Şimdi Ara

Nissan Orijinal Parça ve Aksesuar Fiyatları (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
21
Favori
91.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: manager79

Makyajlı QQ için henüz aksesuar kataloğu çıkmamış.

https://www.nissan.com.tr/nissan-sahipleri/aksesuar-brosurleri.html Makyaj öncesi burada mevcut..

Makyajlı kasa için fikir olabilir; http://polisautoservice.zt.ua/vehicles/nissan-new-qashqai-accessories/

Cok tsk ederim, Rusca dahi olsa mevcut aksesuarlar 3asagi 5 yukari bizde de ayni olacaktir.

Google translate ile bir inceleyeyim

• bitirgic B kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Sorununuzu cozebildiniz mi?

Ve nasıl ,ne kadar maliyet çıktı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 06Joker06 0 kullanıcısına yanıt
    Servis şanzımanı indirmeden birşey söyleyemeyiz demişti balata değişiminden birkaç ay sonra ses azaldı sadece debriyaja hafif basınca titreme devam etti.Aracı 2014 te arkadaşıma sattım aynı bası balata ile bu yıla kadar kullandı yazın kaza yaptı araç pert oldu sigortadan parasını aldı.

• İlginiz ve cevap için teşekkürler.

• manager79 kullanıcısına yanıt
    Scooter bavul iyiymis. Birde qashgai saati.

• Merhaba 2004 Primera için sağ far yıkama motoru ve kapağı ile geri görüş kamerası lazım,bunları piyasadan temin edebilir miyiz ve fiyatı nedir?
  • dun sıfır 2017 navara 4*2 tekna aldık
    park sensoru ve tente ne onerırsınız
    yer:ankara
  • mehmetde kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun... Ben park sensörünü servisten taktırtmıştım, sadece sesli ama iş görüyor. Tente dediğiniz Rollback dedikleri panjur kapama mı? Öyle ise sakın benim hatama düşüp voyager taktırmayın, ne suyu eksik oluyo ne de tozu... Bir yıl dolmadan da ortadan eğilmeye başladı... Cankap'ın ürünü güzel, hem daha etli, hem su yalıtım detayı daha başarılı...
  • Merhabalar,

Nissan juke icin orjinal, kol dayama nereden bulabiliriz?

• Merhaba, 2018 qq tekna için ayak aydınlatma vs gibi bir set / kit var mı ? teşekkürler
  • 2004 model nissan primera p12 hcvt hyper otomatik şanzuman ve motor takozları mevcut mudur acaba
  • Güncel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager79

Aşağıda ki 2 ürün Nissan stoklarında var, yakın bir servise sorunuz..

KS623-JD001 Orj led 527₺

KS623-YCEQ Alternatif İthal model 242₺
    S@manager79 ayın maneger79 daha önce niyetlendim ama kısmet olmamıştı. Bu parçalardan şu anda İstanbul’da Nissan yetkili servislerde var mı, stok görebiliyor musunuz?
    Eğer varsa ve stok görebiliyorsanız güncel fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz?
    Yurtdışı sitelerde çok uygun fiyatlı gündüz LED’leri var fakat uydurma bir şey taktırmak istemiyorum.
    Teşekkürler.

• xx34. X kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Orijinal 380₺

Bu arada merak ettiğim bir konu da, gündüz ledlerinin montajı için tamponun sökülmesi gerekiyor mu acaba. Eğer gerekiyorsa ileride aracı satmak istersem kazalı muamelesi görür mü, sıkıntı yaşar mıyım.

• xx34. X kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Tampon sökülecek.. Kazalı muamelesi görmez.
  • Merhaba,
    2014 model QQ aracımda, araç içindeki arka lambalarım arızalandı. Servis ikisi için 700 lira gibi bir rakamdan bahsetti.
    daha uygun fiyata bulamaz mıyım acaba?
  • cherqes kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj attım.
    Hocam merhaba, 2018 tekna dizel araç sahibiyim, Ancak geceleri far performansından hiç memnun değilim. Üst paketlerde olan led far sistemi( lamba takma değil orjinalde olan tipi ) benim aracıma takılabilir mi? elinizde var mı ? maliyeti ne olur? Yada kesin garanti vereceğiniz araçta sorun çıkartmıyacak Ampül öneriniz varmı ? iYİ FORUMLAR
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.