Şimdi Ara

nissan nx coupe yardim ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
2
Favori
32.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2.0 motorunu baya bir kullandim bu araba hiz tutkusunu gidercek bi araba cok seri fakat o iki tane acilan tavan yagmurda su aliyor en buyuk eksisi motoru cok ariza veriyor parcalari bulunmuyor tr de cok sorun yasarsin bu arabalardan anlayan ustada bulamazsin rolenti sensorunu bulamadik elimizden zor cikardik uzak dur derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.0 motorunu baya bir kullandim bu araba hiz tutkusunu gidercek bi araba cok seri fakat o iki tane acilan tavan yagmurda su aliyor en buyuk eksisi motoru cok ariza veriyor parcalari bulunmuyor tr de cok sorun yasarsin bu arabalardan anlayan ustada bulamazsin rolenti sensorunu bulamadik elimizden zor cikardik uzak dur derim.

• güzel araba ama yerinde olsam honda civic eg'lere bakardım en azından başın ağrımaz...
  • Bombardino B kullanıcısına yanıt
    Taunusun son hızı 165km/s dir düzelteyim.

• peki kaç lira yakıyor bir bilgisi olan varmı arkadaşlar?
  • bende 92 model nissan nx coupe almış bulunmaktayım ilk sahibinden aldım ;) çok temiz ve orjinal bir araç şimdilik memnunum motor sıfır yapılmış. gerçekten zevkli bir araç. benzinde şuan 50 tlye 140 km gittim lpg yok. şehir içi kullandım uzun yolda ne yakar bilemiyorum.
    kullandıkça deneyimlerimi paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bebeto911 -- 31 Mart 2015; 16:40:22 >
  • darkmoon34 kullanıcısına yanıt
    Konu 2006 da açılmış siz 2009 da yanıtlamışşsınız ben şuan 2018 de okuyorum:)
  • Caydin813 C kullanıcısına yanıt
    2018 de size cevap veriyim o zaman .. bilgi dediğiniz şey evrenseldir eğerki gerçek anlamda bilgi ise... her daim her devirde okunur geçerlidir..

bir arabayı almayı düşünen biri için okuycağı genel kronik yada diğer teknik piyasa bilgileri 10 yıl önce neyse şimdide aynıdır..
  • Konuyu hortlatalım arkadaşlar şimdi ben 92 model nx coupe alıcam kaç yakıyor motor yürüyen sıfır yapılmış kaç yıl benı sanayiye sokmaz düzgün kullanılırsa ve şu su geçirme muhabbeti bütün nx lerde mı mevcut maşallahınızı alırım
     nissan nx coupe yardim ???

• Vaktiniz bolsa alin. Sanayiden cikamazsiniz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.