Şimdi Ara

Nissan NOTE (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.217
Cevap
55
Favori
800.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volkan_efe

quote:

Orijinalden alıntı: BusK

quote:

Orijinalden alıntı: realgs

Ohaaa bu ne be.Aslında fazla bir değişiklik yok.Ön spoiler var ve lastikler .Bunun harici orjinaline sadık kalınılmış.
    Ama lastikler yok gibi birşey,araç sırf cant

türkiyede nasıl yapılır ya da yaptırılır onu bilemem ama araba güzel beyler ki benim alacağım tekna full artı dizel olduğu için içim rahat, en kısa zamanda keyfini çıkartma peşindeyim :)

hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin.

Ne kadara aldınız??

kredinin çıkmasını bekliyorum 30 bin TL'ye anlaştık. araba 2.500km'de

2011 Note 1.5 dizel tekna (full) modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusK -- 8 Aralık 2010; 9:12:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Raimond

2011 1.5 dizel full 33.000 bin ödedik,ocakta teslim alıyoruz

sıfır mı alıyorsunuz? hangi bayiden? fiyat bana çok iyi geldi
  • NOTE 1.5 DCI VISIA 5DR M/T 33.893
    NOTE 1.5 DCI TEKNA 5DR M/T 37.034

33 bin e bence visia modelini alabilirler. sanmiyorum tekna modeli için 4 bin tl indirsinler
  • hayır. 1.5 visia bayide 31,500 verecek oldular bana. teknanın 33 olması beni şaşırttı. bayii bana 36 filan demişti
  • pazarlik gücünüze birde bayinin satiş rakamını tutturamamasindan dolayi belki 2.5 bin tl düşülebilir.ama eğer 4 bin küsür e düşüyolarsa bu işde bi gariplik var
    şuda olabilir 2011 de belki yeni note lar gelecek se ESP li modeller falan ellerinde ki stoğu eritmek için böylede yapabilirler..
  • Yada tırda, galeride felan hasarlanmış ve tekrardan boyanmış vs. olabilir...
    Dikkat etmek lazım tabii.İçinize kurt düşürmek istemem ama 37den 33e indirmek
    biraz şüpheli geldi.Tabii birsürü sebebide olabilir...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ohaaa bu ne be.Aslında fazla bir değişiklik yok.Ön spoiler var ve lastikler .Bunun harici orjinaline sadık kalınılmış.

türkiyede nasıl yapılır ya da yaptırılır onu bilemem ama araba güzel beyler ki benim alacağım tekna full artı dizel olduğu için içim rahat, en kısa zamanda keyfini çıkartma peşindeyim :)

Ne kadara aldınız??

arkadaşlar yineliyorum araç 2011 nissan note tekna 1.5 dizel

2.500km'de

alan kişi satmak zorunda kaldığı için ve tanıdık olduğu için

30 bin tl'ye alıyorum,

yoksa nissan tekna düşünmüyordum,

böyle bir araba denk geldi iyi ki de gelmiş yorumları da okuyunca,

sevindim açıkçası,

şuan hala beklemedeyim kredi için,

bu cumaya kesinleşecek.

hayırlısıyla binerim inşallah diye umuyorum. :)

• quote:

Yada tırda, galeride felan hasarlanmış ve tekrardan boyanmış vs. olabilir...

Satış sorumlusu akraba olduğundan olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhana

quote:

2011 1.5 dizel full 33.000 bin ödedik,ocakta teslim alıyoruz

sıfır mı alıyorsunuz? hangi bayiden? fiyat bana çok iyi geldi

evet bana da 35.000 altında bırakmadılar, birde niye ocak ayında teslim alıyorsunuz, bildiğim kadarı ile Note'da stok sorunu yok :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne kadara aldınız??

2.500km'de

30 bin tl'ye alıyorum,

sevindim açıkçası,

bu cumaya kesinleşecek.

valla çok iyi fiyat ben 2 hafta önce 2009 modelini 28.750'ye aldım araç 6.000 km'deydi. Araba hala sıfır kokuyor şimdi 6.700 km'de :)) benimkinde ilave olarak boya koruma, cam filmi ve 4 camda orjinal rüzgarlık var.

bende kendi kendime uyguna aldım diye seviniyordum seninki çok iyi fiyat valla. hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

• quote:

quote:

Yada tırda, galeride felan hasarlanmış ve tekrardan boyanmış vs. olabilir...

Satış sorumlusu akraba olduğundan olabilir

yani yanlış anlama ama bayinin sıfır araç satışından karı ne oluyor ki bir araçta 4.000 tl indirim yapabilsin. böyle imkanları olsa piyasada sende hak verirsin ki herkes bastırıp alır bu tür imndirimleri.

bana çok mantıklı gelmedi. Senin için hayılrı olsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne kadara aldınız??

2.500km'de

30 bin tl'ye alıyorum,

sevindim açıkçası,

bu cumaya kesinleşecek.

valla çok iyi fiyat ben 2 hafta önce 2009 modelini 28.750'ye aldım araç 6.000 km'deydi. Araba hala sıfır kokuyor şimdi 6.700 km'de :)) benimkinde ilave olarak boya koruma, cam filmi ve 4 camda orjinal rüzgarlık var.

bende kendi kendime uyguna aldım diye seviniyordum seninki çok iyi fiyat valla. hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Eywallah kardeşim, bu araba işinde 3 haftadır araştırıyorum,

binbir tarzda durum çıkıyor karşıma belki yarın benden de ucuza alanı çıkar,

o nedenle piyasa koşullarının altına aldıysan iyidir sıkıntı yok,

sana da hayırlı olsun,

bakalım bugün bankalarla neler yapacağız akşama arabayı alıp alamayacağım belli olmaz,

ve biraz daha araba hakkında yorumları okumalıyım :)

• Arkadaşlar aracına ses yalıtımı yaptıran varmı acaba???
  • quote:

Arkadaşlar aracına ses yalıtımı yaptıran varmı acaba???

güncel...
  • Ses yalıtımı yaptırmadım, yaptıranıda duymadım.
  • Yalıtım yaptırmadım zira önce içerden gelen sesleri kestirmek lazım. İznimde 3700 km yapmışım ve 40000 e dayandı,bu izin sonrası hafif bozuk yolda araç içinde resmen senfoni dinliyorum. İnşallah bakıma gittiğimde hallederler.
  • öncelikle herkeze merhaba... bende 2011 nissan note tekna 1.5 dci almayı düşünüyorum ancak babamı bir türlü ikna edemedim... babam ısrarla 2009 2010 model 2. el alma taraftarı,ancak 2009 modellerin iç dizaynları bana oldukça eski geliyor(yanılıyor olabilirim) nissan ın sitesinde 2011 modellerin iç dizayn ön panel ile ilgili ayrıntılı bir fotograf göremedim, elinde resim veya resimler olan varsa paylaşabilir mi?
  • Bazen çok temiz ve birkaç bin km'de araç düşebiliyor ve ciddi fiyat farkı olabiliyor.
    Bunu değerlenndirebilirsiniz.Ben mesela 1,5 yaşında Note aldım ve sıfırı 32 iken ben 22ye almıştım.
  • 2. el az km alman bence daha mantıklı,

iç dizayn da dış dizayn da makyajlanmış öyle çok büyük fark yok iç dizayn da koltuk yenkleri açık renk ön panelde sanıyorum yol bilgisayarındaki tek tek görünen bilgileri 3 satırda görebiliyorsun, kadran aynı, teyp de 6 'lı cd çalar yenilerinde yok yerine usb girişi var. birde dizel motorda duyduğum kadarı ile yeni bir yazılım ile daha az tüketim v.s. yapmışlar. onun dışında içi tamamen aynı, dışta ise ön ızgaralarda değişiklik var başka birşey ben görmedim.

bayide sıfırını inceleyip uygun fiyata 2. el aldım. bu araç bir clio bir megane bir albea olmadığından zevk için alıp 2 sene sonra düşük km ile satanlar var, 2. elide çok kuvvetli olmadığından 2. el alman daha mantıklı olur.

ben bayram sonrası aldım, henüz alışamadım çok farklı bir araba...

quote:

Orijinalden alıntı: ivoo

öncelikle herkeze merhaba... bende 2011 nissan note tekna 1.5 dci almayı düşünüyorum ancak babamı bir türlü ikna edemedim... babam ısrarla 2009 2010 model 2. el alma taraftarı,ancak 2009 modellerin iç dizaynları bana oldukça eski geliyor(yanılıyor olabilirim) nissan ın sitesinde 2011 modellerin iç dizayn ön panel ile ilgili ayrıntılı bir fotograf göremedim, elinde resim veya resimler olan varsa paylaşabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: divino

Yalıtım yaptırmadım zira önce içerden gelen sesleri kestirmek lazım. İznimde 3700 km yapmışım ve 40000 e dayandı,bu izin sonrası hafif bozuk yolda araç içinde resmen senfoni dinliyorum. İnşallah bakıma gittiğimde hallederler.

bu da güzelmiş :))

yol sesini azaltmak için ziebart'ın ses yalıtım uygulaması var acaba yaptırsammı diye düşüyordum, sizin yazdıklarınız boşuna bu arabaya masraf etme dedirtti şimdi bana :))
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.