Şimdi Ara

Nissan Orijinal Parça ve Aksesuar Fiyatları (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
21
Favori
91.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar qashqai ve x-trail 2014-2015 modelleri de dahil olmak üzere D-LUX CAM AÇMA VE KAPAMA VE AYNA MODÜLÜ sizlerle buluşmaya devam ediyor.
    inanılmaz fiyat avantajı ve 5 yıllık ürün kalite ve güven deneyimi ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.
    suat yelkovan
    0505 525 43 21
    www.nissanmodul.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qashqaisuat -- 22 Mart 2015; 15:00:28 >
  • merhaba, qashqai 2014 aldım. bagaja ne koysam (market poşeti kutu vs) sağa sola savrulup dökülüyor. derli toplu durmaları için ne almam gerekiyor?
    teşekkürler şimdiden :)
  • Akşam bir kaç aksesuar fiyatı soracağım. 2014 Juke için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

2014 Black Edition Juke'um var. Orjinal kolçak taktırmak istiyorum. Fiyatı hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Ayrıca farları beyaz ışık yaptıran var mı, sarı ışık pek hoş durmuyor. Bunun maliyeti ne kadar olur? Lokasyon İstanbul Anadolu Yakası tercih nedenidir.

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edameda

Merhabalar,

2014 Black Edition Juke'um var. Orjinal kolçak taktırmak istiyorum. Fiyatı hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Ayrıca farları beyaz ışık yaptıran var mı, sarı ışık pek hoş durmuyor. Bunun maliyeti ne kadar olur? Lokasyon İstanbul Anadolu Yakası tercih nedenidir.

Şimdiden teşekkürler.

KDV Dahil satış fiyatı 824TL
  • merhabalar...
    2014 -2015 model Nissan juke , nissan qashqai ve X-Trail araçların tüm modelleri için özel olarak üretilen soketli D-lux cam açma ve kapama ve ayna modülü ücretsiz montaj fırsatı ile
    6 haziran cumartesi İstanbul Kozyatağı Carrefour da saat 10:00 buluşuyoruz.
    Detaylı bilgi için :
    suat yelkovan 0505 525 43 21 -- 0532 570 05 09
    http://www.nissanmodul.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qashqaisuat -- 6 Ağustos 2015; 0:42:51 >
  • Heko marka cam ruzgarligi yakin zamanda getirebilirim...
    Fazla aceleniz yok ise ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nissan micra k 12 2006 model dci
    fiskiye memesine ihtiyacım var nereden uygun fiyata alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 18 Haziran 2015; 16:43:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager79

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=118411765&t=9159735

Bu tarz bir ürün var, fakat Türkiye satış fiyatı (Arka yolcu camları) 422 TL

Parça numaralarını vereyim ebay gibi sitelerde araştırınız.

KE766-JD003 ARKA YOLCU CAMLARI
    KE766-JD002 KELEBEK CAMLARI
    KE766-JD001 BAGAJ KAPAK CAMI

Çevre görüş sistemi sonradan takılamıyor.

bu parçalara ihtiyacım var nerede bulabilirim.

• Nissan micranın port bagaj koymak için ayaklarını en uygun nerede bulabilirim. fiyat bilgisi de verebilirmisiniz.
    Bir kaç yere baktım 600 tl den bahsediliyor. Daha uygun (200/300) bütçede yok mudur? arabama sadece bebek arabası sığmadığı için ek bağaja ihtiyacım var :(
  • Juke ic zemin aydinlatmasi fiyati nedir ? Arka taraf icinde bir zemin aydinlatmasi uygulamak mumkunmu ?

• burak03 kullanıcısına yanıt
    İç aydınlatma 1089 TL

Sadece ön taraf için var.
  • almera iç dikiz aynası ne kadar?
  • 1ERDEM 1 kullanıcısına yanıt
    75 TL
  • Juke 2015 için kolçak tavsiyesi ve fiyat bilgisi verirmisin ?
    Resimli olurssa cok iyi olur

• tedoa kullanıcısına yanıt
    Ben sadece orijinal ürünlerin fiyatlarını yazıyorum..

790,32 TL

Nissan Orijinal Parça ve Aksesuar Fiyatları
  • 2012 model nissan quashqai arac sahibiyim ve turbo borusu patlamasi nedeniyle yolda kaldim ve yetkili serviste dunya para odedim. Yetkili serviste ayni arizadan dolayi 4 adet daha araba vardi. serviste gulumseyerek sizindemi turbo borunuz patladi cevabini aldim. 60000 kmde yetkili serviste bakimlari yapilmis bir araba garantisinin bitmesinden sadece 3 ay sonra bu arizayi vermesi cidden Manidar.

Turbo borusu patlamasi sonucu dolan dizel partikul filtresi (yenisi 6000 tl) ile ise halen ugrasiyorum. Motor ariza lambasini yakiyor. Nissan ise bu arizanin kronik oldugunu kabul etmiyor ama bu arizanin kronik oldugunu kendileri/sanayi herkes cok iyi biliyor. ( sikayet var sitesinde en az 30 sikayet var hatta arabasinda yangin cikan var)

NISSAN hic bir suretle turbo borusu arzasi ve sonrasinda cikan arizalari kabullenmediginden bende BIMER'e yazdim. Bu arizanin kac arabada olustugunu, kronik olup olmadigini vs.

ve sonuc olarak ;

SANAYİ ÜRÜNLERİ GÜVENLİĞİ VE DEnetİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

muhsin.dere@sanayi.gov.tr

0 (312) 201 54 51

diye bir yere yonlendirdiler. bu mudurlukle kurdugum telefon koordonesi sonrasinda bu mudurlugun boyle kronik arizalara devlet yetkisiyle mudahele edip arac toplattirmaya kadar yetkili oldugu bilgisine Ulastim.

Talebim uzerine nissan firmasina resmi bir yazi gonderildi ve 1 ekim 2015 te firma gayet yuvarlak bir cevap ile konuyu gecistirdi. Takiben ayni mudurlukte calisan Mehmet bey ile irtibata gectim. (0312) 201 54 78. Bu kadar genel olan bir sorunla ile ilgili yetkili devlet makami olan SANAYİ ÜRÜNLERİ GÜVENLİĞİ VE DENETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ile iletisime gecen tek kisinin ben oldugunu soylediler. Sikayet var sitesinde onlarca sikayet olmasina ragmen asil sikayetin iletilmesi gereken yere iletilmemis olmasi ilgincime gitti dogrusu.

Sonuc olarak nissan arabalarin turbo sistemi ile ilgili sikayetiniz var ise Yukarida belirttigim email adresine mail atiniz veya verdigim telefon numarasini arayiniz lutfen.

SANAYİ ÜRÜNLERİ GÜVENLİĞİ VE DENETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ne yeteri kadar basvuru yapildiginda devlet bunun hesabini soruyor hocam. Bu mudurluk kusurlu buldugu araclari toplatma konusunda firmayi yonlendirebiliyor. Baska bir deyisle nissan bize yaptigi uc kagitciligi bu mudurluge yapamiyor.

Bu kan emici firmaya geregini yapalim arkadaslar. Benzer problemleri yasiyan tum arkadaslar detayli bilgi icin benimle irtibata geciniz.
    İnanın sizin düşündüğünüzden çok daha fazla mağdur var. Bir sonraki magdur siz olmayın ve mesajı lütfen sosyal medyada (facebook, twitter vs) paylaşın saygılar. Şimdiden teşekkurler. Yeter daha fazla insan magdur olmasın. Çolugumuzun çocugumuzun rızkını bunlara kaptırmayalım.

• 2011 model Nissan jukearacımın sağ dikiz aynası düştü. Arkası sağlam yalnızca aynası gerekiyor, yardımcı olabilir misiniz? Bostancı yakınlarında servis önerisi de olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler
  • 2006 model primera 1.6 tekna için
    motor-karter koruma
    şanzuman takozu
    orjinal paspas
    bagaj havuzu
    sağ yolcu klima perdesi oynatma tutacağı lazım.

fiyatları ve temini konusunda yardımcı olurmusunuz
  • 1 hafta önce 2014 model Nissan note 1.2 tekna araç almış ve Nissan ailesine katılmış bulunmaktayım. Araçla ilgili aksesuarları gördüm sitenizde ve bunları almak istiyorum. aşağıda ismi ve kodu yazılı aksesuarların fiyatlarını bana yollarsanız çok sevinirim.

Tavan spoyleri, siyah (Z11) KE615-3V000BZ

Kapı kolları , krom sensörsüz KE605-1K051

Bagaj alt çıtası , krom KE791-3V020

Kapı kolları , krom sensörsüz KE605-1K051

Arka kapı kolları ,krom KE605-1K053

Ayna kapakları , krom yan sinyalli KE960-3V000

Bagaj açma kaplaması, krom sensörsüz KE791-3V051

Ön tampon orta kaplama, krom KE540-3V020

Kauçuk paspaslar (4'lü set ) LHD KE748-3VV89

Kolçak KE877-3V100

Cam rüzgarlıkları (4'lü set) KE800-3V010

Yan kapı koruma bantları KE760-3V020

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.