Şimdi Ara

NİSSAN PRİMERA (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.229
Cevap
45
Favori
410.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • p12 primerada ziebart 1 numara cam filmi var yarın çekip koyarım :)
  •  NİSSAN PRİMERA

NİSSAN PRİMERA

buyrun resimler
  • Arkadaşlar bende 2004 Tekna var 2 aydır kullanıyorum, yakınımda servis olmadığından sorunu çözemedim, Alarm sorunu uzaktan kumanda kilidi her açtığımda biraz sonra alarm çalmaya başlıyor ikinci basmadan sonra ancak alarm susuyor çözemedim gitti, birde orta konsoldaki merkezi kilit çalışmıyor çocuk var eski 2000 primeram gibi kilitlemek istiyorum ama merkezi kilit çalışmıyor, aracı ikinci el aldım sol ön kapıdan darbesi var ama değişmemiş srvis yapmış 50 000 de daha, geri görüş kamerasıda net değil sadece slüet görebiliyorum, format felanmı lazım nedersiniz.
  • Merkezi kilit ile kitlesende kapılar içeriden yine açılır. Arka kapılardaki çocuk kilitlerini devreye sokmalısın. (Kapı içlerindeki)

Cam filmi taktıran arkadaş acaba muayenede sorun çıkıyor mu hiç yaptırsdınızmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sade100 -- 6 Haziran 2010; 22:53:07 >
  • Bende bundan önce 2000 Primera vardı camlarını koyu film yaptırmıştım 7 ay önce muaynede hafif kusur yazdılar ama geçti netekim yani sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sade100

Merkezi kilit ile kitlesende kapılar içeriden yine açılır. Arka kapılardaki çocuk kilitlerini devreye sokmalısın. (Kapı içlerindeki)

Arkadaşım sendekide teknamı, merkezi kilidi anladım ben eski primera gibi sanmıştım ama öyle değilmiş, Şu alarm kafama takılıyor kumandaya tek bastığımızda sadece sol ön kapı açılıyor ve 5 saniye sonra alarm çalıyor ikinci kez bastığımda alarm susuyor benmi beceremiyorum sendede böylemi, bu geri görüş kamerasıda çok puslu net değil servis buna format felan atıyormu
  • quote:

Merkezi kilit ile kitlesende kapılar içeriden yine açılır. Arka kapılardaki çocuk kilitlerini devreye sokmalısın. (Kapı içlerindeki)

muayneden sonra takıldı filmler.bu arada yanlış yazmışım 2 numara olacak filmler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUN TUZU

quote:

Arkadaşım sendekide teknamı, merkezi kilidi anladım ben eski primera gibi sanmıştım ama öyle değilmiş, Şu alarm kafama takılıyor kumandaya tek bastığımızda sadece sol ön kapı açılıyor ve 5 saniye sonra alarm çalıyor ikinci kez bastığımda alarm susuyor benmi beceremiyorum sendede böylemi, bu geri görüş kamerasıda çok puslu net değil servis buna format felan atıyormu

tek basista sadece on kapi acilir ama alarm calmmasi lazim
  • Bu yaz neredeyse Tr turu yapıcam. Muayeneden sonra eski filmleri yenilemeyi düşünüyorum kaç numara filmlere polisler takılmıyor. Bu arada tekna gayet hoş olmuş, jant ve filmler çok uygun.Teknaya dahası da olmaz herhalde bir de şu kasanın önüne çare bulunsa.
  • valla bizdeki filmler 2 numara hiç sorun olmadı şu vakte kadar.ön cam ve sunroof hariç komple film var.bu arada jantlar orjinaldir araç 2.0 tekna 2004 model 60binde en fullüdür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus88 -- 7 Haziran 2010; 18:17:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUN TUZU

quote:

benım aracımda alarm yok ama aynen tum prımeralardakı gıbı once sol on kapı acılır sonra bır daha basınca dıger kapılar acılır bu normal o yuzden sızın aracın ıkıncı basısta susması da normal ıstersenız denemek ıcın ılk acısta 2 defa basıp (benım yaptıgım gıbı) calacakmı dıye bakın bu gayet normal fakat cameranın gayet net olması gerekır arka plakanın uzerındekı kamerasının ıcı hava su nem vs vs almıs olabılır zaman zaman benımkı de nem alıyor ama gecıyor dıye ben bısey yapmadım ıstersen cameranın onundekı camı elektırıkcıye soktur temızlet sılıkonları yenıle ve tekrar tak keyıflı surusler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus88

valla bizdeki filmler 2 numara hiç sorun olmadı şu vakte kadar.ön cam ve sunroof hariç komple film var.bu arada jantlar orjinaldir araç 2.0 tekna 2004 model 60binde en fullüdür

fılmler 2 numara olunca bıraz acık geldı gozume gercı araba da koyu renk daha koyu olursa bogabılır 2.0 olunca tabı jant lar da fark edıyor demekkı bız nerden bılelım:) gerçekten çok şık duruyor Allah kazasız belasız bindirsin benımkı gumus grı o yuzden en koyu ton yaptırmayı dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgunefe09

quote:

Orijinalden alıntı: yunus88

valla bizdeki filmler 2 numara hiç sorun olmadı şu vakte kadar.ön cam ve sunroof hariç komple film var.bu arada jantlar orjinaldir araç 2.0 tekna 2004 model 60binde en fullüdür

fılmler 2 numara olunca bıraz acık geldı gozume gercı araba da koyu renk daha koyu olursa bogabılır 2.0 olunca tabı jant lar da fark edıyor demekkı bız nerden bılelım:) gerçekten çok şık duruyor Allah kazasız belasız bindirsin benımkı gumus grı o yuzden en koyu ton yaptırmayı dusunuyorum

teşekürler en koyu ton tavsiye etmem çok koyu olur ve polislerle sıkıntı olabilir
  • Dün muayneden geçtim araca LPG işlettim üzerinde amerikan ziebeth (heralde)Fİlm vardı aracın tonlarında şampanyamsı içeri görünmüyor asla ama içerdende film yok gibi 03.2010 da eyeni yasa çıkmış cam filmleri için kusur belirtemezmiş Tüvvtürkler, Polislerdende korkmayın :)) :)) daha önceden bu cezalar yargıtaydan dönmüştü piyasada orjinal renkli camlara ceza uygulanamazken diğer araçlara uygulanmasının adil olmayacağı türden bir açıklaması vardı polis gene yazar ama itirazınız da haklı çıkarsınız mutlaka...
    Benimde şu kamera canımı sıkıyor serviste yokki baktırayım kaç paradır kökten değişsem acaba serviste yakında servise giden olursa hayrına birsorsun arkadaşlar.
  • Arkadaşlar isterseniz anahtara ilk bastığınızda 4 kapınında açılmasını sağlayabilirsiniz. (Konfor modu) Tek kapının açılması büyükşehirler için bir tedbir. Kumandadaki iki tuşa birlikte 5 sn basılı tuttuğunuzda bu iki mod arasında geçiş yapar.
  • quote:

Arkadaşlar isterseniz anahtara ilk bastığınızda 4 kapınında açılmasını sağlayabilirsiniz. (Konfor modu) Tek kapının açılması büyükşehirler için bir tedbir. Kumandadaki iki tuşa birlikte 5 sn basılı tuttuğunuzda bu iki mod arasında geçiş yapar.

teşekkürler bilmiyodum :D
  • quote:

Arkadaşlar isterseniz anahtara ilk bastığınızda 4 kapınında açılmasını sağlayabilirsiniz. (Konfor modu) Tek kapının açılması büyükşehirler için bir tedbir. Kumandadaki iki tuşa birlikte 5 sn basılı tuttuğunuzda bu iki mod arasında geçiş yapar.

Bilmediğimiz birşey daha benim alarm sorunumda çözülecek bu şekilde heralde, açıklama için teşekkürler.
  • Arkadaşlar bende kullanma kitapçığı var. Sorularınız olursa yardım etmeye çalışırım. Yine alarm ile ilgili araç içindede hareket sensörleri varmış ve kapatılabiliyor. (Kitapçıkta yazıyor) Tabii özellik varsa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sade100 -- 12 Haziran 2010; 19:21:35 >
  • benim merak ettiğim bu araçlara usb yada aux tarzı şeyler uygulanabiliyor mu?
  • 2006 primera tekna 45 bin km aracımı uygun bir teklifle satmayı düşünebilirim. Düşünen arkadaşlar detaylar için pm'î kullanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allforone -- 11 Haziran 2010; 20:58:31 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.