Şimdi Ara

.::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.993
Cevap
176
Favori
1.016.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stulluk

quote:

Orijinalden alıntı: draco1987

quote:

Orijinalden alıntı: desgilad

Geri gorus kamerasi dahil hocam.ama orjinali gibi kusbasi gorunum vs yok.

Kusbakisi harika.

Inanilmaz ise yariyor

+1 kesinlikle cok buyuk rahatlik sagliyor...

Tekna modelinde bildiğiniz gibi ön ve arka park sensörü var.bu miltimedya sistemi takıldığında bu sensörler iptal mı oluyor yanlızca geri kamera mı çalışıyor.bu sensör gece görüş özellikli mi.aynı kameradan ön tarafa da takılabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

quote:

Orijinalden alıntı: stulluk

quote:

Orijinalden alıntı: draco1987

quote:

Geri gorus kamerasi dahil hocam.ama orjinali gibi kusbasi gorunum vs yok.

Kusbakisi harika.

Inanilmaz ise yariyor

+1 kesinlikle cok buyuk rahatlik sagliyor...

Tekna modelinde bildiğiniz gibi ön ve arka park sensörü var.bu miltimedya sistemi takıldığında bu sensörler iptal mı oluyor yanlızca geri kamera mı çalışıyor.bu sensör gece görüş özellikli mi.aynı kameradan ön tarafa da takılabilirmi

Bu konuda bilgim yok, bsyiyi aramanizi tavsiye ederim...

• Araçla 4.günüm . Dün 1003 km de depoyu fulledim 78 km kalan gösteriyordu. Ortalamam 4.6 bence gayet iyi :) bu arada 1.6 manuel . Uzun yol ortalama hızım 100-120+ dır çok da yavaş gelmedim yani bence çok aşırı bir sonuç değil

• Cam tavan sahibi arkadaşlar bu yaz sıcaklarında cam tavan açık dolayabiliyormisinuz .benim araçtada var ama sıcaktan açamıyorum.kafama işliyor.acaba bi araçta da böyle mi.cam tavana cam filmi kaplatmak gerekirmi.1 veya 2 numara hangi cam filmi çektirilmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

Cam tavan sahibi arkadaşlar bu yaz sıcaklarında cam tavan açık dolayabiliyormisinuz .benim araçtada var ama sıcaktan açamıyorum.kafama işliyor.acaba bi araçta da böyle mi.cam tavana cam filmi kaplatmak gerekirmi.1 veya 2 numara hangi cam filmi çektirilmeli

Evet bende surekli kapatiyorum tavanı malesef... geceleri acinca guzel...

• Cam tavanın güzelliğini arkada oturanlar yaşıyor.. ben aracı kullanacam eşim yanımda oturacak.. cam tavana gerek yok

• Güncel yakıt tüketimi.Bayramda 1500 km yol yaptım.Ortalama depoyu fulleyince sıfırladım karışık 5.5 lt sürekli klima açık 3 kişi.1.5 dci aracım.Bir depoyla 1000 km yaptım.Aracım 1800 kmde daha biraz daha düşsse iyi olur :) Sakin kullanmadım uzun yolda düzde 118 km/h sabitledim yokuslarda 130 140 sıkıstırdım şehirici performanslı kullandım.Tiguandan sonra arac kokluyor :) ama arabanın gece ic görüntüsü berbat ışıklandırma zayıf,mıcırlı yolla alttan cok ses alıyor.Yol tutuşu süper.Geliştirilmiş yol tutuş sistemi harika çalışıyor.

Birde arkadaşlar kaucuk paspas bagaj havuzu vs nereden aldınız tavsiyesi olan varmı.Aracın heryeri denizkumu doldu.Araçta ilk yardım çantası yangın söndürücüde yokmus yeni farkettim.İlkyardımdanda kısılmaz arkadaş ya
  • .bu araçta ön cam buz çözücü neden konmamış acaba.ayrıca arkadaşlar aracın kliması örneğin dıştan hava aldığında kötü koku geldiğini anladığı zaman otomatik olarak iç sirkulasyona geçiyormu.akıllı hava sistemi gibi bişey olarak geçiyor.AQS
  • aliserpil2006 A kullanıcısına yanıt
    O kadarı da yapamayıversin artık...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRAVEHEART11

O kadarı da yapamayıversin artık...

kalite ayrıntılarda gizlidir dostum.çogu c sınıf araçta olan bir özellik.benim eski bravomda da vardı
    Merak ettiğimden soruyorum: Bu özellik hangi C sınıfı araçlarda var acaba? Hani evde doğalgaz algılayıcı/alarm yakınında parfüm sıkılsa bile alarm verip, doğalgazı sayaçtan kesiyor da, klimada, hele araç klimasında benzer bir özelliği duyunca şaşırdım biraz. Olmayacak şey değil ama çok mu gerekli?

• BRAVEHEART11 kullanıcısına yanıt
    vw,skoda ve seatın klimatronik kullanan modellerinde var mesala.tiguan ve yetide de var.sana şöyle örnek veriyim.trafikte ilerlerken bir lpg li aracın arkasında durdun sistem lpg kokusunu aldığı zaman dıştan hava almayı kesip iç havalandırmayı çalışıyor.araç içinde o kokuyu almana fırsat bırakmadan kesiyor.aksi durumda o kokuyu aldıktan sonra elle iç sirkülasyona aldığın zamana kadar o koku araç içine girmiş oluyor.durum normale döndüğünde tekrar dış sirkülasyona geçiyor veya yolda giderken duman kokusu veya herhalngibir pis koku aldığında da benzer oluyor.olmazsa olmaz bir özellik değil ama kullanışlı
  • Benim 2012 megane sport tourer da da var. Geçişi anlaşılıyor bile.

• Güzel ozellikmis beğendim,

Kumandamdan cam açma kapama; aydınlatmalı cam açma düğmeleri olsa daha da makbul olurdu?

Teşekkürler

• Arkadaşlar yeni aracınıza seramik kaplama boya koruma vs gibi birşey yaptıran varmı
  • kullanıcı kitabını buradan indirebilirsiniz.

QASHQAI Kullanıcı Kitabı
  • quote:

Arkadaşlar yeni aracınıza seramik kaplama boya koruma vs gibi birşey yaptıran varmı

Seramic Kaplama - ses yalıtımı veya boya koruma için 5075213649 numaralı hattan bilgi alabilirsiniz.
  • Yakıt tüketimi ile ilgili Fabrika verileri 19 ve 16 inç jant takılı olan (platinium ve visia) modeller için aynı bir fark belirtmemişler!! Peki bu lastik ebatlarındaki farklılık, kullanım esnasında değişken tüketim değeri oluşturması gerekmezmi??

• quote:

Orijinalden alıntı: ChonDanger

Yakıt tüketimi ile ilgili Fabrika verileri 19 ve 16 inç jant takılı olan (platinium ve visia) modeller için aynı bir fark belirtmemişler!! Peki bu lastik ebatlarındaki farklılık, kullanım esnasında değişken tüketim değeri oluşturması gerekmezmi??

Bence az da olsa farketmesi lazim. Visia ve tekna da taban genisligi 215 mm. ba ve platinium da ise 225 mm.

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.