Şimdi Ara

nissan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technological -- 28 Şubat 2022; 2:43:22 >

• Araç yağsız kullanıldıysa segmanlar pistonlar aşınmıştır motor yapılması gerekiyo böyle kullanmayın.Araç yağ bakım aralıklarınız nasıldı kaç bin kmde bir ve hangi (5 30 mu 5 40) mı değişti kullanım şekliniz (devirli mi vs..) üzücü durum forumda rektefiye edilen 1.2 araçlar mevcut. Bende de var 1.2 km 17 binde henüz yağda sıkıntı yok olaya hakim olduğum için ayda bir yağ su akü kontrolü yaparım keşke arada bir sizde elle kontrol etseydiniz ölçseydiniz rn kısa sürede garanti bitse de servisten iyi niyet deneyip yarım motor yapılmasınu isteyiniz tekrar geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Technological T kullanıcısına yanıt
    Aracin garantisi dolmus buyuk ihtimal.yapilabilecek hicbir sey yok.Yapilanlarda cozum olmuyor.Eger araca yagsiz uzun sure binildiyse agir hasar vermis olabilir.Yetkili servis bakimliysa bakimdan dolayi garanti serviste yapilan islerle 1 yil uzar.Belki yapilacaklarda % 100 unu belki belirli oranda indirim yaparlar.ama dedigim gibi cozum degil.Sadece Türkiye de degil dunyada 1.2 tce motor uretimden kalkti yerine 1.3 tce geldi.Bunlari nereden biliyorum ayni motor olan araca biniyorum ve davalik.Davayida kazandim.Sizin boyle sansinizda yok maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    o ses subaplardan mi geliyor yoksa opel astra 1.4 t lerde (lspi) gelen ses mi..?eger 2. olansa sorun cok buyuk.acil olarak bilen birine gosterin araci.ismi yetkili olan ama pek bilgileri olmayanlara degil.
  • Bir arkadaşım aynı versiyon Kadjar kullanıyor. , Defalarca servise gitti geldi. Sonunda sandık motorla değişti.

Tamam aracınızın garantisi dolmuş. Ama bence ne gerekiyorsa yapın , bu adamlarla uğraşın. Bu motorlarda bir sorun olduğu belli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technological

Bu mesaj silindi.
    Bi kompresyon testi yaptırıp sonucu npaylaşırmısınız

Siz is emrinde yani acilista sikayetlerinizi ne yazdirdiniz..? Onlar kapanista bu sikayetlere ne cevap verdiler..? Sakirti dediginiz zincirdense o ses azalmiyor artiyor kullanimla.Km niz az olsada bu ses neden geliyormus..?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technological

Bu mesaj silindi.
    Siz beni dineyin kompresyon testi yaptırıp silindirlerin çalışma durumunu görün dışatda yaptırın servisler iyi eğitimli değil nissanda net

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.