Şimdi Ara

Nissan NOTE (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.217
Cevap
55
Favori
800.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende 2008 model nissan note tekna var ORJİNAL AKSESUARLARINI HİÇBİYERDE BULAMIYORUM İSTANBULDA NİSSAN ORJİNAL AKSESUAR SATAN Bİ YER VARMI?????? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

BUNLARI ALICAM BULURSAMMM :(

SİS FARI ÇERÇEVESİ

BAGAJ KAPAK UCU KAPLAMASI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkeravcii -- 27 Eylül 2010; 1:37:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mt6n

mrb arkadaşlar aratırmalar sonucunda note almaya karar verdim ama muayenesi ticari araçlar gibi senede 1 mi yoksa hususi araçlar gibi mi 2 senede 1 mi kısacası ticari sınıfa girmiyo deil mi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Note B Mpv segmentinde hususi otomobil , hafif ticari değildir. 2 yılda bir
  • teşekkürler 07note
  • EURO 5 normlarına göre üretilen benzinli motorların yeni verileri..

Yakıt Tüketimi(lt) 1.4 Benzinli MT
    Şehir içi 7,2 L
    Şehir dışı 5,2 L
    Karışık 5,9 L
    CO2 139 g/km

Yakıt Tüketimi(lt) 1.6 Benzinli MT
    Şehir içi 8,5 L
    Şehir dışı 5,5 L
    Karışık 6,0 L
    CO2 149 g/km

Yakıt Tüketimi(lt) 1.6 Benzinli AT
    Şehir içi 8,9 L
    Şehir dışı 5,6 L
    Karışık 6,8 L
    CO2 159 g/km

Donanıma da; Krom kapı kolları, krom bağaj tutamağı, Yeni Radyo CD, enteğre Bluetooth eklenmiş..
  • Bu arabayı almayı düşünüyorum sizce fiyat nasıl?

http://www.kirmizitas.com.tr/default.asp?inc=view&ID=245

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemocem -- 12 Ekim 2010; 12:52:49 >
  • Bu araca kırmızıtaşta geçen hafta bakmıştım.Araç dışardan gerçekten çok temiz görünüyor.Fiyat olarak bilgim yok.Ben 2009 note dci visia aracımı aynı bayiden park sensörü hediyeli sıfır 28.500 e almıştım.Size önerim almayı düşünürseniz iyi pazarlık yapmanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemocem

Bu arabayı almayı düşünüyorum sizce fiyat nasıl?

Eger boyle bir arac dusunuyorsaniz gecen gunlerde verdigim ilanimi degerlendirmenizi tavsiye ederim. Onceki sayfada yeralan mesajimda aracin ozellikleri yer aliyor. Dusunurseniz ozelden mesaj atabilirsiniz. Detaylari konusabiliriz.
  • Yazıları okuyorum nissan note alacak bazı arkadaşlar tereddüt yaşıyor gibi,arkadaşlar rahat olun benim 2007 model 62.500 km de 1.4 visiam var.O kadar yol yaptım gık demeden çalıştı durdu arabacığım.Beni çok memnun etti şu ana kadar,masrafsız,bakımları ucuz,kronik sorunu yok denecek kadar az.Bu ekonomik şartlarda ben yine note almayı düşünüyorum,bu sefer dizeli gözüme kestirdim.

cemocem bende bu arabaya baktım,bayağı inceledim,araba temiz,Bende düşünüyorum,hatta pazarlık bile yaptım servisle.

• quote:

Orijinalden alıntı: sdu1997

Yazıları okuyorum nissan note alacak bazı arkadaşlar tereddüt yaşıyor gibi,arkadaşlar rahat olun benim 2007 model 62.500 km de 1.4 visiam var.O kadar yol yaptım gık demeden çalıştı durdu arabacığım.Beni çok memnun etti şu ana kadar,masrafsız,bakımları ucuz,kronik sorunu yok denecek kadar az.Bu ekonomik şartlarda ben yine note almayı düşünüyorum,bu sefer dizeli gözüme kestirdim.

cemocem bende bu arabaya baktım,bayağı inceledim,araba temiz,Bende düşünüyorum,hatta pazarlık bile yaptım servisle.

Benzınlı oldugunu ıyıkı yazmıssın 60 bın km bakımına goturucem arabayı elım varmıyo bostancı yuzbasıoglu 600 lıra masraf cekıyo

• Merhaba,forum pek canlı değil herhalde.bilmiyorum cevap alabilir miyim.yine de yazayım.
    b segmenti dizel araç bakıyorum kendime,punto evo,corsa,fiesta.c segmentinden kia ceed baz modeli ile de ilgileniyorum.
    babam nissan note u beğenmiş,öneriyor.aslında araçta genişliğe,büyük bagaja ihtiyacım yok.bekarım.
    juke almak isterdim ancak bütçemi aşıyor.
    35bintl gibi rakama note 1,5tekna önerir misiniz.Yoksa 32binlere donanımlı dizel 75bg punto evo almak mümkün.
    Note'un tipine pek alışamadım.Yol tutuşu belirttiğim araçlardan kötü müdür ve bana böyle büyük araca gerek yok diye düşünmeden de edemiyorum.
    İkinci elde üzer mi,bakım maliyetleri nasıldır dizelin?
    öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.iyi forumlar.
  • Punto evonun donanım listesini bilemiyorum ama Note 2008 modeliyle beni doyurmuştu. Puntonun ikinci eli daha iyi olabilir ancak ben Nissan alırken bunu kabul ederek almıştım. Ayrıca genişlik illa aile arabası için gerekli değildir. Ben artık basık arabalara binemiyorum,arabamın ferahlığına alıştım. Sarfiyatı ve bakım masrafları da ideal bence. Yol tutuşu başta alışma süreci istemişti bende. Araba hem yerden yüksek hem tavanı yüksek olduğu için. Alışınca bir fark göremiyorum.
  • Bende de Note var teknik bi yorum yapamıyıcam ama Note gorupte begenmeyen sevemeyen ınsan yok bekarım demıssın ama bende bekarım arkadaslarla dolusuyoruz arabaya arka bagaja bıle arkadas bınıyo cok rahat, o zımbırtıyı soktum arkadakı artık Citroen c3 2010 modele bınınce bıle ıcım daralıyo hele arkaya 3 kısı oturamıyoz cok ufaak gelıyo kapısı bıle punto da amcamda var c3 gıbı yere cok yakın sevmıyoruım ben
  • Dün inceledik bayide,çok kullanışlı modüler bir araç ancak ben görünüşünü sevemedim.İçime sinmedi doğrusu.Büyük ihtimalle almam.Puntoyu tekrar inceledim,vazgeçtim.Donanımlı olmasına rağmen pek kaliteli bir araç değil gibi geldi bana.Yeni dış tasarımı da pek hoş değil(punto evo).Benzer fiyatlara kia ceed ilgimi çekiyor.C segmenti bir hb daha mantıklı geliyor.
    İlginize teşekkür ederim.Note gerçekten başarılı bir araç,iyi bir seçim yapmışsınız.Ben sadece dış tasarımı hoşuma gitmediği için vazgeçiyorum doğrusu.Makyajla iyi mi olmuş kötü mü olmuş bilemedim.Arka stopların karartılmış olması güzel ama önden görünüş sanki eski tiplerde daha iyiydi.
  • Notu'un en başarılı olduğu konulardan biri bence dış tasarımı. Alışmışız sıradan araçlara.Ama Nissan'ın her aracı farklıdır zaten.
    Bir diğer yorumumda; ben, eşim yada herhangi bir dostumuz B ve C segmenti herhangi bir araçtan inip Note'a binince " oh dünya varmış" diyoruz.İnsanlar aynı paraya yada daha fazla verip daracık ve basık araçlara binmekten zevk alıyorlar demekki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukubat

Notu'un en başarılı olduğu konulardan biri bence dış tasarımı. Alışmışız sıradan araçlara.Ama Nissan'ın her aracı farklıdır zaten.
    Bir diğer yorumumda; ben, eşim yada herhangi bir dostumuz B ve C segmenti herhangi bir araçtan inip Note'a binince " oh dünya varmış" diyoruz.İnsanlar aynı paraya yada daha fazla verip daracık ve basık araçlara binmekten zevk alıyorlar demekki.

Zaten o genişliği var ya inanılmaz bir lüks kimse kolay kolay erısemez 100 bın lıra verıp bır jeep felan almadıgı surece
  • Tatile 2-3 araba çıktığımızda diğer arabaların arkasında oturmak zorunda olan yolcular benim araca oturmak için kavga ediyorlar. Dİğer araçların 0 km fiyatları benimkinden en az 10-15 bin lira daha pahalı üstelik.
    Düşünün arabaya 45-50 bin lira para vereceksin ama 35 bin liralık Note'a binmek için kavga edeceksin.Sonuçta araçlar 5 kişilik şoföre yapılmıyorlar sadece diğer yolcularında rahat seyahat etmesini sağlamak lazım.
  • Değerli Arkadaşlarım,

Yurtdışına çıkmak durumunda olduğum için eski aracımı (Mondeo Dizel) sattım.
    Yılbaşından sonra Türkiye'ye dönünce ikinci el Nissan Note veya Peugeot 206+ / 207 almayı düşünüyorum.

Senede 23-28.000 arası km yapıyorum ve dizel düşünüyorum.
    Araç için maksimum ayırdığım bütçe ilk bakım+kasko+ruhsat çıkartma dahil 27.000 TL.
    Ailemiz üç kişi ama haftasonları ve tatiller dışında tek kişi ile kullanılacak.

Sorularım:

Şehir içine hiç girmeden genelde çevre yolu ve otoban kullanan bir kişiyim. Aracın şehir dışında (fabrika değeri dışında kullanan arkadaşlardan) ortalama kaç lt mazot yaktığını merak ediyorum. Çünkü tüketim fazla ise bagaja iç hacmine bakmadan 1.4 dizel peugeot alabilirim.

İkincisi, araç Avrupa'da çok tutuluyor ve arıza istatistiklerinde minimum sorun çıkaran araçlardan.
    Sizlerin yaşadığı kronik sorunlar var mı? Genelde forumda çok çabuk biten disklerden, araç içi tıkırtılardan, çok ses yapan kayışlardan şikayet edenler var.
    Sizlerde durum nedir?

Değerli vaktini ayırıp cevap yazacak arkadaşlara çok teşekkür ederim

Saygılarımla

• Ben İstanbul park pıst yolundan hergun gıt gel 50 km boş yoldan okula gıdıp gelıyorum gebzeden ortalama hesaplarıma gore baya çok hesap yatım litre fıyatı 3 kusur 5.2 cıvarı yakıyo ortalama yanı km de 15 kurus cıvarı hadı bılemedın 16.5 olsun

Ben arabamı 2. el aldım tanıdıktan 50 km de 52 de bakıma gıttım sadece standart bakımını yaptırdım yag degısımı felanm hıc bı sorun cıkmadı 225 lıraya sımdı 62 bınde 60 bın bakımı ıcın 600 lıra fıyat bıcıyolar bostancı yuzbasıoglu yag degısımı o kayıslar bılmem ne felan baya bı sey degısıyomus bılmıyorum bakalım napıcam ama bana gozume carpan buyuk bı sorunu cıkmadı sımdıye kadar
  • Arkadaşlar Note sahibi değilim ama almayı düşünüyorum.Bilirsiniz herkez bu form sitelerinde dolaşır durur ama ben bir araç için bukadar olumlu düşünüldüğüne %95 memnun kalındığına ilk defa rastlıyorum.NİSSANN NOTE bukadarmı iyi araba şaşırdım inanın.Tek korkum bağaj hacmi.2 çocuklu bir aile için bağajı normalmi,birde araç üsttü bagajlık sanırım bu araca hem yakışır hemde uyar.Aile aracı olarak kullanan arkadaşların bilgisine ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler......
  • ufak bir makyaj geçirmiş. ses sistemi iyileştirilmiş, içeriye gelen motor gürültüsü azaltılmış... makyajlı versiyonunun fiyatı güncel kasayla aynı olacakmış.

şurada bir incelemesi var, valla şu ingilizler araba incelemesini çok iyi yapıyorlar

http://www.youtube.com/watch?v=qeh104BT3kM
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.