Şimdi Ara

Nissan Pickup hakkkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu araç hakkında düşünceleriniz bide...

2.5 Motoru var buna turbo koyarsak 133 BG kaça çıkar ?

• Zaten Turbodizel değil mi o motor? Yani yanlış biliyo olabilirim de öyle hatırlıyorum sanki
  • 133 BG çok az 2.5 Motora.
  • Ama ticari araç sonuçta.. fiat ın da 1.9 turbo dizel 80bg vardı, ben turboyu kokluyo herhalde derdim Ben bir bakayım şuna

Arkadaşım motor 2488c, 4 silindir, 16V, TurboDizel + intercoolerlı, 133hp güç 304nm tork üretiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janjan -- 16 Mayıs 2005, 22:28:30 >
  • 4x2 skystar kullandım biraz.
    ilk 2 viteste duman çıkararak kalkış yapabiliyorsunuz ama çok yüksek bir pick up.
    şehiriiçinde kullanım için oldukça hoş ve heybetli bir araç.
    arkayı da kapattırırsan bi de 4x4 modelini alırsan oldu mu sana mis gibi jeep
    patrolden pek bi farkı kalmıyor o zaman
  • düşüncem o işte .... :D de araba basmıyo :(
  • powersystem ile 28bg ve 38 tork arttırabilirsin
  • biz de war arkadaşım iş amaçlı kullanıyoruz, 133 hp turbodizel var , fakat tork değeri yüksek bir araç, kalkışı 0-100 km 13 sn bir araç, eğer şöförlüğün iyiyse bi çok otomobili tokatlama potansiyelin olur, son sürat olarakta 180 km h görebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: adilfrom

biz de war arkadaşım iş amaçlı kullanıyoruz, 133 hp turbodizel var , fakat tork değeri yüksek bir araç, kalkışı 0-100 km 13 sn bir araç, eğer şöförlüğün iyiyse bi çok otomobili tokatlama potansiyelin olur, son sürat olarakta 180 km h görebilirsin.

• nissan bakım gunlerının ne zaman aldugunu bılıyormusunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.