Şimdi Ara

Nissan Qashqai:: 10 yıllık EuroNcap Rekoru::: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
0
Favori
79.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ici fena degil de on tasarim hic hos olmmis bence.
    zaten murano yu da sevmiyorum.
    ama infiniti fx ler cok hos
  • caliber in; içi iğrenç tipik amerikan arabası hele o tavanı acayip basık
  • Tutarmı tutmazmı,Türkiyeye gelirmi gelmezmi onuda bilmem.Bildiğim tek şey arabanın çok hoş durduğu
  • bence bu araba türkiyede çok tutacak..çok tatlı olmuş yaa.aşık oldum yemin ederim..bide dizel tadından yenmez walla
  • turkiyeye ne zaman gelecek bu araba,
    şimdiden şiparişmi versek ne sonra kalmaz felan
  • SÜPER OLMUŞ.
    UYGUN BİR FİYAT POLİTİKASI UYGULARLARSA YANİ DAHİATSU TERİOS GİBİ FİYAT KONUSUNDA UÇMAZLARSA OLDUKÇA ÇOK SATAR.
    KRO ARABASI KİA SORENTO DAN ÇOK ÇOK DAHA İYİ GÖZÜKÜYOR....
  • Bekleyelim görelim Istanbul Autoshow a gelirmi bilmem ama insanda merak uyandıdığı kesin en azından benim için...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

tek sorunu nissan olması bence
    yoksa diğer özellikleri güzel

Saçma sapan kia sorentolar sattığına göre buda çok satar merak etmeyin...
  • valla ben değendim uygun bi fiyatla çok satar diye düşünüyorum özellikle 1.5dci
  • arkadaş iyi uçmuşsun. avrupadaki fiyatta da vergi olduğunu unutma. arabanın çıplak fiyatı üstüne konur vergiler. vergi dahil fiyatına değil. ayrıca %80 ötv hiçbir arabada yok. %75 var o da 2.0 motorlar için.

quote:

Orjinalden alıntı: opelim

BAK ŞİMDİ FİYATA ne kadar tutacak sen hesapla.avrupa satışi 21 euro %80 özel tükedım vergısı=18,38euro toplam39.38 euro bıde buna 1,18 kdv 6,000 euro koydukmu 45,38 euro tr ye deki satiş fıyatihayırlı olsun dostum.türk lırası olarakda 45.38*185=830.95.00 bin ytl yaklaşik 90 bin ytl en alt donanımlısı.şimdi de bakalım tutulurmu...
  • 40 milyara dizel 4x4 ve de scenic boyutlarında olursa süper bi fiyat. eğer 1 sene önce araba değiştirmemiş olsaydım süper olurdu. hem altı yüksek, hem mazotlu, hem 4x4, hem de içi geniş. çok iyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinemre

40 milyara dizel 4x4 ve de scenic boyutlarında olursa süper bi fiyat. eğer 1 sene önce araba değiştirmemiş olsaydım süper olurdu. hem altı yüksek, hem mazotlu, hem 4x4, hem de içi geniş. çok iyi.

dizel ve 4*4 sadece 2000 motorda var o da 55-65 arası olacak
  • Emin misin?
    Yazıda dizel ve 2000 cc versiyonlarda 4x4 opsiyonel diye birşey diyordu...
    quote:

Orjinalden alıntı: raifkokten

quote:

40 milyara dizel 4x4 ve de scenic boyutlarında olursa süper bi fiyat. eğer 1 sene önce araba değiştirmemiş olsaydım süper olurdu. hem altı yüksek, hem mazotlu, hem 4x4, hem de içi geniş. çok iyi.

• quote:

Orjinalden alıntı: allforone

Bu Kaşgai isimden kaybediyo, millet bunu sırf isminden dolayı almaz, telaffuz edemezler valla. Bi diğeride scirocco.

yok ya telaffuz ederler keşkai diye okunuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

Emin misin?
    Yazıda dizel ve 2000 cc versiyonlarda 4x4 opsiyonel diye birşey diyordu...
    quote:

Orjinalden alıntı: raifkokten

quote:

ben de öyle dedim zaten 1.5 dizel de 4*4 seçeneği olmayacak ,benzinlide de aynı şekilde 1.6 da yok 2.0 da var

• Evet tutabilir bu araç fakat öyle çok bi satış da beklemem ama Dodge Caliber'e sıkı rakip olacağı kesin. Keşke ön tasarımı Murano'ya benzetselermiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cozger

Evet tutabilir bu araç fakat öyle çok bi satış da beklemem ama Dodge Caliber'e sıkı rakip olacağı kesin. Keşke ön tasarımı Murano'ya benzetselermiş.

caliber bu araca rakip olamaz.arkası acayip basık,ön konsolundaki plastik kalitesi 2. sınıf bile değil 3. sınıf
    bir de qashqai nin içine ve arkasına bakın.
    http://www.netcarshow.com/nissan/2007-qashqai/03.htm
    ++ caliberde 4*4 tr de yok yurtdışında var o da 2.4 litrelik motorda .gelirse yıllık vergisini ve %84 ötv+%18 kdv li satış fiatı inanılmaz olur

• Bugün otoshow da gördüm. Şahane!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

Bugün otoshow da gördüm. Şahane!!!

Qashqai iyidi de, Nissan standı kızlardan kaybediyordu yaw.
  • fuarda bende inceledim aracı . bence çok iyi ve güzel olmuş. türkiye yollarında hoş olacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.