Şimdi Ara

Nissan NAVARA NP300 Kullanıcıları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
13
Favori
44.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üzerindekiler eskimeden pek değişesim yok aslında... O zamana kadar da kullananların görüşünü topluyorum işte :)
  • albemus kullanıcısına yanıt
    Ben yükseltme yapmadığıma pişmanım açıkçası. Daha büyük lastik takabilirdim. Aracı dual yani hem sehir ici hem offraod kullanmak isteyenler icin en mantıklısı goturucen huma ya

Yükseltme

Jant

Lastik

Tamponlara ilave çeki demiri led spot korumalar vs. Alıp döneceksin

Birazda aracı konuşalım.

Ben bu aracı gezmek icin aldım. Ticari vs bi işim yok. Haftaici ev iş haftasonu gezi. Hobilerim motocross Mtb kamp vs olunca aracın önemini anlarsınız. Mesela kasada sürekli semaver çadır mat tulum kamp malzemeleri vs hazir. Ve tabiki bekarım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hitman kullanıcısına yanıt
    Ben Mimarım, şantiyede kullanmıyorum ama ne zaman ne taşıyacağım da belli olmuyor. Köyden doğal gübre de taşıdım, şehirlerarası derin dondurucu da. Geçen çatı yenileme işimiz vardı, 2.5 metrelik panelleri arka kapağı da açarak taşıdık. Açıkcası elinin altında böyle bir joker araç olması çok iyi. Arkalar helezon olduğu için içerde kimse yolculuk esnasında rahatsız da olmuyor. Şu da var, martta aldığımdan beri 10500 km yaptım, bunun en fazla 100 kmsi offroad kullanımdır.

Ama ideal şehir içi arabası... Çukura kasise kasmıyorum artık. Önceki aracım spor yaylı Alfa Giulietta idi, altını sürtmeyecem diye kasmaktan sinir hastası olmuştum :D Trafikte sıkıştırılma derdin yok, otomatik olduğu için dur kalk da sıkıntısız. Şu mtv olayı dışında araçtan en ufak bir memnuniyetsizliğim yok açıkcası :)
    Ocak gelsin bakalım şu MTV işi ne olacak, Kasko Değerinin % 5’i ile alt dilime girebilir benim araç.
    Seneye yıllık 5400 tl gibi bir vergisi olacak. Yüzde 5 olması için kasko bedelinin 108000 fln olması gerekiyor dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albemus -- 18 Aralık 2017; 16:58:50 >
  • Arkadaşlar yol sesi seviyesi amaroklar karşılaştırınca nasıl acaba ..mesela 100km ile gidilse kabin içi gürültü iki araç için nasıl oluyor ..tecrübeli arkadaşlar varmı acaba bu konuda ..

• Merhabalar. Araç ile ilgili konuyu açan arkadaşın eline sağlık.
    Ben de ekim ayında lacivert platinium almıştım. Alırken bagaj havuzu ve sürgülü kapak yaptırdım. Birde altını ziftlettim. Bolca uzun yol yapıyorum. Araç 22000 oldu.Kabin içi motor sesi alıyor ama bu sınıftaki diğer araçlarda da durum farklı değil. Yüksek hızlardaki rüzgar sesi zaten malum. Gayet memnunum. Lastikler biraz yıpranınca jant lastik BFG AT yapabilirim. Üzerindeki lastikler karda yeterli tutunma sağlıyor. Test ettim.
    Herkese kazasız sürüşler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    selam. araban hayırlı olsun maşallahı var. sürgü kapağı değiştirmeyi düşünürsen bana muhakkak haber ver . bende yani aldım şu anda 2500 tl biraz yüksek bana göre .iyi günler
  • yusufb2a Y kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın... Valla şu ara ekstra masraf yapacak halim yok, zira vergi ayındayız 2968 TL beni bekler :) Ama değiştircek olursam haber ederim, senin aklında bi bütçe var mı?
  • Arkadaşlar merhaba sürgülü kapak için tavsiyeniz varmı hangi markayı alalım yada hangisini almayalım, benim araç 17 bin km oldu, hem şiçi hemde köy yollarında kullandım, ihtiyaç olduğunda yüklüde kullandım araç çok iyi bundan önceki aracım oassat b8 dizel idi pek passatı aratmıyor, ş içinde kullanımı çok iyi ben pickup kullanabileceğimi tahmin etmiyordum ancak navara beni çok memnun etti, navara bence pickup tan çok yük de taşıyabilen heybetli güçlü bir suv

• merhaba
    sırkete:navara 4*2 manual tekna paketıne 97000 tl fıyat aldık

bu arac ıcın fıyat ve performansı bılgısı olan var ıse bılgı verebılırmı?
    1-sırket uzerıne alınacagından dırek kdv yı gıder kullanabılecegız(hafıf tıcarılerde arka koltuk cam olursa kdv den faydalanamıyorsunuz)
    2-ozellıkle sehır ıcınde kullanılacagından dolayı emsallerıne gore daha cazıp gelıyor
    3-yakıt tasarrufu emsallerıne gore daha ıyı

bence tek sorunu 4*2 de platınum paketın olmaması
    sız ne dersınız?
    4*2 de hangı paketı onerırsınız
    tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: metesserdar

Arkadaşlar merhaba sürgülü kapak için tavsiyeniz varmı hangi markayı alalım yada hangisini almayalım, benim araç 17 bin km oldu, hem şiçi hemde köy yollarında kullandım, ihtiyaç olduğunda yüklüde kullandım araç çok iyi bundan önceki aracım oassat b8 dizel idi pek passatı aratmıyor, ş içinde kullanımı çok iyi ben pickup kullanabileceğimi tahmin etmiyordum ancak navara beni çok memnun etti, navara bence pickup tan çok yük de taşıyabilen heybetli güçlü bir suv

Voyager alma pişmanlıktan başka bişey değil... Cankapın ürünü güzel benim bildiğim...
  • Son olarak Serviste arka sürgülü kapak takıldı. Trabzonda olunca servisten başka alternatif kalmıyor. Ayrıca Andoid multimedia ve 360 derece kamera taktırdım. Bir ara atıcam resimleri. araçı boş paket aldım, kendim doldurdum.
    Yol sesi bence kesinlikle amarokdan az. 3 sene Amarok highline kullandım. Bi kere motor sesi az, yani şu baştaki Tır gibi çalışan fan kapandıktan sonra tatlı bir motor sesi geliyor. VW motorları gibi traktör değil.
  • Nissan NAVARA NP300 Kullanıcıları

Nissan NAVARA NP300 Kullanıcıları

• Hayırlısı olsun, kapak voyager marka ise geçmiş olsun... :)

360 derece kamera için orjinal kameralarını mı kullandın? Ne kadar bir maliyet oldu?

Bu arada bende iki gün önce 2698 TL mtvsini yatırdım, bir süre mazot dışında para harcamayı düşünmüyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albemus -- 27 Ocak 2018; 19:14:25 >
    Hocam ön panjur folyo kaplama mı boya mı?
  • Merhabalar. Aracı alalı 1 yıl oldu 4x2 visia 8.000 km de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kangalli84 K kullanıcısına yanıt
    Maşaallah, alttaki eski foto herhalde :)
    Önceki hali :) Elimde fazla siyah plasti dip boya vardı denemek için panjuru boyadım daha hoş oldu. Basınçlı yıkama belki söker. Daha sonra da plakanın orayı siyah yapacağım.

• kangalli84 K kullanıcısına yanıt

Benimkinin panjur, yan ayna, arka roll bar ve plaka altı plastidip... Panjur şimdiye kadar yıkamacılara direndi ama plakanın orası atmaya başladı. Ön demir yokken arazide çalıya sürtmüştüm heralde ordan başladı...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.