Şimdi Ara

Nissan Orijinal Parça ve Aksesuar Fiyatları (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
21
Favori
91.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha önce yetkili servisin takmıyoruz dediği gündüz led lerinden taktırmak istiyorum.

Aracımın garantisi ay sonunda bitiyor ve garantimığruna yaptıramadım ledlerden yaptırmak istiyorum. Ne varki internet dahil araştırmalarımda orijinal gündüz ledi bulamadım.

Ayrıca kaltuk altı çekmecesi de isterdim doğrusu.

Sayın @Menager79 bu konuda bilgi verebilir misiniz? Ayrıca İstanbul'da 2013 J10 QQ için kaliteli mümkünse orijinal gündüz ledi nereden bulabilirim bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa cevap yazabilir mi?

Nissan Orijinal Parça ve Aksesuar Fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xx34. -- 23 Şubat 2017; 22:28:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba,
    2008 model qashqai için el freni kolu lazım. el frenini indirmek için bastırdığımız gri plastik kırıldı yapışmıyor. sanırım el freni kolu komple değişecek.

Ayrıca Ön Koruma Barı var elimde onu da satmak istiyorum. isteyen olursa iletişime geçebilir.
  • xx34. X kullanıcısına yanıt
    Aşağıda ki 2 ürün Nissan stoklarında var, yakın bir servise sorunuz..

KS623-JD001 Orj led 527₺

KS623-YCEQ Alternatif İthal model 242₺
  • manager79 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim.

İstanbul'da aradığım servisler biz takmıyoruz diyorlar. Son konuştuğum servis de hiç o işe girme taktıralar memnun değil başka arızalara sebep oluyor dedi.

Ya servisler doğruyu söylüyor ya da müşteri memnuniyetine aldırmayıp işlerine geldiği gibi cevap veriyorlar.

Servisler haklıysa paranla rezil olmak var. Yok, işlerine geldiği gibi cevap veriyorlarsa NISSAN'ın aksesuar satışını baltalıyorlar.

Bu zamanda aracında gündüz ledi kim istemez ki?

Özetle an itibari ile gündüz ledi araştırmaya devam edip taktırmalı mıyım kararsızım.

• Merhaba,

Aracımın 4fren balatası ile ön fren disklerinin değişim zamanı geldi. Servis işçilik dahil 986₺ fiyat verdi.

TRW marka uyumlu parçaların toplam fiyatı 550₺ +150₺ kadar işçilik desek 700₺.

Nissan servislerinin kullandığı parçalar TRW, Bosch gibi parça üreticilerinden aldığı parçalar mı, yoksa Nissan'a özel üretilen aynı kaliteyi dışarıda bulamayacağım parçalar mı?

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

300₺ fark vermeye değer mi?

Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: xx34.

Merhaba,

Aracımın 4fren balatası ile ön fren disklerinin değişim zamanı geldi. Servis işçilik dahil 986₺ fiyat verdi.

Nissan servislerinin kullandığı parçalar TRW, Bosch gibi parça üreticilerinden aldığı parçalar mı, yoksa Nissan'a özel üretilen aynı kaliteyi dışarıda bulamayacağım parçalar mı?

Saygılarımla.

Araç kaç model yeni kasa mı manuel mi otomatik ni ve en önemlisi kaç km deki diskler değişiyo otomatik mi

• quote:

Merhaba,

Saygılarımla.

Ön disklerin 2si ve 4 fren balata işçilik sanırım uygun görünüyor ön disklerin tanesi 250 350 arası sanırım .Bence fiat uygun işöilikle beraber.Ama marka ne onu bilmem

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Araç 2013 model qq+2 1.5 dci euro 5 motor. J10 kasanın yani önceki kasanın son üretilenlerinden. Araç 59bin km yi geçti. Ön disklerde çukurlaşma be dairesel belirgin çizikler var.

Aracın 60 bin bakımı da geldi. Üç yaş üzeri olup garanti kapsamında olmadığından kampanyalı BAKIM fiyatı teklif edildi. Öyle ki Bosch Car da bakım 150₺ Daha ucuz.

Kısacası Bakım dahil dışarıda 1200₺ civarı

Nissan servisinde 1700₺ civarı. 500₺ kadar fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xx34. -- 24 Nisan 2017; 16:28:3 >
    Fiyat farkı en çok parçalarda ortaya çıkıyor.

Ön disklerin çifti + dört tekerleğin balatası

Dışarıda toplam 550₺ TRW marka + işçilik.

Serviste toplam 986₺ OEM markasını bilmiyorum. İşçilik dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xx34. -- 24 Nisan 2017; 16:29:38 >
  • Merhaba,

3 yaş üzeri bakım kampanyasından aracımın 60 bin km bakımı yapıldı. 1.5 dci . Bakım ücreti 600₺

Dört fren balatası değişti, ön fren diskleri değişti. 1.000₺ kadar.

Toplam 1.600 küsür ₺ kadar masrafı oldu.

Bakım dışında parça ve işçilik ücretlerinde de indirim yapılıyor. Garantisi dolan araç sahipleri yetkili servislerden fiyat almadan dışarıda bakım vb. yaptırmasınlar. 100₺-150₺ fark için dışarıda yaptırmaya değmez.

• quote:

Merhaba,

3 yaş üzeri bakım kampanyasından aracımın 60 bin km bakımı yapıldı. 1.5 dci . Bakım ücreti 600₺

Dört fren balatası değişti, ön fren diskleri değişti. 1.000₺ kadar.

Toplam 1.600 küsür ₺ kadar masrafı oldu.

Bakım dışında parça ve işçilik ücretlerinde de indirim yapılıyor. Garantisi dolan araç sahipleri yetkili servislerden fiyat almadan dışarıda bakım vb. yaptırmasınlar. 100₺-150₺ fark için dışarıda yaptırmaya değmez.

3 yaş üstü indirim kampanya diyorda 600 vermişsiniz 1000 ekstrayı hiç bakmıyorum dışarda 100 150 değil yarı fiatına parçaları alıp yaılır diye düşünüyorum yağ ve filtrelerden başka ne yapıldı ki

Aracım için Bosch Car ın verdiği bakım fiyatı 550₺ idi. Sadece kullanılan yağın fiyatı 200₺ civarı. Araç garantili olsa fiyat 1200₺.

Yok illa dışarıda bakım yaptıracaksanız kullanılan parçaların sertifikalı olmasına dikkat.

Servis danışmanım özellikle dışarıda bakım yaptırıp kullanılan hava filtreleri nedeniyle arızalanan turbolardan bahsetti.

Biraz araştırdım ve en kaliteli bakım ve yedek parçaların yetkili servislere verildiğini öğrendim.

Özetle; ne kadar köfte , o kadar ekmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xx34. -- 6 Temmuz 2019; 0:35:52 >
  • Merhaba, 2001 Nissan Almera Luxury 1.8 (114 hp) direksiyon kutusu mevcut mu?

• manager79 kullanıcısına yanıt
    2017 qq için katalogdakı kaucuk paspaslardan arıyorum servis harici biryerden temin edebilirmiyiz orjinalını.Ayrıca servis fiyatı nekadardır.Birde uzunlarım hıc tat vermıyor şimşek etkisi yok.skypack kullanıyorum acaba premıumlarda farklımı farklı ıse nekadar mal olabılır bu sısteme gecmem uzunlar ıcın sadece.teşekkürler
  • eynipa E kullanıcısına yanıt
    yanlış anladınız bahsettiğim gunduz ledı deıl uzunların led far olması
  • Nissan Note 1.5 dci 2012 model için triger setinin fiyatı ne kadar?
  • merhaba,
    2014 nissan note için KE748-3VV89 kodlu kauçuk paspasları nasıl temin edebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager79

Aşağıda ki 2 ürün Nissan stoklarında var, yakın bir servise sorunuz..

KS623-JD001 Orj led 527₺

KS623-YCEQ Alternatif İthal model 242₺

Merhaba,

Yeni kasa Qashqai'lerin aksesuar listesi ne zaman cikar acaba? Eskiden sitede brosurle birlikte aksesuar dokumani da vardi, yeni kasa icin henuz goremedim.

Ne gibi ilaveler yapilabiliyor?

Tskler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahaeray

merhaba,
    2014 nissan note için KE748-3VV89 kodlu kauçuk paspasları nasıl temin edebiliriz?

Servisler özel siparişle, 20-25 günde temin eder. Liste satış fiyatı 434 TL
  • bravoecho kullanıcısına yanıt
    Makyajlı QQ için henüz aksesuar kataloğu çıkmamış.

https://www.nissan.com.tr/nissan-sahipleri/aksesuar-brosurleri.html Makyaj öncesi burada mevcut..

Makyajlı kasa için fikir olabilir; http://polisautoservice.zt.ua/vehicles/nissan-new-qashqai-accessories/

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.