzinli modellerde manuel satışı oldukça düşük. Onlar da sadece otomatik getiriyor olabilir.

Edit: Dikkat ettiyseniz 1.6 dizelde de manuel seçeneği kalkmış. Yalnızca otomatik satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SouthhPark -- 29 Temmuz 2017; 11:43:43 >
  • Aracım son zamanlarda bazı kalkışlarda tabiri caiz ise gaz yememeye başladı. Start stop'un devrede olduğu durumda başıma geldi özellikle. Yani şöyle oluyor gaza basıyorum ama arabanın tepki vermesi zaman alıyor. Her zaman olmuyor bu ama böyle bir durum var. Sizce ne yapmam gerekir? Böyle birşey yaşayan oldu mu?

Birde geçen perşembe istanbul'a yağan dolu yağışından dolayı aracı hasar alan oldu mu? Servis'i aradım (Tepretoğulları) sadece cam hasarı olan araçları alıyorlarmış. Kaporta hasarları için daha sonra arayın dediler.
  • Klima ful çalışırken oluyor kalkışta arac gaz yemiyor sanki arkadan biri çekiyormuş gibi servis normal diyor bu duruma 1.2 xtronic

• copen C kullanıcısına yanıt
    Oyle birsey yok kardes, servis uyduruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Oyle birsey yok kardes, servis uyduruyor.

Sadece klima en üst seviyede çalışırken benimde başıma geldi ilk kalkista arac gaz yemiyor sonradan toparlıyor klima kapalı yada düşük seviyede hiç yaşamadım bu problemi yaşayan yada çözüme kavuşturulan varsa paylasabilirmi 1.2 xtronik

• quote:

Orijinalden alıntı: copen

Klima ful çalışırken oluyor kalkışta arac gaz yemiyor sanki arkadan biri çekiyormuş gibi servis normal diyor bu duruma 1.2 xtronic

Klima'yı hatırlamıyorum ama evet aynı dediğin gibi oldu. Benim de aracım 1.2 xtronic. Sanırım eco mod açıktı
  • Eco acik kapali klima sonda 4 kisi hic yasamadim arkadaslar...

• Bugün direksiyonla ilgili ufak bi sıkıntı için servisteydim.3 adet şanzıman yerdeydi yineBi hacı abi geldi tanıştık araç 30 bin de ona da demişler şanxımanı indirecez 2 saat kaldım 4 araç şanzımandan arızalı.Yetkiliye soruyom nasıl diye artık şanzıman sorunu kalmadı

• copen C kullanıcısına yanıt
    manuel mı aracınız?
  • 
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.